Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

#algidaylagulumse ile Swarmda Check in Yap Anında Migrostan Dondurma Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.017
Cevap
57
Favori
68.137
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> #algidaylagulumse ile Swarmda Check in Yap Anında Migrostan Dondurma Kazan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • Onbaşı
   37 Mesaj
   15 Mayıs 2018 15:43:17 Konu Sahibi


   Kampanya Koşulları – Swarm
   1. Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (“Unilever”) tarafından düzenlenmekte olup, 16.05.2018 – 15.06.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

   2. Katılımcılar, iOS, Android veya Windows online uygulama indirme merkezlerinden mobil cihazlarına (telefon, tablet bilgisayar, vb.) yükledikleri Swarm uygulamasında, kampanya hashtag’i (# etiketi) olan “#AlgidaylaGülümse” ile lokasyon paylaşımı yaptıklarında Algida mobil sayfasına veya masaüstü sayfasına yönlendirilecek, cep telefonlarına gönderilecek olan aktivasyon kodunu girdiklerinde ‘Tebrikler! Bedava Algida’nı Aşağıdaki Kod ile Migros’tan Alabilirsin’ ekranına yönlendirilecek ve bu ekranda bildirilen 8 haneli nümarik şifresini ve sahip olduğu Money Club Kart’ını ibraz etmek suretiyle Kampanya kapsamında yer alan ürünlerden uygulama tarafından rastgele belirlenen bir adedini Kampanya tarihleri arasında Migros T.A.Ş.’nin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş veya Macrocenter mağazalarından (“Migros”) hediye olarak alma hakkı kazanacaktır. Kampanya kapsamında verilecek şifreler, uygulama tarafından kampanya kapsamında verilen hediyeler ile önceden rastgele eşleşmiş olup, katılımcının ürün değiştirme hakkı olmayacaktır.

   3. Katılımcılar, her bir şifre edinimi sonrasında hediye olarak, Magnum Classic, Magnum Double çeşitleri, Cornetto Classico çeşitleri, Cornetto Disk çeşitleri, Classics çeşitleri, Nogger Sandwich, Frigola, Maraş Stick, Max Calippo, Max Minions, Max Twister veya Boom Boom arasından kazandıkları ürünü Migros’tan elde edebilir. Katılımcılar, her 24 saatte sadece bir defa şifre alarak, ödüle hak kazanabileceklerdir.

   4. Kampanyadan Migros’un ortak bilgilendirmesine istinaden Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kart sahipleri faydalanabilecektir. Migros’a Money Club Kart’ı ve 8 haneli nümarik şifresi ile giden Money Club üyesi katılımcılar, kazandıkları hediyelerini Migros noktalarından alabileceklerdir.

   5. Hediyenin teslim edilebilmesi için Migros mağazalarında kasiyere alışveriş öncesinde şifrenin ve Money Club Kart’ın gösterilmesi zorunludur.

   6. Hediye ürün, Money Club Kart ve 8 haneli nümarik şifre ile kasadan geçirildikten sonra fişe ücretsiz olarak yansıyacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve katılımcıya ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.

   7. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı hediye ürün hakkı kazanamayacak olup, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

   8. Unilever kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden veya herhangi bir teknik aksaklıktan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

   9. Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında katılımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı hediye hakkının doğmaması veya kullanılmamasından Unilever sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Unilever katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

   10. Kampanya’ya Unilever çalışanları katılamazlar, katılmış olsalar dahi hediye ürüne hak kazanamazlar ve Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

   11. Kampanyaya katılım ücretsizdir, internete bağlantı ve data ücreti katılımcıya aittir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır

   12. Hediye ürünün talep edilebileceği en son tarih 16.05.2018 Migros mağazalarının kapanış saatidir. 15.06.2018 tarihinde mağaza kapanış saatine kadar hediyelerini teslim almayan veya talep etmeyen talihliler hediye hakkından vazgeçmiş sayılır. Katılımcının hak kazandığı ürünün, teslim alınacak ilgili Migros mağazasında bulunmaması durumunda Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş ve Migros Ticaret A.Ş. sorumlu olmayacaktır. Kampanya işbu koşullarda yer alan Migros satış noktaları ile sınırlıdır.

   13. Kazanılan hak veya hediye devredilemez, satılamaz, iade edilemez, nakde veya mala çevrilemez

   14. Kampanya tüketicilere yönelik olup, sadece bireysel tüketiciler katılabilir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması veya kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması yasaktır.

   15. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Unilever tarafından yapılacaktır.

   16. Unilever katılım ve kullanım koşullarını gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirme veya Kampanya’yı istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek içinwww.algida.com.tr/algidaswarm uzantılı Algida sayfasını düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

   17. Kullanım Koşulları’nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

   18. Bu kampanya Unilever tarafından Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

   19. Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. Unilever ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde Unilever’in hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.

   20. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve kampanya katılım koşullarınawww.algida.com.tr/algidaswarm uzantılı internet sitesinden veya 444 2519 nolu Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.
   Verilen şifreler ile Migros mağazalarından her 24 saat içinde her müşteri kendi hesabından en fazla 1 adet ürün alımı yapabilecektir. Hediye ürün alımının ardından 24 saat geçmeden kullanılan yeni şifrelerle hediye ürün alınamayacak ve şifre bir daha kullanılamayacak şekilde bloke olacaktır. 24 saati kontrol etmek tüketicinin sorumluluğunda olup, şifrenin kullanılamaması durumunda Migros ve Unilever sorumluluk kabul etmeyecektir.
   Verilen şifreler, kampanya süresi boyunca geçerli olacaktır. Kampanyaya hileyle katılarak haksız kazanç sağladığı tespit edilen katılımcıların kampanyaya katılımları engellenebilir.
   Kampanyadan yalnızca kayıtlı Money Club Kart kullanıcıları yararlanabilir. Bir Money Club Kart hesabı ile en fazla 30 alışverişte indirimli ürün alımı gerçekleştirilebilir.   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ika -- 15 Mayıs 2018; 15:44:19 >   _____________________________

  • Yüzbaşı
   277 Mesaj
   15 Mayıs 2018 15:44:21
   meybuz çıktı kardeşim böyle kampanya mı olur?   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bumerangxl -- 15 Mayıs 2018; 15:44:40 >
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   372 Mesaj
   15 Mayıs 2018 15:44:21
   Yani ??   < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

   [color=
  • Yüzbaşı
   741 Mesaj
   15 Mayıs 2018 15:44:53
   Bir dondurma için telefon numaranızı böyle yerlere peşkeş çekmeyin ondan sonra her gün sağdan soldan reklam mesajı yersiniz.   < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

  • Teğmen
   155 Mesaj
   15 Mayıs 2018 16:03:00
   yuh stoklarda ürün kalmadıgı için başvuru alamıyoruz diyor, birileri silmiş süpürmüş tüm malı
   _____________________________

  • Yarbay
   5706 Mesaj
   15 Mayıs 2018 16:03:25
   quote:

   Orijinalden alıntı: Valentino

   Bir dondurma için telefon numaranızı böyle yerlere peşkeş çekmeyin ondan sonra her gün sağdan soldan reklam mesajı yersiniz.
   adamlar yazlık stok yaptı.
   |
   |
   _____________________________

   LAN
  • Teğmen
   108 Mesaj
   15 Mayıs 2018 16:04:35
   önceki kampanyadan farklı mı acaba?
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   741 Mesaj
   15 Mayıs 2018 16:05:25
   quote:

   Orijinalden alıntı: yalnizlik007

   yuh stoklarda ürün kalmadıgı için başvuru alamıyoruz diyor, birileri silmiş süpürmüş tüm malı

   Forumda 4 gün önce açılan konu 100 sayfaya ulaştı. Stoklarda ürün kalmaması normal.   < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   340 Mesaj
   15 Mayıs 2018 17:59:14
   Diğer konuya ne oldu? Konu komple silindi mi?   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

  • Binbaşı
   1845 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:00:06
   Yılın efsane ölücü algida kampanya konusuna ne oldu?   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

  • Yarbay
   6604 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:02:45

   Diger konu niye silindi.   < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 15 Mayıs 2018; 18:3:23 >
   |
   |
   Bahsedilenler: robotcan
  • Binbaşı
   1436 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:04:20
   Konu neden silindi?   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

   01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110
  • Yüzbaşı
   815 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:06:14
   16.05.2018 – 15.06.2018 ?????
   |
   |
   _____________________________


   NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Yüzbaşı
   263 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:08:23
   Karta ekli olanlar hala düşüyor mu? Son durum raporu alalım.   < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

  • Yarbay
   8956 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:08:31
   En son pazar günü almişdim az önce tekrardan aldım
   |
   |
   _____________________________


  • Yarbay
   2862 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:08:59
   quote:

   Orijinalden alıntı: o-raiser

   Karta ekli olanlar hala düşüyor mu? Son durum raporu alalım.
   Ben bugun aldim eski kodlarla   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   503 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:13:04
   Migrosun sitesinde yazan tarih doğruysa yarın son dondurmaları alacağız. Sonra yeni kodlarla yeniden başlayacağız.
   _____________________________

   AMD Athlon64 s754 2800+ / Asus K8N NForce3 250 / 256MB Sapphire X800 GTO / TwinMOS 2x512MB DDR 400 / Samsung 75GB SATA / Hyundai 17 Q770 Flat / Foxconn TLA 397 Kasa / Creative SB 240 1+1
  • Teğmen
   164 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:13:26
   Eski kodlarla bugün alabildik yarın bakıcaz artik   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   519 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:13:38
   Kod alınan link neydi?   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

   İkinci el satışlarım bulunmaktadır.
  • Onbaşı
   21 Mesaj
   15 Mayıs 2018 18:14:55
   sms gelmiyorsa adamlar ayıkmış güncelleme yapmak isteyebilirler   < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
   |
   |
   _____________________________

   KJL
  Hızlı Cevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
SEO
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.