Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulietta alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
34.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bence kesinlikle almalı

Satamaz ama son sahibi olur sonra.

• quote:

quote:

quote:

Bence kesinlikle almalı

Başlığa fakirler girmesin yazıcam az kaldı

• Bu aracın yeni modellerinde dizeli varmı, rn az yakan motor seçeneği hangisi ve fabrika verileri değilde ş.içi trafikte ne kadar yakıyor? Kullanan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Bu aracın yeni modellerinde dizeli varmı, rn az yakan motor seçeneği hangisi ve fabrika verileri değilde ş.içi trafikte ne kadar yakıyor? Kullanan varmı.

Yeni modellerin de dizeli var az yakan motor seçeneği 1.6 JTDM (120 Hp) S&S diye biliyorum ben 4.2 lt gibi bi yakıtı var şehir içi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalande

quote:

quote:

quote:

Bence kesinlikle almalı

Başlığa fakirler girmesin yazıcam az kaldı

Bu arabayı beğenmeyenlerin ruhu fakirdir.

• Forumda herkes bu segmentte Giulietta'yı önerir ama ne hikmetse hepsi Megane, Golf alır..
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yanlış bir şey söylememiş ki. "Diğer premium" kısmına takılmışsınız. Ne yani BMW ya da Mercedes premium değil mi? En az Alfa kadar premium onlar da. Zaten Alfa BMW nin rakibidir. Merconun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

İkinci elini almak gayet mantıklı. Fakat Bose sisteme sahip Taba deri döşemeye sahip turbo multiair bulmak çok zor.

Bu arada kullanmış olduğu motor gerçekten efsanedir. Yakıt tüketimi de gayet iyidir.

Sadece tasarımı artık bir makyaj istiyor gibi. Sanıyorum 2011 de çıkmıştı, belki 3 sene sonra komple kasa değişimine gidebilirler.

Sıfır alacaksanız manuel seçeneği bulunmuyor, haberiniz olsun. Bmw 1 serisini bilemem, ama Mercedes a serisini sürüş dinamikleri konusunda öper. Mercedes'in zaten motor seçenekleri giriş seviyesinde zayıf. 115 beygir dizel mi olur 100k 'ın üstü paraya.

Aslında bir ara çok araştırdım, şimdi uzun uzadıya yazarım, fakat siz bi kesin almaya karar verin o zamana yazarım. Boşuna yormayım kendimi.

Saygılar.

2009 sonunda çıktı hocam. Bu sene makyaj yedi.(izgara degisti , direksiyon logosu , arkadaki yazi , ufak bazi ekstra degisimler ).. Seneye yeni kasa haberleri var ancak sonraki seneye de sarkitabilirler degisik projeler varmış.

• Giulietta gercekten cok guzel bir arac. Evet orta ekran dandik duruyo , evet kapi kollari kalitesiz plastik. Ama bu iki bolum disinda cok basarili. Her aracta kalitesiz olarak soyleyebilecegim en az iki yer bulurum ( kendi sinifinda ).
    Arac yol sesi , dış ses olarak gayet sessiz. Sedece tasarimsal olarak belirgin eksikligi ; surucu uzun yolda bardaklik ile kol dayama arasinda secim yapmak zorunda. (Bunu makyajli kasada da cozmemisler). Nedense Bu kisim sadece benim dikkatimi cekiyor sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Forumda herkes bu segmentte Giulietta'yı önerir ama ne hikmetse hepsi Megane, Golf alır..

Ben şu an 2. Giulietta'mı aldım. Gayet memnunum. Severek biniyorum. Öyle malzeme kalitesiz falan diyorlar ama 2011 spor paket 18" jantlı cam tavanlı 80.000deki alfamda ne tıkırtı var ne birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForteVeloce

quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Forumda herkes bu segmentte Giulietta'yı önerir ama ne hikmetse hepsi Megane, Golf alır..

Ben şu an 2. Giulietta'mı aldım. Gayet memnunum. Severek biniyorum. Öyle malzeme kalitesiz falan diyorlar ama 2011 spor paket 18" jantlı cam tavanlı 80.000deki alfamda ne tıkırtı var ne birşey.

Alıntıları Göster
    Aracın arka koltuk kısmında diz mesafesinde sıkıntı var mı ? 2015 opel astra hb ile kıyasladığımızda aynı mıdır veya hangisi daha geniştir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

Aracın arka koltuk kısmında diz mesafesinde sıkıntı var mı ? 2015 opel astra hb ile kıyasladığımızda aynı mıdır veya hangisi daha geniştir ?

Alıntıları Göster
    Benim çok beğendiğim bir araç.

İç kısım kötü olmasına rağmen dış tasarımda kesinlikle zerafet ve farklılık var.

Koltuğuna oturduğunuzda basık geliyor insana ama her gördüğümde kafamı çevirip bakıyorum.

Sıradan insanlara göre olmayan bir araba.

Ben çok aradım almak için ama çok uyguna temiz İnsignia bulunca vazgeçmek "zorunda" kaldım.

Bazı insanlar piyasa araçları alabilir ama bazıları kalbini dinler.

1.4 T insignia da piyasası olan bir araç değil.

Benim için gereksiz büyük araç ve üstelik benzinli.

Ama her gördüğümde aldığıma seviniyorum.

Araba işi aşırı ihtiyaç değilse keyif işidir.

2-3 bin az yazdın mı 2 günde satılmıyacak araç yok.

Bu kadar cüzi rakamlar için piyasa aracı alanları anlamak güç.

• quote:

Orijinalden alıntı: SugarDaddy

Yaklaşık 1 ay önce aldım. Dış tasarım olarak gerçekten harika ve farklı bir araç. 18 jantlar,cam tavan,difüzor ve çift egzoz çıkışlı olarak aldım ben birde öyle olunca oturup aracı seyredesim geliyor resmen.
    İç tasarımı herkese hitap etmeyebilir o konuya katılıyorum. Burada yazılan; lineadan hallice,kalitesiz iğrenç tarzı yorumlara hiç aldırmayın. Über kaliteli değil ama kesinlikle yerden yere vurulacak kadar da değil.
    Aracın kullanımı ise çok farklı bir his yaşatıyor. Gerçekten inanılmaz keyifli. Aynı segmentteki araçlardan; Leon,116d ve Golf kullanma fırsatı bulmuştum ama Giulietta'nın verdiği tat hiçbirinde yoktu açıkçası. Benim aracım 1.4TB 170hp. Performans olarak beklentilerimin de üstünde diyebilirim,hele Dynamic moda aldığınız zaman araç adeta çıldırıyor.
    Açıkçası şu ana kadar hiç "keşke" demedim. Verdiğim rakamın 5-10 yukarısına Mercedes A veya Bmw 1 serisi alabiliyordum. Çevremdeki insanlar da macera arama demişti ancak seçimimden gayet memnunum.

0 mı aldınız

• Evet hocam @Karaçay
  • quote:

Evet hocam @Karaçay

ne kadara aldınız hocam? yakıt durumu nedir?
  • Ic mekan kotu yazanlar hakketen aracin icerisine binipte mi yaziyorlar merak ediyorum.Gecen sene sifir dizel giulietta aldim.Giulietta alana kadarda C segmenti 307 megane3 ve son kasa oncesi leon kullandim.116d ve A serisi de test ettim.Sürüs dinamikleri yol tutus olarak en keyif veren giuliettaydi. 1 serisinin test guzergahi cok sacmayi bisey anlamadim guzergah disina da cikarmadilar.Giuliettayi Bostanci - Kartal sahil yolunda test ettim guzergah siniri olmadan !!!! Aracin nerdeyse herseyini deneme sansim oldu.Diger test ettigim leon auris astra A serisi ve 1 serisinde boyle bir durum soz konusu degil.Auriste 3 vitesin uzerine cikamadik guzergahtan dolayi.Giuliettanin 2014 makyajli kasa sonra kapi kollari disinda malzeme kalitesi olarak rakiplerinden eksigi yok fazlasi vardir.A serisi ve 1 serisi ile ben alirken 30 bin tl fark vardi bu kadar malzeme vs farki mi var tabiki hayir.Malzeme kalitesi icin ben alma asamasinda sordugumda da ic mekan kalitesi yerlerde denmisti öyle birsey olmadigini anlamak icin direksiyona oturmaniz yeterli inanmayan varsa ataserhideyim hergun buyrun direksiyona beraber oturalim

• Herşeyi ile beraber yaklaşık 94.700 TL. Valla hocam araç şuan 800km de falan ilk zamanlar 12.4 litre civarı idi şuan 11.3'e düştü genel tüketim. Tahminim ilerleyen zamanlarda 8-9 arası olur daha da düşmez gibi malumunuz benzin-otomatik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SugarDaddy -- 30 Temmuz 2016; 17:55:07 >
  • quote:

Herşeyi ile beraber yaklaşık 94.700 TL. Valla hocam araç şuan 800km de falan ilk zamanlar 12.4 litre civarı idi şuan 11.3'e düştü genel tüketim. Tahminim ilerleyen zamanlarda 8-9 arası olur daha da düşmez gibi malumunuz benzin-otomatik.
    Forumda çoğu kişi alınır der, kendileri alacak olsa başka araç alırlar.
  • Önerirler ama almazlar ekibi bi' bitmediniz. Almayı düşünen ve önceki yorumlardan bihaber vatandaşlar için yazıyorum;

Istanbul şehiriçi 4.000 km de 6.6 ya kadar indim. 5.850 km de 6.0'a düştü. 1.850 km gezmeli ve bazen şehiriçi 4.7 oldu uzunyolda. Şu ana kadar Alanya ve civarında 900 km kadar kullandım ve araç 6.700 km de toplam yine 6.0'da diğerine de ellemedim, o da 5.1 e çıktı. Karma 5-5.5 arası diyebilirim.

Aracim dizel düz. Soran bir arkadaş vardı; düz dizel kaldıysa 2015 sıfır satışı var.
  • Guzel araç, alınır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.