Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulietta düşünüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Şu an chevrolet cruze kullanıcısıyım ancak kafam 170hp Giulietta da. Kullanan arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var. 2011 model 30.000 de beyaz ikinci el almayi dusinuyorum. Yardimci olurmusunuz? Tesekkurler

• kullanıcısı degılm ama 147 kullanıyorum 147 2004 model arabaya gore donanmlı ve konforlu ıse giulietta tasarımı ve konforu tartısılmaz euro ncap dan 5 yıldız allmıs bı araba. eger 147 mı sataym alacagım araba giulietta olur. aracı hıc kullanmadım ama civarda gördum ınceleme sansım oldu spor bır arabadan ne beklersenız hepsi arabada mevcut ıc tasarımı oldukca guzel ben bıtek on farların bıraz arabann masumlastırdıgnı dusunuyorum o sert bakısları gıtmıs ama arkadan oldukca guzel hırcın duruyor. o inceledigim araba 1.4 motor benzınlı 170 hpydi 2014 modelı daha 4 bındeydı .paranın gozu kor olsunkı o arabaya bakmakla yetındım .. gerısını sız dusunun
  • Merhabalar. Giulietta 2014 Makyajli kasa 170hp tct kullanıcısıyım. Araçla ilgili başlık açtım. Oradan bilgi edinebilirsiniz
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93876889

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkemalyigit -- 7 Eylül 2014; 12:23:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan bi arkadaşla özel mesajla bilgi alışverişi yapmıştık.söyle yazdım. Araba toplam 38+34+34
    106 bin tl
    Her yıl bir taksit var.
    Cam tavan lüks spor paket f1 vites var. Bunlar zaten 14000 falan yapıyor.
    Trink para 92bin falan.
    Su anki fiyatlarla hemen hemen aynı.
    Bayiye güne değişir. Yardımcı olabiliyo bayi. Çok takılmadım ben. Çünkü almak zorundaydım. Eski aracın parasının bir kısmı ile araba alip bir kısmı ile düğün yaptım.

İnşallah kazasız belasız devam eder. Araç çok ilginç. Bi çok yakıyo bi de bakmışsın 6 lt.
    Aksaray adana arasında 300 km kadar yolda 5.6 lt yakıt tüketimi yakaladım. İki kere de 200 e kadar basmama rağmen.

Çok sıradışı bi araç. Trim sesi sorunu var Çok üzerine düşmüyorum Ama sevmeyebilirsiniz. inanın böyle bir sürüş keyfi yok. Çok i kaçıyor. Yakıt ile ilgili maddi kaygılarınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim. Sıkıntı ikinci el ve yakıt. Çünkü araç 170 beygir ve insanın gazdan ayağını çekesi gelmiyor.

Apaçilik olarak algılamazsanız ankara yolunda 3.20d ile kapıştık adamla yanyana 240a kadar bastık yenişemeden. Artık o seviyede ben basmayı bıraktım o tahminen 250ye falan çıktı ve hafifçe öne geçti.
    2000 motor dizel bir aracı dövemedim tabii ama baya hırpaladım.
    Onun dışında 200 ile giden bir araçtan selektör ile yol isteme keyfini yaşatıyor hız seviyorsanız.

• Benim 0 almam mümkün degil 2012 falan anca alabilirim diye düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.