Şimdi Ara

.............ALF Dizisi Müşfik Kenter Seslendirmesi İle Meraklısına..........

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • .............ALF Dizisi Müşfik Kenter Seslendirmesi İle Meraklısına..........

.............ALF Dizisi Müşfik Kenter Seslendirmesi İle Meraklısına..........

Merhaba Arkadaşlar, Uzun süre önce Alf Dizisini Temin etmiştim ( 4 sezon Tr Dublaj ) ve başka bir platformda torrent olarak paylaşıp bulamayanlara yardımcı oluyordum, Server sıkıntısından dolayı platform olarak kullandığım site çökünce hala izlemeyen veya nostalji olsun diye izlemek isteyenler için tekrar upload ettim, sizden ricam açık ortamlarda link paylaşımı yapıp kaynağın suistimal edilmemesi için sadece dh forumdakı bu konuya yonlendırme yapınız, başka forumda paylasmayınız. Verdiğim link üzerinden kendi Upload yada hesabınızdaki paylaşım linkini vermeden istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz, daha hızlı şekilde indirme yapmak isterseniz https://mega.nz/ adresinden ücretsiz bir üyelik açın ve çok kolay ve hızlı indirebilirsiniz (Reklam Yapmıyorum ve ref. kodu vs yok) sadece benim upload ettiğim platform olduğu için kolayca erişmek adına bu siteyi seçtim... Paylaşım konusunda öncülük edip teşvik veren Oğuz arkadaşıma teşekkürler...

Link: NOT:( Linkte tıklayıp acarsanız sıfre ıstıyor kopyalayıp yapıstırırsanız sıfre sormadan vıdeolara ulasabılırsınız )
    https://mega.nz/folder/CI0mBa7I#3c0bjVwiv7yW6dL3UTGISg

Edit Link'in son kısmındaki 3c0bjVwiv7yW6dL3UTGISg bu kısım anahtar yerine geçiyor, bazı tarayıcılarda nedense anahtarı algılamayıp sızden anahtar ıstıyor, bu kodu girerseniz sevinirim 3c0bjVwiv7yW6dL3UTGISg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 22 Mart 2021; 10:18:45 >

• Şifre çözme anahtarı istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borayeris

Şifre çözme anahtarı istiyor.
    Link'in son kısmındaki 3c0bjVwiv7yW6dL3UTGISg bu kısım anahtar yerine geçiyor, bazı tarayıcılarda nedense anahtarı algılamayıp sızden anahtar ıstıyor, bu kodu girerseniz sevinirim 3c0bjVwiv7yW6dL3UTGISg
  • Bölümler için çok teşekkür ederim eşsiz bir paylaşım yapmışsınız
  • Teşekkürler çocukken çok izlerdim
  • kaygisiz K kullanıcısına yanıt
    iyi seyirler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenfiz -- 26 Nisan 2020; 4:47:11 >
  • Technotronic kullanıcısına yanıt
    Evet çocukluktan kalan bir hevesle bende izledim gerçekten güzel espriler ile hala izlenebilirligini koruyan bir dizi, iyi seyirler
  • toplam kaç gb ?
    direk google drive e atabilir miyiz.
  • Toplam 19.8 GB direk google drive'a atma şansı yok. fakt mega.nc daha güzel bence google drive dan
  • link için teşekkürler
  • Bana da link atarmısınız rica etsem
  • Emeklerinize sağlık bana da link rica etsem
  • Link alabilir miyim
  • @yenfiz Bende link alabilirmiyim hocam ?
  • linke sahip olanlar pm den yazabilir mi, ben deniyorum ama download sayfası gelmiyor.

• Rica etsem banada atabilir misiniz linki
  • Evet msj lari her zaman göremediğim için linki konuya ekliyorum...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.