Şimdi Ara

Alfawise Z28 Pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 dolara Gearbest ten aldım. Şimdi buna hangi programları yüklemem lazım. Birde Vatan dan Trust airmause aldım ama bu mause kablosundan ayırınca çalışmıyor.
    Alfawise Z28 Pro
    Alfawise Z28 Pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende aynı cihazdan aldım hayırlı olsun çözmeye çalışıyorum. Kodi falan yüklemek lazım youtube bak bayağı kapsamlı görünüyor

• Airmause um sanırım arızalıydı Vatan a geri bıraktım.Sonucu bekliyorum.
    Doganozlu sendeki sabahları açılmama sorunu bende yok.
    Zamanım olmadığından fazla incelemedim biraz bilgi toplayıp airmause bulup öyle inceliyecem.
  • Bende sorun varmı yokmu tam anlayamadım. Cihazı önce kumandadan kapatıp sonra fişini çekince sorun olmuyor. Bugün dediğim şekilde denedim hemen açıldı.

• Kardeş sen bunu nasıl 25 $ a aldın? 1 gb ram 8 gb rom olanmı seninki ? 2gb ram 16 gb rom olanlara bakıyorım 39$ dan aşşa yok.bende almayı düşünüyorum . birde bunda air play varmı telefondan ekranı paylaş yapınca tvye veriyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn0607 -- 7 Ocak 2018; 16:32:58 >
  • Black Friday de fiyatı 25 dolardı. Z28 Pro 2 gb a 16 lık en üst versiyonu.

Mirecast için Google play den program indirmek lazım. Evde akıllı tv olduğu için denemedim. Muhtemelen çalışır.

• Baska bir Box i denemek icin z28pro yu kumandadan kapatmadan direk arkadan adaptoru cikardim. Bir sure sonra takinca hem acilmamaya hem de ondeki kirmizi isik zamanla mavi olup yanip sonmeye basladi. Cihaz asiri isiniyor ve acilmiyor. Neresini yaktim acaba bunun? Hayatimda en cok pismanlik yasadigim anlardan birini yasiyorum su an:(

• Aynı cihazdan bende kullanıyorum. Orta halli kullanırken sabır isteyen bir cihaz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.