Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sipariş geçtim bakalım, hala aynı fiyatta siyah modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assessor

Yok hocam ben de Note 8 pro hiç olmadı.
    Cihazı Çin'den kendim aldım. Kutusunu dahi açmadım kullanmadım o nedenle tatmin etmeme durumu oluşmadı yani.
    6.5" başka bir cihaz gördüm gözüme büyük geldi alışamam diye 16th istiyorum

Alıntıları Göster
    Kayıt işi nasıl oşacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyati once yuksekten baslatiyorsun sonra dusuruyorsun herkez ucuz diyip atliyor tum mesele bu

• Burda noluyo beyler hayırdır bi meyzu mu var

• Ekşi ve hb yorumları iyi değil, bu telefonu kampanyadan alanların görüşü nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Hmm ram yetersiz uyarısı demek Sübhanallah ilk defa görenler beğenebilir mi? Şaka bir yana bundan sonra yazdıklarımın hiçbirinde en ufak bir abartı yoktur. Halen kullanmakta olduğum telefon Sony Xperia Z1. 2013 ekim veya kasım gibi almıştım. Yani aktif kullanımda 6. senesini doldurmuş, üstüne bir kaç ay geçmiş bile. 2-3 kere bataryasını değiştirmek zorunda kaldım bataryalar öldüğü için ki gayet normal olduğunu düşünüyorum bunun. 2 gb ram'i var telefonun. En son android 5.1.1 güncellemesini almış. Bugüne kadar hiçbir uygulamada ram yetersiz uyarısı ile karşılaşmadım. Bilgisayarda bile kasarak açtığım Autocad dosyalarını halen telefonumdan rahatlıkta açabiliyorum, üstelik .cad uzantısını yalnızca görsel olarak açabilen uygulamalarla değil, direk Autocad'in kendi programını kullanarak (Genelde Mimari ve Statik projelerin çizim programı olur Autocad). 2-3 senedir oyun oynamıyorum telefondan oyun konusunda yorum yapamayacağım. Ama telefonumda yığınla uygulama vardır ve herbirini sorunsuz çalıştırıyor halen telefon. Hiçbirini hata vererek kapatmıyor. Üstelik en son ne zaman bellek %75 dolu uyarısını görmediğimi bile hatırlamıyorum. Ha tabii ki şimdiki telefonlar ile karşılaştırmak yanlış olur hız bakımından ama işimi hayli hayli halen de görüyor. Telefon artık ben bittim sal beni demeden de bırakmayacağım inşallah. Bu telefonu aldığım zamanlar iphone 5s ile aynı fiyattaydı, 5s alsaydım aceba bunun gibi kullanabiliyor olur muydum muamma.

• ugurbektas U kullanıcısına yanıt
    Hiç bir telefonun öyle bir garanti si yok bir bakmış sın 2 yıl sonra çıkmış bir oyunda bile kasar öyle 4 5 yıl TLF kullanayım herşeye girsin sorun olmasın düşünüyor san yanlış olur.
    Öyle olsaydı markalar 4 6 yılda bir tkf çıkartıldı yada kimse yeni bir tlf almaz dı Apple ios bile böyle Bir garanti vermiyor o bile çok eski tlf özel bir yazalım göndererek yavaşlatıyor sonra ortaya çıkınca kıvırıyorlar

• MakineMaden kullanıcısına yanıt
    Hocam isterseniz 6 yılı devirmiş telefonumdan ekran kaydı atabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: I.Gıyasettin

Hocam isterseniz 6 yılı devirmiş telefonumdan ekran kaydı atabilirim :)
    Suanda bendede S2 var 8 yıllık genel islerde isini gorur ama gunumuz icin yetersiz sonucta hem kamera hem performans vs.Bunlar beklenmiyorsa batarya adam akilli performans veriyorsa(bir muddet sonra orjinal bataryada bulunmuyor) kullanilir ama gunumuz standartlarini yakalayamaz.2-3 yil ideal telefon degistirmek icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Su geçirmez olması için arka kapak silikonlarla yapışkanlıydı orjinalinde, bataryayı değiştirmek için 2-3 kere açtım, iyi de yapıştırmayınca hep toz aldı, kameradan geçeli çok oldu yani ben :) performans ise herhangi bir telefona vereceğim minimum 2000 liralık telefon ile afaki fark oluşturmuyor. Batarya ise dediğiniz gibi orjinal bulmak imkansız. İlk değiştirdiğimde çıkma denk gelmişti onun haricinde de 60 liraya çakma alıyorum 1 sene götürüyor. Yani şu elimdekinin şu an ederi 100-200 liradır belki, belki o kadar da yoktur. Genel işlerde değil her türlü iş görüyor :) LTE'li modelini almıştım o zamanlar. İyi ki de LTE'li almışım. Bir sonraki 5G'li olur umarım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Kayıt işi nasıl oşacak

Alıntıları Göster
    Pm gönderdim
  • konu başlığı alev alev ürünün ismine bakıyorum MEİZU bu sayfayı böyle ismini bilmediğimiz markalar için işgal etmeyin arkadaş ya
  • Ayni fiyata Mi 9T Pro satiyorlar biz onu alev alev yakmadik

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Nerede ne zaman ?

• Ankaferd16 kullanıcısına yanıt
    https://m.facebook.com/groups/223899764731027

• quote:

Orijinalden alıntı: I.Gıyasettin

Hmm ram yetersiz uyarısı demek Sübhanallah ilk defa görenler beğenebilir mi? Şaka bir yana bundan sonra yazdıklarımın hiçbirinde en ufak bir abartı yoktur. Halen kullanmakta olduğum telefon Sony Xperia Z1. 2013 ekim veya kasım gibi almıştım. Yani aktif kullanımda 6. senesini doldurmuş, üstüne bir kaç ay geçmiş bile. 2-3 kere bataryasını değiştirmek zorunda kaldım bataryalar öldüğü için ki gayet normal olduğunu düşünüyorum bunun. 2 gb ram'i var telefonun. En son android 5.1.1 güncellemesini almış. Bugüne kadar hiçbir uygulamada ram yetersiz uyarısı ile karşılaşmadım. Bilgisayarda bile kasarak açtığım Autocad dosyalarını halen telefonumdan rahatlıkta açabiliyorum, üstelik .cad uzantısını yalnızca görsel olarak açabilen uygulamalarla değil, direk Autocad'in kendi programını kullanarak (Genelde Mimari ve Statik projelerin çizim programı olur Autocad). 2-3 senedir oyun oynamıyorum telefondan oyun konusunda yorum yapamayacağım. Ama telefonumda yığınla uygulama vardır ve herbirini sorunsuz çalıştırıyor halen telefon. Hiçbirini hata vererek kapatmıyor. Üstelik en son ne zaman bellek %75 dolu uyarısını görmediğimi bile hatırlamıyorum. Ha tabii ki şimdiki telefonlar ile karşılaştırmak yanlış olur hız bakımından ama işimi hayli hayli halen de görüyor. Telefon artık ben bittim sal beni demeden de bırakmayacağım inşallah. Bu telefonu aldığım zamanlar iphone 5s ile aynı fiyattaydı, 5s alsaydım aceba bunun gibi kullanabiliyor olur muydum muamma.
    Muamme olmaktan kurtarayım. Olurdun. Yada ben kullanıyor oldum diyeyim. İlk çıktığından 6 ay sonra almıştım hala kullanıyorum.Bu yıla kadar tüm güncellemeleri sorunsuz almıştı ama Bu yıl son güncelllemeyi alamadı (IOS 13)maalesef. Güncellemeyle ilgili herhangi bir eksiklik hissetmiyorum.
    Ayrıca hala ilk pilini kullanıyorum. Günü zor çıkarıyor ama akşam 5-6 da eve gidene kadar idare ediyor hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: istinyeOutletPark

konu başlığı alev alev ürünün ismine bakıyorum MEİZU bu sayfayı böyle ismini bilmediğimiz markalar için işgal etmeyin arkadaş ya
    Benzer gereksiz yorumlar bundan 10 sene önce huawei marka telefonlar için de yapılıyordu. 5 sene önce xiaomi marka telefonlar için de yapılıyordu. Şu an ikisi de dünya devi oldu.

Arkadaşa bilindik markaların fırsatlarını paylaşın lütfen, çok ayıp ediyorsunuz. Meizu falan nedir öyle.
  • l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam büyük ihtimalle kullanıyor olurdum zaten bende :) Da bu telefon kadar memnun olacağımı düşünmüyorum ya. Hani ufaktan sahtekarlık ama pro sürümlerin apk'larını filan bulabilmek hoş :)
  • Mi 9T Yurt Dışında Fiyatı 25-30 dolar düştü Mi 9t nin yeni fiyatı 265 usd

Mi 9T 266 usd
    https://www.devicespecifications.com/tr/price/a4f550ee

Samsung A70 315 usd
    https://www.devicespecifications.com/tr/price/67935017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 9 Aralık 2019; 13:2:57 >
  • Zamaninin cok guzel telefonuydu da o da v30 gibi çok eskidi artik, hic gerek yok bakmaya. Yurtdisinda prosu cikti, degisti, evrildi bizde hala elde kalanlari ittirmece..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.