Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (41. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.990
Cevap
49
Favori
889.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzmir Enriko Alberti'den bu sabah alınmış fiyat :
    2 Donanımdan üst versiyon için olanı DİZEL : 26.250 € + 1.100 TL Masraf + 1.400 TL Cam Tavan.
    Ağutsos ortası siparişleri alacaklarının Eylül arabaların geleceğini söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EximeR -- 21 Temmuz 2010; 14:46:38 >
  • alfa romeo giulietta REVEALED 2010

alfa romeo giulietta REVEALED 2010

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EximeR -- 21 Temmuz 2010; 15:32:55 >

• Arkadaşlar bana aracın tam ölçülerini verebilecek var mı lütfen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EximeR

Arkadaşlar bana aracın tam ölçülerini verebilecek var mı lütfen ?

90 /60/90 tabiki adı üstünde Jülyet bu! Sitede mevcut ama bulamadım malum sayfa çok .Tekrar bakıyorum .benim B6 kasa A4 den daha genişti ama .Bu arada EximeR cam tavan 1400 Tlmi 1400 euromu ben 1400 euro diye vazgeçmiştim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsa48

quote:

Arkadaşlar bana aracın tam ölçülerini verebilecek var mı lütfen ?

90 /60/90 tabiki adı üstünde Jülyet bu! Sitede mevcut ama bulamadım malum sayfa çok .Tekrar bakıyorum .benim B6 kasa A4 den daha genişti ama .Bu arada EximeR cam tavan 1400 Tlmi 1400 euromu ben 1400 euro diye vazgeçmiştim..

Boyutlar
    Exterior Dış
    Length Uzunluk 171.3 in | 4350 mm. 171,3 in | 4350 mm.
    Width Genişlik 70.9 in | 1800 mm. 70,9 in | 1800 mm.
    Height Yükseklik 57.5 in | 1460 mm. 57,5 in | 1460 mm.
    Wheelbase Dingil açıklığı 103.5 in | 2630 mm. 103,5 in | 2630 mm.
    buldum buldum diye bağırdı.

• Yepyeni bir platform üstüne geliştirilen ve 2.63 metrelik bir aks mesafesine sahip Alfa Romeo Giulietta, bu avantajını kullanarak 4.35 metre uzunluk, 1. 46 metre yükseklik ve 1.80 metre genişlik gibi daha büyük boyutlar sunmasıyla da farklılaşıyor.
  • kimse bilmiyormu camtavan fiyatını yahu
  • quote:

kimse bilmiyormu camtavan fiyatını yahu

1400 avro
  • quote:

Orijinalden alıntı: nercer

quote:

kimse bilmiyormu camtavan fiyatını yahu

1400 avro

teşekkür ederim.Bir ümit dedim işte belki ben yalnış biliyorumdur diye
  • Merak edenler için

spor paketi 1 : 1800 avro

spor paketi 2: 2800 avro

spor paketi 3: 800 avro spor paketi 1 ve 2 ile alınmaz

bose ses sistemi: 1000 avro

deri döşeme paketi: 1300 avro spor paketi 1 ve 2 ile alınmaz

konfor paketi: 2500 avro deri döşeme paketi ile alınmaz
  • Ya ben hala beklemedeyim. Şu benim ddct şanzıman gelene kadar da bu bekleme sürecek gibi gözüküyor. Bir gelse de ben de alsam. Yıl sonuna kadar beklemedeyim. Umaırım alfa romeo beni sevindirir.
  • Ben de cam tavan için 1400 TL yazısını görünce sevindirik olmuştum:)Kursağımda kaldı yaaa.Arkadaşlar bu alfayla milletin alıp veremediği nedir anlayamıyorum.İş yerinde akşama kadar alfa almaktan vazgeçirmeye çalıştılar beni.Yok alfa şöyle yok böyleee...Daral geldi eve zor attım kendimi....Ama ben kafama koydum iyi de kötü de çıksa günahıyla sevabıyla alıcam ben bu arabayı inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harleyci34

Bir fanatik olarak yazmiyorum...
    Nerden akliniza geliyor arkadaslar bu tip sorular. Alfa çin markasi degilki, 100 yillik mazisi basarilarla dolu bir firma. Jant problemi filan :)
    Alfanin hicbir problemi yok, bakimlari duzenli yapilirsa, ben 9 yildan beri sadece yag degistiriyorum.
    Italyanin yollari bizim yollardan farkli degil. Orda yasadim biliyorum. Bunu yapan adamlarda aptal degil, herhalde bizden once italya ayaklanirdi...

Harleyci cevap için teşekkür ederim kardeşim ama ben 4 cm yanak olayında alfayı kastetmemiştim.Alfa ya da vw ya da toyota farketmez yanak kalınlığı 4 cm gibi incecik bir lastik jant takımı çukurlara ve kasis vs gibi yerlere süratli veya sert bir şekilde girildiğinde lastikte yarılma kesilme veya jantı çatlatmak vs gibi olaylara yol açabiliyor mu?

• Alfa dusmaligi var beyler, buna inaniyorum...
    Sebebi ise bence herzaman digerlerinden cok daha guzel ve seksi olmalari
    Guvenipte alamayanlar catliyor yolda gorunce...
    Bence tek sorun bu
  • Ben 3 sene 45 yanak kullandım hiç bişey olmadı Maşallah diyeyim.ama arkadaşımda 2-3 defa lastik yardı jant çatlattı.sanırım lastik bu konuda çok önemli marka vermiyorum.araçlar ve jantları aynı idi.bilmiyorum yada ben çok dikkatliydimde çukura girmedim desem ama girdim bikaç kez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutsa48 -- 22 Temmuz 2010; 8:42:15 >
  • Arkadaşlar Cam Tavan için 1.400 TL yazdım ama , bu fiyatı bana İzmir bayisindeki Uğur Bey verdi ve büyük ihtimalle hata yaparak söyledi Euro yerine dil sürçmesi ile Tl dedi galiba.
    Onun yalancısı olmuş oldum kusura bakmayın.

Bu arada arkadaşlar size kendimce çok önemli bir şey sormak istiyorum :

İçinizde bu aracı alamayı düşünnenlerin demografik yapısı nedir acaba ?
    Ben 40 yaşında evli ve 2 çocuklu , bir kamu kuruluşunda çalışan ve Denizli'de ikamet eden biriyim.
    1 haftadır , alacağım araç bu diye kime göstersem benimle dalga geçiyor. Sana uyar mı bu araç diye.
    Yav çok kötü hissetmeye başladım. İlk defa ikinci elini , değer kaybını vs vs vs ni düşünmeden sadece kendim ve zevkim için bir araba almaya karar verdim onunda içine ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EximeR -- 22 Temmuz 2010; 9:31:20 >

• quote:

Ben 40 yaşında evli ve 2 çocuklu , bir kamu kuruluşunda çalışan ve Denizli'de ikamet eden biriyim.
    1 haftadır , alacağım araç bu diye kime göstersem benimle dalga geçiyor. Sana uyar mı bu araç diye.
    Yav çok kötü hissetmeye başladım. İlk defa ikinci elini , değer kaybını vs vs vs ni düşünmeden sadece kendim ve zevkim için bir araba almaya karar verdim onunda içine ediyorlar.

Çok klasik bir cevap olacak ama, Burası Türkiye. Sürüye katılmayanı garip karşılarlar, akıl erdiremezler. Al bi tane gri renk tonunda Megane, öve öve bitiremezler.

• quote:

Arkadaşlar Cam Tavan için 1.400 TL yazdım ama , bu fiyatı bana İzmir bayisindeki Uğur Bey verdi ve büyük ihtimalle hata yaparak söyledi Euro yerine dil sürçmesi ile Tl dedi galiba.

YARIN ÖLMEYECEĞİN NE MALUM....
    HAYATA BİR KERE GELİNİR, YAŞADIKLARIN YANINA KAR KALIR
    KENDİN İÇİN YAŞA, BIRAK, BAŞKALARI 2. ELİ DÜŞÜNEREK HAYATI ERTELESİN...

SEN BU ARACI ALINCA ONLARIN İLK GECE RÜYALARINA GİRMEZSE BEN DE BİRŞEY BİLMİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleyci34 -- 22 Temmuz 2010; 11:26:34 >

• Oooo civcivx nerelerdeydin sen epeydir sesin çıkmıyordu :).Euro düştü yine biraz arkadaşlar gözümüz aydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespark -- 22 Temmuz 2010; 11:40:20 >
  • quote:

Arkadaşlar Cam Tavan için 1.400 TL yazdım ama , bu fiyatı bana İzmir bayisindeki Uğur Bey verdi ve büyük ihtimalle hata yaparak söyledi Euro yerine dil sürçmesi ile Tl dedi galiba.

Ben de 30 yaşındayım yarı kamu yarı özel havacılık sektöründe çalışıyorum evliyim çocuğum yok.Benim şu anki aracım ford focus 1.6 titanim ve bunu alırkende aynı şekilde spor araba isteğim vardı ama yine çevremdekiler sayesinde gittim ford aldım ve araç daha 1 yaşına gelmedi ve hala o spor tutkum var hatta hat safhalara çıktı giuliettayı gördükten sonra.Sonuçta ne oldu başkalarını dinledim ford aldım arabama binerken çok keyif alamıyorum ve kesin kararım kim ne derse desin hiç kulak asmıyacağım ve giuliettayı alacağım.Yeni aracıma binerkende zevk alıcam:)

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.