Şimdi Ara

ALEV ALEV YANIYO® Meizu 16TH 8/128gb = 2399₺ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
2
Favori
55.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurbektas

Selamlar arkadaşlar,
    Forumda şu konuyu okudum okuyalı, telefon almayı bir aydır erteliyorum.

Bir sorum olacak arkadaşlar, ben bir telefonu prensip olarak en az 4 5 yıl kullanıyorum. Korkum şu yönde 4 yıl sonra telefona android sürümünden ötürü güncel uygulamaları yükleyebilecek miyim yükleyemeyecek miyim ? Donanımsal olarak çok rahat 4 5 yıl gidebileceğini biliyorum ama bu durum kullanım süresini zorunlu kısaltacak mıdır ?
    Hocam artık teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki, bu soruya cevap vermek zor tabi ama ben herhangi bir telefonun 5 sene fiziki olarak calisabilecegine ihtimal bile vermiyorum. O zaman hocam Android One programındaki bir modele yönelin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki android 9 gelmediğini varsayarsak ve android 8 de kaldığını düşünürsek. 5 sene sonra basit bir uygulama bile alt limit olarak android 10 u şart koşarsa ne yapacağım ? Örneğin ben blizzard ın Heartstone oyununu oynuyorum telefonda 5 sene sonra android 8 e indirip oynayabilecek miyim ?
    Hocam bence bekle 2020 de 5g li telefonlar çıkacak,madem uzun yıllar kullanıyormuşsun 5g li bir telefon al

• MakineMaden kullanıcısına yanıt

Gece karanlığında dahi parmak izi sensörünün kusursuz çalışması için gerekli.

Kaldı ki benim ekranda nano cam film dahi taktırdım.

Film milm dinlemiyor cayır cayır parmak izi kusursuz çalışıyor.

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam belki yeri değil ama max 2500 tl olacak şekilde ne alınabilir ? Yoksa arkadaşımızın dediği gibi 2020 5gli modelleri mi beklemek gerek ? Belki değeceğinden emin isek 2750 tl yi zorlayabilirim.
  • Merhaba,
    Bana kapalı kutu 16TH 8/128 satın alan olursa, Snapdragon 855'li sıfır kapalı kutu 8/128 Meizu 16T verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assessor -- 5 Aralık 2019; 14:27:37 >
  • Sende note 8 Pro yok muydu Hocam?

• Hocam 16t daha iyi değil mi neden böyle birşey yapıyorsunuz? Neyi beğenmediniz 16t de?

• quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Hocam 16t daha iyi değil mi neden böyle birşey yapıyorsunuz? Neyi beğenmediniz 16t de?
    Yok hocam ben de Note 8 pro hiç olmadı.
    Cihazı Çin'den kendim aldım. Kutusunu dahi açmadım kullanmadım o nedenle tatmin etmeme durumu oluşmadı yani.
    6.5" başka bir cihaz gördüm gözüme büyük geldi alışamam diye 16th istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assessor -- 5 Aralık 2019; 16:13:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Peki hocam belki yeri değil ama max 2500 tl olacak şekilde ne alınabilir ? Yoksa arkadaşımızın dediği gibi 2020 5gli modelleri mi beklemek gerek ? Belki değeceğinden emin isek 2750 tl yi zorlayabilirim.
    Hocam elinizdeki telefon idare edecek cinstense eğer Xiaomi bu yıl 10 tane 5g li telefon tanıtacak örneğin bekleyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: MakineMaden

Sende note 8 Pro yok muydu Hocam?

Kendim Meizu 16th kullanmaktayım.
    Eşime Redmi Note 8 Pro satın aldım.
    Çocuklarda Samsung s6 Edge Plus ve Galaxy Note 4 var.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Daha önceki telefon modeliniz neydi hocam?

• Şu karanlıkta parmak izi olayını yapacağım. Bazen bende sorun yaşıyorum ama temperli cam kullanıyorum belki ondan olabilir.

• Bende aynen bu cihazı kompakt olduğu ve hafif olduğu için tercih ettim. 16t biraz iri ve ağır

• MakineMaden kullanıcısına yanıt
    Motorola atrix - Motorola g4 plus - moto z

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Vallahi 7 yıllık iphone 5s var bende batarya şişti ekran kalktı, değiştirmek yerine telefonu değiştireyim diyorum ama eski telefon var onla idare ederim :) Dediğiniz mantıklı biraz bekleyeyim en kötü zaten yenileri bütçemi aşarsa diğerleri düşmüş olur fiyat olarak daha uygun olur. Belki belli mi olur meizu 16th android güncellemesi alır o zaman alabilirim çünkü şeklen hoşuma gidiyor.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Bende moto z den gectim

• Bu nano camı nerden aldınız hocam link atabilir misin

• quote:

Vallahi 7 yıllık iphone 5s var bende batarya şişti ekran kalktı, değiştirmek yerine telefonu değiştireyim diyorum ama eski telefon var onla idare ederim :) Dediğiniz mantıklı biraz bekleyeyim en kötü zaten yenileri bütçemi aşarsa diğerleri düşmüş olur fiyat olarak daha uygun olur. Belki belli mi olur meizu 16th android güncellemesi alır o zaman alabilirim çünkü şeklen hoşuma gidiyor.
    Ekranınızın kalkması batarma şişmesinden olmayabilir. Bende 4.5 sene kullandım 5s ve ekran kalkma probleminin kronik olduğunu söyleyebilirim. Eğer içini açıp baktıysanız ve batarya gerçekten şişmişse o bataryayı kesin değiştirin çünkü çok tehlikeli. En ufak bir delinmede patlar. Deji bataryalar var gayet performanslı ve fiyatı da uygun.
  • Aşağıdaki cam kılıfı satın aldım ve içinden çıktı ekran filmi, şiddetle tavsiye ederim her renkten sipariş geçin ki 14₺ gümrük ücreti de bu sayede bedavaya gelsin...

https://m.tr.aliexpress.com/item/32999406614.html?pid=808_0011_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32999406614&aff_trace_key=55d296114604493bac72a879717a5c00-1575655369741-05315-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=1397amp-IUmUpNM506iiw4Wf_L3Zlw1575655695560

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.