Şimdi Ara

Alev! Chippin üye olan herkese 20 tl (yeni site geldi (kuruyemişçi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
15
Favori
18.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal kirpide chippinle nasıl ödeme yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 13 Ocak 2018; 13:33:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu ben de çözemedim danışın mhye söylerler. Chippinin listesinde varlar çünkü liste yanlış değilse.

• Sitede alabileceğimiz hiçbirşey kalmamış bu 20 TL yi başka türlü nasıl harcayabilirim? İstanbuldayım.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbuldaysan zaten siteden harcamak aptallık. Gir kampanyalar kısmından markalar bölmesine istediğin dükkanı seç git. Çoğu anlaşmalı dükkan istanbulda. İzmirde bir tane düzgün yer yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 13 Ocak 2018; 14:17:1 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kamoanya 14' ünde sonlanacak. 16 sında chippinler yüklenecek. Mesaj atarlar instagramdan ve chippin numaranizi isterler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 13 Ocak 2018; 14:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Kamoanya 14' ünde sonlanacak. 16 sında chippinler yüklenecek. Mesaj atarlar instagramdan ve chippin numaranizi isterler.

Etiketleyip yazdık da chippin noyu bakalım ne olacak.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Hocam hep şurdan alışveriş yap şu kadar chippin kazan şeklinde kampanyalar var ben mesela pizzabulls mağazasından pizza alıp chippin ile ödeme yapabilir miyim ?
    Yapabilirsin ama chippinle ödeme yapıp chippin kazanamazsın. Mesela 35 liralık harcama yaptın 20 si chippin ise geriye kalan 15 liradan yüzdesine göre chippin kazanırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 13 Ocak 2018; 14:50:29 >
  • 6 kurabiye 2 sucuk 1 pastırma ile bu fırsatı burada kendim için sonlandırıyorum.
    Anladım dostum çok teşekkürler en büyük korkum chippin geçerli mi dediğimde görevlinin bön bön suratıma bakması. Umarım personel bu konuda bilgilidir. Ödeme karttan çekilir gibi mi yapılıyor nasıl oluyor hocam? Masterpass e tanımlı kart olması lazımmış sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 13 Ocak 2018; 14:55:27 >
    Hocam chippinle ödeme yaparken yine numaranizi sorarlar. siz ödeme yap kismina girersiniz ilk önce. Sonra sorduklarinda numaranizi soylersiniz ve ekran cikar karsiniza oradan 20 tl hediyeyi secersiniz ve islem tamam.

Bu arada yeni bir site buldum e-hamal.com .

• numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Kullanılıyormuş.

siteye baktım en azından poşet çay yerine peynir felan alabilirim. Fakat farklı hesaplardan alışveriş yapmak için aynı kredi kartını kullanırsak sıkıntı olur mu onu merak ediyorum.
  • İos'ta ikinci hesabı açacağım ama, 'bu cihaz da tanımlı chippin hesabı vardı'' hatası alıyorum
    uygulaayı sildim yükledim önbelleği sildim ama düzelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

İos'ta ikinci hesabı açacağım ama, 'bu cihaz da tanımlı chippin hesabı vardı'' hatası alıyorum
    uygulaayı sildim yükledim önbelleği sildim ama düzelmiyor

aynı hatayı android alıyorum bir program çözüm yolu vardır umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    E-hamalda nasıl yapacağız hocam?
    Hocam ilk mesaja foto yükledim orada anlatıyor.
    Hocam ödeme kısmına geldim orada chipin kısmı yok chippindeki kodu nereye gireceğim? Onu anlatmamışsınız .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.