Şimdi Ara

Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.139
Cevap
170
Favori
468.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankarada ankamall de 4 cesit dondurma da var mi? Ya da 4 cesitin oldugu hangi magazalar var?
  • bizim şubelerde magnum yok görevli öğlen geliyor felan diye zırvaladı demek ki sağlam sömürüyorlar geçen sene hiç ilgilenmedim bu sene bir tane yiyeyim dedim ama oda yok arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

Arkadaşlar hiç kartım yok, daha öncede böylr bir şey yapmadım.

Şimdi normal migrostan kart çıkarıp, dondurmayı alıp kasaya gidip kodu girdirdikten sonra ürünü geçip 0.01 krş olarak mı satın alacağız?

Kodsuz alım dedikleri ne oluyor acaba, açıkçası bu şekilde dondurma almaya çekinirim. Bunları karta tanımlamanın daha hızlı bir yolu yok mudur?

Yanlış bilmiyorsam yeni kartın açılması 10 15 gün sürüyor

Migros uygulamasını indiriyorsunuz, kayıt oluyorsunuz, mevcut numaranızdan başka bir numara yazıyorsunuz, yazdığınız numaraya mesaj gelecek doğrulama kodu onu giriyorsunuz, yeni kartınız açılmıştır artık. Kod girip dondurma alabilirsiniz.

Money Club Kart'a Nasıl Sahip Olabilirim?

Money Club Üyesi olabilmeniz için size en yakın Money Club noktasında 1,5 TL karşılığında anında bir Money Club Kart edinebilir, indirim avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz. Ancak çekilişlerden ve kişiye özel kampanyalardan faydalanmak ve Money’lerinizi kullanabilmek için üyelik bilgilerinizi kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için 444 10 44 nolu Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilir, mağaza danışmasına başvurabilir veya burayı tıklayabilirsiniz.

Migros Club kartınızı tüm Migros ve 5M Migros’larda Money Club kartla ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz.

• Mesajımı ilk alıntı yapana 1 adet cornetto kodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh5959

Mesajımı ilk alıntı yapana 1 adet cornetto kodu

eee ver bari
  • Cornetto kodu lazim.. Boom verilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kartima 3 adet dondurma tanimli dun kodla aldim. Bulgun jet kasadan kodsuz almayi deneyecegim. Hepsini okutup bitir ve ode diyince pos cihazinda 1 kurus yazacak degilmi

• Boom boom kodu verilir. Cornet magnum nogger alinir. Pm lutfen

• connect kod alınır nugger boom boom magnum verilir
  • Dün magnum ile cornetto aldim. Bugunde nogger ile boom boom alirsam karta tanimlanirmi. Ertesi gun direk gidip cornettoyu alabilirmiyim.

• Nugger veya boom verilir . Cornetto alinir

• quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

Dün magnum ile cornetto aldim. Bugunde nogger ile boom boom alirsam karta tanimlanirmi. Ertesi gun direk gidip cornettoyu alabilirmiyim.

alabilirsiniz

• Bugün sorunsuz jet kasadan alan oldu mu acaba? Dun ben sorunsuz olarak aldım. Bırde magnum kodu olan varsa özelden atarsa sevınırım.

• balci1987 kullanıcısına yanıt
    Onceki sayfslari okuyayim dedim kafam karisti. 4 dondurmanin 4 cesidindende kodla slmsk mi gerekiyor. Ben dun aksam kodla magnum ve boom aldim. Simdi kodsuz magnum ve boom alabilecek miyim, yoksa cornetto ile nugger de mi almak lazim kodla anlamadim.

• Hocam simdi kod almadan gidip istedigimi alabilirmiyim mesela hic magnum kodum yok ama gidip magnum alabilirmiyim tanimlandiktan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

Hocam simdi kod almadan gidip istedigimi alabilirmiyim mesela hic magnum kodum yok ama gidip magnum alabilirmiyim tanimlandiktan sonra

evet bugun gidip kod ile alirsaniz daha sonra kodsuz alirsiniz

• fenolog kullanıcısına yanıt
    Magnum ve Boom alabilirsin kod olmadan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart41

Bugün sorunsuz jet kasadan alan oldu mu acaba? Dun ben sorunsuz olarak aldım. Bırde magnum kodu olan varsa özelden atarsa sevınırım.

kartima 3 adet dondurma tanimli dun kodla aldim. Bugun jet kasadan kodsuz almayi deneyecegim. Hepsini okutup bitir ve ode diyince pos cihazinda 1 kurus yazacak degilmi
  • benimwww.moneyclubkart.com sayfamda

Swarm Şifreniz ile Nogger Winner Bedava ve

Swarm Şifreniz ile Algida Clasic Bedava!

yazıyor sanalmarketten alsam düşüyormu otomatik bilen varmı ?

birde konunun ilk mesajında nogger klasik denmiş ama tanımda nogger winner yazıyor winner ile deneyen varmı ?

Algida classic dediğide boom boom herhalde max tarzı olanlar indirimli geçmiyor sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The R0CK

Magnum ve Boom alabilirsin kod olmadan .

hocam bende kodun 2 sini dün, birini 2 gün önce tanımladım sıkıntı olmaz değilmi
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.