Şimdi Ara

Algida Frootie %100 meyve püreli /banabi paket 10TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
4.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz geç aklıma geldi buraya başlık açmak ama 5-10 kişi değerlendirse kafi. Havalarda ısınmışken dondurma sever bebeklerinize öneririm. Banabi de sepette %50 indirim ile 1 paketini (6 adet) 10 tl ye edinebilirsiniz.
    Bizim ufaklık çok seviyor. Dolabımızda dursun biz de yeriz diye 6 paket aldım :) gayet lezzetli ve şeker ilavesiz 50-60 kalori.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Kendim yaparım'cılardan" ve "bu tarz şey'cilerden" özür dilerim efenim. Size değildi önerim. :))

Boykotculara saygım sonsuz elbette.

Bu zindan dünyaya düşme pahasına yasak meyveye dayanamayıp bir ısırık atıvermiş Adem'in evlatlarıyız. Çocuk bu istiyor, diğer çocukların elinde görüyor, en azından öyle zamanlarda içinde ne olduğunu bilmediğimiz diğer dondurmalardan değil de doğal olduğunu bildiğimiz bu ürünü eline tutuşturalım diye koyduk dolaba. Çok büyütmeyin. %100 vegan, meyve püresi ürün satış fiyatının yarısına düşmüş ve haliyle fırsat kategorisine girmiş ve paylaşmışız. En kötü görmezden gelirsiniz, toksikliğin ne alemi var be mübarekler. İyi akşamlar.
  • afiyet olsun. bebeklere bu tarz şeyler vermemek gerek. ya da gerçek maraş dondurmasi olabilir, fazla abartmadan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 250 ml dondurmaya 20 tl vereceğime 20 tlye totalde 2kg şeftali kiraz kavun vs alır kendim yaparım püremi. Keriz.avi

• Konu sahibine ince düşüncesi için teşekkür ederim. Fakat benim gibi yemeksepeti boykotu uygulayan kişiler için hiç bir anlam ifade etmiyor.

• "Kendim yaparım'cılardan" ve "bu tarz şey'cilerden" özür dilerim efenim. Size değildi önerim. :))

Boykotculara saygım sonsuz elbette.

Bu zindan dünyaya düşme pahasına yasak meyveye dayanamayıp bir ısırık atıvermiş Adem'in evlatlarıyız. Çocuk bu istiyor, diğer çocukların elinde görüyor, en azından öyle zamanlarda içinde ne olduğunu bilmediğimiz diğer dondurmalardan değil de doğal olduğunu bildiğimiz bu ürünü eline tutuşturalım diye koyduk dolaba. Çok büyütmeyin. %100 vegan, meyve püresi ürün satış fiyatının yarısına düşmüş ve haliyle fırsat kategorisine girmiş ve paylaşmışız. En kötü görmezden gelirsiniz, toksikliğin ne alemi var be mübarekler. İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mys66 -- 27 Haziran 2021; 23:35:35 >
  • mys66 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, can sıkıcı mesajlara aldırmayın. Bu cahiller henüz çoluk çocuk sahibi olmayan, bıyığı yeni terleyen ergenler oldukları için sizin görece daha sağlıklı dondurma önerinizin muhatabı değiller. Benim işime yarayacak ve mutlaka alacağım mesela.

• bu akşam sipariş vermiştim bunu görmemişim yazık oldu. le petit sabun, fruko cool lime, pepsi falan vardı iyi geldi.

• fruktozlu dondurma yemekten iyidir, ben 2-3 defa satın aldım. iyidir.

• Bende bazen Frootie vs alıyorum ama çok basit bir tarif buldum. Bu aralar oğlum için bu tarifi hazırlıyorum. Evde vaktiniz olduğunda çok kısa sürede hazırlayıp, tuketebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=8ZY-93mCqXA&feature=youtu.be

Afiyet olsun.

• Buzluğa koyulmadan direk mi yeniliyor bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

Buzluğa koyulmadan direk mi yeniliyor bu ?

Sonrasında isterseniz buzluğa koyabilirsiniz. İsterseniz direk yiyin. Direk yerseniz sert bir dondurma kıvamı olmuyor. Kıvamı Carte'dor gibi oluyor, sadece kaşıkla yiyebiliyorsunuz.

• İçeriği tamamen meyve olan, üstüne şeker ilavesi olmayan bir ürün ama yedirmeyin Ne yedirelim? Maraş dondurması

Denemedim ama artık takibimde. Dikkat etmemiştim dün sipariş verirken. Bir daha indirime girerse deneyeceğim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.