Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.139
Cevap
170
Favori
468.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı tel nosuna kayıtlı kartlarla alabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telit35

Aynı tel nosuna kayıtlı kartlarla alabiliyor muyuz?

Alamıyoruz herhalde. Bende sormuştum bu soruyu üstte bir arkadaş yeni tel olması lazım demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Şimdi 4 farklı kodla gittik 4 farklı fiş olarak dondurmalarımızı aldık geldik diyelim. Bir sonraki gün 4 farklı çeşit dondurmayı 4 farklı kodla aynı fişten nasıl alıyoruz?

Hala bu soruyu soran var mı ya? Konuyu açan eleman ilk mesajı editlemiyorsa bölüm yöneticisi değiştirsin. Çok mu zor anlamıyorum ki

• Dün daha önce dondurma alınmamış eski kart ile 2 magnum arka arkaya denendi , yanlış şifre hatası verdi.
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Sifreli aldı.

• Merhaba Arkadaşlar,

Dün 3 tane ayrı Migrosa uğradım hepsinden de 1 er tane alabildim. 5 çeşit için kodum var ama 2.sini hiç biri vermedi.
    Ayrıca Cornetto kodum olmasına rağmen 3 şubede de kabul olmadı. Aynı şekilde Nogger sandwichte alamadım. Neden böyle oldu sebebini bilen var mı?
    Kodlar denenip vermediğinde denenen kodlar bloke/geçersiz oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refref27 -- 21 Nisan 2017; 10:12:6 >
  • hasmeram H kullanıcısına yanıt
    o zaman gerçekten şifreler hatalı ya da kullanılmıştır. yoksa hiç kullanılmamış kart ile magnum alınıyor bunda hiç bir sıkıntı yok. sadece dün nogger sandwich düşmüyordu, diğer ürünlerde hiç bir sorun yok.

• Boom Boom alındı. (Eski ve bu ürün icin kullanılmamıs kart ile)
  • BÜNYANLI38 kullanıcısına yanıt
    Money bonus ile oluyorsa deneriz bugün hocam. İnşallah dediğin gibidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

o zaman gerçekten şifreler hatalı ya da kullanılmıştır. yoksa hiç kullanılmamış kart ile magnum alınıyor bunda hiç bir sıkıntı yok. sadece dün nogger sandwich düşmüyordu, diğer ürünlerde hiç bir sorun yok.

Evet kodunuz artık geçersiz,benimde başıma gelmişti 3 adet geçerli kod söylememe rağmen kodlar geçersizidi.
  • 2 gün önce aldığım kodla (kullanılmamış), bugün dondurma alabiliyor muyum ? Yoksa o da mı değişti ? Aynı gün alınmış kod mu olmak zorunda ?

• Nogger Oreo migros kasa fiyatı 3,50₺
    Nogger sandwıch fiyatı 2,75₺

Oreo pahalı ve çok kaliteli gerçekten . Ama benim favorim <Magnum Çikolata> 😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nogger sandwich bugün düşüyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: axeles

2 gün önce aldığım kodla (kullanılmamış), bugün dondurma alabiliyor muyum ? Yoksa o da mı değişti ? Aynı gün alınmış kod mu olmak zorunda ?

alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sambacı Golcü

Nogger sandwich bugün düşüyor mu?

Bugün deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: Sambacı Golcü

Nogger sandwich bugün düşüyor mu?

Bugün deneyen var mı?

deneyen olursa yazarsa seviniriz arkadaşlar...
  • Kampanyanın ilk haftası aldığımız kartlarla tekrar alabiliyor muyuz 5tane yoksa sadece nugger oreo mu?

• Cornetto classic düştü sadece. Nugger sandvc dusmedi. Haberiniz olsun. Dunde magnum vs dusmedi. Haklarimiz boyle boyle gidiyo zaten. Boom boom cogu migrosta yok.

• Bugun hic dondurma dusmuyor mu? Slk kasiyer sabahtan beri iptal ediyorum diye denettirmedi. M migros baska kasa da yoktu. Yaw he diyip ciktim.

• benrak87 kullanıcısına yanıt
    Hocam dün bana da aynısını yaptılar ama ben ısrar ettim denettirdim ve tık tık düştü sıfır hata.baktılar kaldılar.2. Migrosta da aynısını dediler denettirdim zorla yine tık düştü.yani denettirin.

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.