Şimdi Ara

Alfa Romeo Spider(916) nasıl bilirsiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Başlıktaki aracın 2.0TS motorlu modelinin LPG uyumu nasıldır? Şehir içi yakıt tüketimi ne durumda? En merak ettiğim sorulardan birisi araçta ESP var mı? Kronik herhangi bir sorunu var mı? Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Duellist kullanıcısına yanıt
    bende aynı spiderdan var 2 ay önce aldım , sahibinden com da ilanım var ordan detayları koplayorum;

Hayatımda bir kezde olsa Alfa Romeo Spider a binmek istemiştim heves ettim aldım ama aldıktan sonra ev kredisine girdim.Kredi borcum yüzünden adam akıllı binemeden satmak durumda kaldım.
    Aracı İzmir Milano Alfa Romeo Yetkili servisinden ve güvenerek aldım yaklaşık 1.000km bindim herhangi bir problem yaşamadım.Servis sahibi bana satmadan önce motorunun tamamen sıfırlandığını söyledi.Referans olarak kendisiyle irtibata geçebilirsiniz.
    Aklımda sadece 2 problemi var ;
    1.Tentesi çok aşınmış durumda ama mekanizmasında hiçbir sorun yok.Sadece dış kumaşı aşınmış durumda.
    2.Sağ kapı içerden zor açılıyor , sanırım kapı kolu teli uzun yeteri kadar çekiş yapmıyor.
    Onun dışında problemsiz bir araba , güncel olarak kullanıyorum . Arka lastikler sıfır önler yeni sayılır . Muayene yeni . Klima sorunsuz ; yeni gaz doldurttum.

onun dışında sorduğun sorulara gelirsek;
    Araçta esp vs yok ama çekişin olduğu ön tekerleklerde o kadar ağırlık varki patinaj vs çekmen yada denge kaybetmesi imkansız.birçok önden çekiş araba gördüm ama bunu kadar stabilini görmedim.
    LPG uygulamadı netteki başka modellerde var ama bende yok.
    Yakıt tüketimi hiç ölçemedim çünkü kısa mesafelerde tur atmak için kullanıyorum ama çok yaktığını söyleyebilirim yinede değer.

Bunun dışında arabayı gerçekten keyif için alacaksan tavsiye edebilirim.Eski olmasına rağmen çok dikkat çekiyor,gerçekten kız mıknatısı ama benim mıknatıslıkla işim olmaz :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.