Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluespark

Oooo civcivx nerelerdeydin sen epeydir sesin çıkmıyordu :)

Valla yaz ayları gelince böyle oluyo işte
  • Abicim ya çıkmaza girmeme sebep olan seçeneklerime bakar mısınız lütfen :

1 / Nissan QQ 1.5 Dizel Tekna + Nc/Glassroof : Eşim ve çocuklarım istiyor.

2 / Vw Passat 1.6 Tdi Bluemotion Comfortline : Babam dahil tüm arkadşlarım bunu al diyor.

3 / AlfaRomeo Jülyet 1.6 Dizel + Cam Tavan (Beyaz ) , üst donanım. BEN İstiyorum.

Ve hemen hemen 3 üde aynı fiyat aralığında 57.000 - 60.000 TL . Hadi bakalım çıkın işin içinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EximeR

Abicim ya çıkmaza girmeme sebep olan seçeneklerime bakar mısınız lütfen :

2 / Vw Passat 1.6 Tdi Bluemotion Comfortline : Babam dahil tüm arkadşlarım bunu al diyor.

3 / AlfaRomeo Jülyet 1.6 Dizel + Cam Tavan (Beyaz ) , üst donanım. BEN İstiyorum.

Ve hemen hemen 3 üde aynı fiyat aralığında 57.000 - 60.000 TL . Hadi bakalım çıkın işin içinden.

Hocam alın bir 159 siz dahil herkes memnun olsun.
  • quote:

Arabaya sen bineceksin sen süreceksin demi abi ozaman istediğini zevkle bineceğini almalısın yani giulietta'yı bir nissan yada bir passat alıpta zevk almayacaksan aklın giulietta'da kalacak ve çevrende bu arabayı görünce almadığına pişman olacaksan neye yarar.
  • Arkadaşlar daha önce sordum ilgili olanlar bilirler alfaromeo nun türkiye sitesinde alfa nın donanimlarini bizim daha önce aldığımız listelerden farklı veriyorlar. Bunu gören arayıp soran, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoppus

Arkadaşlar daha önce sordum ilgili olanlar bilirler alfaromeo nun türkiye sitesinde alfa nın donanimlarini bizim daha önce aldığımız listelerden farklı veriyorlar. Bunu gören arayıp soran, bilgisi olan var mı?

Evet dün aramıştım ,donanımların resmi sitede değişik olduğunu söyledim.Uğur bey değişklik olmadığını söyledi.
  • Euro 1.96 oldu euro alıp kenara atalımmı ,biraz daha beklemek; mesela 1 haftaya kadar dahamı mantıklı olur. Kulağı delik arkadaşlar varsa bilgi versin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsa48

Euro 1.96 oldu euro alıp kenara atalımmı ,biraz daha beklemek; mesela 1 haftaya kadar dahamı mantıklı olur. Kulağı delik arkadaşlar varsa bilgi versin lütfen

:)) Valla Tofaş bizden daha uyanık aracı eur üzerinden satıyor ama parayı türk lirası istiyor Aradakı alım satım farkınıda bizlere yüklüyor..
    eur alıp kenara atmak pek mantıklı gözükmüyor gibin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naxos

quote:

Orijinalden alıntı: umutsa48

Euro 1.96 oldu euro alıp kenara atalımmı ,biraz daha beklemek; mesela 1 haftaya kadar dahamı mantıklı olur. Kulağı delik arkadaşlar varsa bilgi versin lütfen

:)) Valla Tofaş bizden daha uyanık aracı eur üzerinden satıyor ama parayı türk lirası istiyor Aradakı alım satım farkınıda bizlere yüklüyor..
    eur alıp kenara atmak pek mantıklı gözükmüyor gibin

hadi ya vay uyanıklar hep vatandaşa zaten. İnşallah euro biraz daha düşer .
  • Size bomba gibi bir haberim var arkadaşlar.Kredi kullanıp giulietta alacaklara duyurulur bugün gazetede gördüm.
    Alfa Romeo

Yüzde 20 minimum peşinat ödendiği takdirde taksitli geri ödemelere ekim ayında başlanabiliyor. Tüm Alfa Romeo modelleri için 48 aya varan vadelerde, tutar sınırı olmaksızın yüzde 0.87 baz faiz oranından kredi kullanma avantajı da sunuluyor. Alfa Romeo Finans aracılığıyla 20 bin TL için 48 ay vadeyle ve 527 TL’lik taksitle kredi kullanmı fırsatı sağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespark -- 23 Temmuz 2010; 13:58:43 >
  • ben biliyordum, zaten biraz kredi çekmem gerekecek, faiz oranı ev kredisinden bile daha az, bu kampanya olduğu için sıcak baktım Alfa almaya gerçekten çok iyi...
  • Proforma faturası birazdan elime gecicek kredi için başvuracam.

ve dizelde karar kıldım son fiyat konusunuda bir iki gune netleşir gibi..

artık eur ne kadar oynar bilemem ama aradakı farkı bi şekilde kapatıcaz..
  • İLK partinin teslimi konusunda bilgi sahibi olan varmı???
  • Süper Bayıldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: harleyci34

İLK partinin teslimi konusunda bilgi sahibi olan varmı???

2 hafta içinde teslımatlara başlıyacaklarını söylediler ilk partı yoldaymış zaten gemide

o yolda buz dağı falan olmaz sanırım
  • quote:

seçeneklerin hepsi birbirinden güzel fakat alfa malum bir tutku alfa dışında ne alırsanız alın içinizde hep bir uhte olarak kalacağına eminim benim nacizane önerim evli ve mutlu ve 2 çocuklu olmanızdan dolayı size gayet şık geniş ve bence jülyetten bile güzel tasarımı olan dizel az km li temiz siyah bir 159 un her 3 seçeneğide aratmıyacağını düşünüyorum bece alfa romeo 159 şıkkınıda ciddi ciddi düşünseniz çok iyi edersiniz.. Şu an alfa romeo 156 ya biniyorum bu benim 2. alfam fakat hayalim siyah renk ve bordo deri kombinasyonlu bir alfa romeo 159 sahibi olmak
  • Banada oyle soylediler fakat teslimi agustos sonunu bulur dediler. O yuzden sordum
    4-5 gun icinde gemiler gelir o zaman, teslimide 10 una kadar yapilir normal sartlar altinda
  • Biraz önce konuştum. gemiler gelmek üzereymiş .. 10 gün içinde teslımatlara başlıyacaklarını söylediler..
    aracımda şuan o gemıde
  • Bana da Ağustos ayının 2. yarısında teslim edileceğini söylediler.Heyecan bastı.
  • Arkadaşlar ben de bugün zincirlikuyudaki alfa bayiisine gittim görüşmeye.2 numaralı spor paket gelen araç hiç yokmuş.Yani eğer o lansman resimlerindeki 18 inch türbin jantlar5ı aracınızda istiyorsanız özel sipariş vermeniz gerekiyor ve 10 haftada falan teslim ediliyormuş araç.Artı alfa fabrikası agustos ayı tatile çıkıyormuş.En erken eylülde sipariş verilir ve teslimi de yaklaşık kasım ortaları.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.