Şimdi Ara

Alfa Romeo Giulietta alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
34.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bugün ikinci el 2015 1.4 170 bg otomatik kaporasını verdim . :) çarşamba arabayı alıyorum ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

bugün ikinci el 2015 1.4 170 bg otomatik kaporasını verdim . :) çarşamba arabayı alıyorum ..

Hocam hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, Çok iyi bi tercih olmuş gözler üstün de olur artık nazar değmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalande

quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

bugün ikinci el 2015 1.4 170 bg otomatik kaporasını verdim . :) çarşamba arabayı alıyorum ..

Hocam hayırlı olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, Çok iyi bi tercih olmuş gözler üstün de olur artık nazar değmesin :)

Teşekkür ederim . amin ..
  • Bir kac aydir kafamda olan bu araba artik bende bir tutkuya donustu,bu sebeple dun gidip araci test ettim.

Forum sagolsun baya bir onyargiyla gittim,dis tasarimina laf eden cok olmaz fakat ic tasarimi yerden yere vuruyordu herkes.

Inceledigim arac 1.6 120bg 2017 modeldi ve luks spor paket mevcuttu. Arabaya resmen asik oldum,direksiyonuna laf edenler hic gercekte binmemistir. Icindeki karbon parcalar ve kirmizi islemeler de cok dinamik bir hava katiyor bu pakette. Ozellikle luks spor paketin koltugu sinifinin en iyisidir bence,sirf o koltuk icin bile alinir.

Sonra ise superdizel paketi inceledim(luks spor eklenme,tabii ki fark var,koltuklar,karbon parcalar ve islemeler cok ozel hissettiriyor ama yine de yerden yere vurulacak kadar degil. Araba her seyiyle cok guzel bence,ozellikle de tasarimdan anliyorsaniz ne dedigimi anlayacaksiniz.

Size tavsiyem gidin bir bayiye icine oturun ve inceleyin,bu forumdan alinan gereksiz yorumlarla hareket etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Witcher

Bir kac aydir kafamda olan bu araba artik bende bir tutkuya donustu,bu sebeple dun gidip araci test ettim.

Forum sagolsun baya bir onyargiyla gittim,dis tasarimina laf eden cok olmaz fakat ic tasarimi yerden yere vuruyordu herkes.

Inceledigim arac 1.6 120bg 2017 modeldi ve luks spor paket mevcuttu. Arabaya resmen asik oldum,direksiyonuna laf edenler hic gercekte binmemistir. Icindeki karbon parcalar ve kirmizi islemeler de cok dinamik bir hava katiyor bu pakette. Ozellikle luks spor paketin koltugu sinifinin en iyisidir bence,sirf o koltuk icin bile alinir.

Sonra ise superdizel paketi inceledim(luks spor eklenme,tabii ki fark var,koltuklar,karbon parcalar ve islemeler cok ozel hissettiriyor ama yine de yerden yere vurulacak kadar degil. Araba her seyiyle cok guzel bence,ozellikle de tasarimdan anliyorsaniz ne dedigimi anlayacaksiniz.

Size tavsiyem gidin bir bayiye icine oturun ve inceleyin,bu forumdan alinan gereksiz yorumlarla hareket etmeyin.

Bende bir kaç ay önce sizinle aynı şeyleri yaşadım.

Aracın içini de dışını da çok beğendim.

Gulietta'da eleştirilen konular

1- Küçük ekran:

Zaten diğer bir çok otomobillerde ucuz Çin malı kocaman ekranları hiç sevmedim. Oturup film izleyeceğiz sanki.
    Ekran; işlevsel, uzun ömürlü ve gözü yormayacak şekilde olmalı, tıpkı Gulietta' da olduğu gibi

2- Direksiyon:

Ele gayet güzel oturuyor. dokunma hissi, büyüklüğü, yol hissi çok iyi ayarlanmış, üzerindeki tuşların basma hissi çok güzel
    varsın dobloda da kullanılsın bence bir sakıncası yok

Diğer türlü genel iç tasarım çok sade ve şık, gereksiz detaylardan uzak.
    göz yormayan ince dokunuşlar var. Böyle bir araç uzun yıllar sıkılmadan kullanılabilir.
    İçi pavyon gibi cafcaflı döşenmiş araçlar ilk etapta insanları cezbedebilir(beni değil tabi ki)

Ama uzun vadede kesinlikle Gulietta içiyle dışıyla sınıfının en güzel arabası.
    adamlar nasıl bir tasarım yaptılarsa, 2010 dan beri yollarda olduğu halde hala görünce bakıyorum arabaya.

Alfa Romeo, Fiat gurubunda olduğundan doblo direksiyonu eleştirenlere sesleniyorum.
    Fiatı hor görüyorsunuz ama ferrari ve Masserati de fiat gurubuna aittir. Hem de öyle koftiden hisse ile falan değil
    Basbaya hepsi aynı şekilde yönetilir Fiat, alfa, ferari, masserati argeleri ve mühendislikleri falan aynıdır.
    Sadece hedef kitle farklıdır.

• Merhaba arkadaslar,yaklasik 3 hafta once 2016 model Giulietta 1.4 170 Multiair versiyonunu aldim. Spor luks paketiyle birlikte aldim,ve ici kotu diyenler maalesef yaniliyor diyebilirim. Haliyle butce baya bir genisledi dayanamadim

Yakinda detayli bilgiler ve fotograflar iceren konu acacagim,aracla ilgili yalan yanlis onyargilar bulunuyor maalesef.

• The Witcher kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Benimkisi 57 bin km olmak üzere.

Çok kısa geçeyim,tadını çıkarın..!

• kahraman202 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• Dün akşamdan beri yaşıyorsam, bunu Allahın izniyle Giuliettaya borçluyum. Normalde buraya uzun zamandır yazmıyorum ve yine yazmayacağım ama şunu kesinlikle bilmenizi istiyorum: Yalnız yokuş çıkarken değil, inerken de d modunu kullanmanız çok önemli. Ana sebebi savrulmayı azaltıyor ama amacım bu değil. Önünüze gerçekten ama gerçekten dev aracıyla bir öküz çıktığında bu mod HAYATINIZI KURTARIYOR. Keşke araç kameram olsaydı da görüntüyü paylaşabilseydim.

• Orhan Hoca kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun abi,durum nasil sizde veya aracta bir sıkıntı var mı?

• Bende 1.4 M.air TCT almayı planlıyorum. Yeni kasalarda kadran düz siyah eskilerde sanırım gri renkli kenarları daha spor geldi gözüme. 2014-2016 arası olan modelleri sevdim ama yeni makyajlı kasa 2017 modellerin ses yalıtımı daha iyi geldi bana. Bütçemi zorlayıp 2014 model almayı düşünüyorum.
  • Ben aldım 5 aya yakın oldu Çokta mutluyum
  • The Witcher kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😊 Çok şükür sağlığıma da araca da en küçük zarar dahi gelmedi.

Hızlı sürülen virajlı yollarda; çıkarken zevk için d ye alıyorsanız, inerken mutlaka d de kalsın. Tutunma ve erken! fren kavrama muhteşem özellıkler. Bundan asla vazgeçmeyin. Ben canımı ve sağlığımı önce Allah sonra d moduna borçluyum. Aractakilerin sürücü için soylediklerinin de burada pek önemi yok benim için 😉

• bu kasa değişecek sanırım değil mi ?
    çok uzun süredir değişmeyen bir kasa bu. 2018 yazan da var 2020 yazan da var. bakalım ne zaman değişecek ?
  • satamazsın diyen arkadaşlar genellikle al-satçı arkadaşlardır. bi yerlerden uygun fiyatlı piyasa aracı bulurlar ki bunlar genelde vw grubu, toyota gibi araçlardır bu araçların üzerine 5-10 koyup kurbanlarını beklerler ve hoop işlem tamam. alfa yi ise kimse al-sat için almaz. binmek için alır hem de etraf dan duyduğu boş sözlere rağmen. ona göre de bir alıcısı vardır bu güzel makinelerin. eleştiren arkadaşlara sözüm şu ki herkes zaten bu araçları almasın almasın ki alfisti nin bir farkı olsun. Siz gidin donanım fakiri 10 yaşındaki tipsiz golflere 50-60 verin biz aynı fiyata görenin dönüp bir daha baktığı, full + full giulietta ya aynı parayı verelim. zevksiz seçimleriniz sizin olsun ama lütfen burada gelip de bilmediğiniz araba hakkında yorum yapmayın.

• Golf’den kolay satılır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.