Şimdi Ara

Alfa Romeo 147 Hakkında. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar 2005 model kırmızı distensive m var...lpg kötü diyen arkadaslara söylüyorum acaba hiç kullandınız mı??? mtm lpg takılı arabamda ve inanılmaz hız çekiş sorunsuz maaşallah kulaktan dolma insanları yanıltmayın 147 tüm alfa modellerinden daha kışkırtıcı ve serseri
  • Arkadaşlar merhaba 2006 model 147 almayı düşünüyorum fakat varyatör diye bi sorundan bahsediliyor bu sorun her model de oluyor mu? bir de çift uçlu bujiler varmış onların takımı ne kadar bilgisi olan varmı teşekkür ederim şimdiden. İlk arabam olacak o yüzden ilk arabadan sıkıntı yaşamak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrfts -- 5 Aralık 2012; 15:54:31 >
  • 147 veya 156 almak istiyorum mk2 olanlardan. Lpg ile kullanacağım . Sizce kaç TL ye kadar para vereyim . Piyasası nedir bu araçların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

147 veya 156 almak istiyorum mk2 olanlardan. Lpg ile kullanacağım . Sizce kaç TL ye kadar para vereyim . Piyasası nedir bu araçların
    Merhaba,
    alfa romeo 147 120 bg 3 kapı kullanıcısıyım. (mk2)
    benım aracım lgp'li
    alfa romeo 147 pıyasası 30bınden baslar 80bıne kadar gıder Mayıs 2020 ıtıbarı ıle.
    bu aracları yıllarca ıs bılmez kısıler tarafından kurcalanmıs gunumuzde gercekten temız kalmıs olanları cok az, bu sebeple de cok farklı bır fıyat skalasında satısı var
    durum boyle olunca da sana burada bır pıyasa fıyatı soylemek cok yanlıs olur cunku aracın durumu bu durumu dırekt olarak etkıler.
    fakat sunu soyleyebılırım agır hasarlı araclardan uzak dur, kendım alfa romeo 147 modelınde hatta 1.6 twin spoark motarda bır haylı bılgı sahıbı oldugumu dusunuyorum teknık olarak da teorık olarak da. sormak ıstedıgın farklı bır soru olursa yarımcı olmaya calısırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Merhaba,
    alfa romeo 147 120 bg 3 kapı kullanıcısıyım. (mk2)
    benım aracım lgp'li
    alfa romeo 147 pıyasası 30bınden baslar 80bıne kadar gıder Mayıs 2020 ıtıbarı ıle.
    bu aracları yıllarca ıs bılmez kısıler tarafından kurcalanmıs gunumuzde gercekten temız kalmıs olanları cok az, bu sebeple de cok farklı bır fıyat skalasında satısı var
    durum boyle olunca da sana burada bır pıyasa fıyatı soylemek cok yanlıs olur cunku aracın durumu bu durumu dırekt olarak etkıler.
    fakat sunu soyleyebılırım agır hasarlı araclardan uzak dur, kendım alfa romeo 147 modelınde hatta 1.6 twin spoark motarda bır haylı bılgı sahıbı oldugumu dusunuyorum teknık olarak da teorık olarak da. sormak ıstedıgın farklı bır soru olursa yarımcı olmaya calısırım.

Alıntıları Göster
    hocam suanki bilginle, alfa 147 alacak olsan, hangi motoru tercih ederdin? lpgsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 23 Mayıs 2020; 2:11:49 >

• 147 sunroof düğmesi nasil bulurum yardim edin

• Merhaba arkadaşlar 2003 model Alfa Romeo 147 otomatik vites araba almak istiyorum araba 2000 motor öğrenmek istediğim bunların motor ve şanzumanı nasıl sık sık arıza verir mi kullananlar bilgi verirse sevinirim teşekkürler şimdiden
  • güncel fiyatları ne oldu bu arabaların

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.