Şimdi Ara

alese giren var miydi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz geç oldu ama haberde de görünce konu açayım dedim ..ne kazık sormuşlar yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenaydı baya. Giden 50 liraya ve sabahın köründe kalkmama yazık oldu.
  • Türkiye'de ki sınav sistemi ezber ve torpil üzerine dayalıdır. Torpilin varsa veya ezberin kuvvetliyse senden kral yok.

• ne sen sor ne biz söyleyelim kardeş şuan alesten vazgeçip kpss kasmaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

Fenaydı baya. Giden 50 liraya ve sabahın köründe kalkmama yazık oldu.

aynen hocam ..ne kadar mantık sorusu vardı ..sınavı hazırlayanlara 180 dk verip coz diyecen görürler anyayi konyayi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Türkiye'de ki sınav sistemi ezber ve torpil üzerine dayalıdır. Torpilin varsa veya ezberin kuvvetliyse senden kral yok.

aynen hocam sisteme bann
  • Bahar ayında bi deneme yapacam ben de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardesimde girdi(psikolog)nasıl gecti dedim?normal dedi.zormuydu dedim.yannni...dedi.anladım durumu!
  • Sözel çıkışlıyım şöyle bir şey söyleyim artık sözelin nirvana noktası sorular. İnsanı boğuyor resmen, mantık sorularına hiç bir şey demiyeyim zaten. Ben şuna inanıyorum bu soruları layıkıyla zamanında çözen 90 üstü alan adam gerçekten zeki bir insandır.

Bu sınava giren bir arkadaşımız daha var @PHI

Edit: Ayrıca kusra bakmayın benim gibi fen-edebiyatçılar yüzünden bu sınav bu kadar zor oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TRioN- -- 20 Kasım 2013; 12:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

Sözel çıkışlıyım şöyle bir şey söyleyim artık sözelin nirvana noktası sorular. İnsanı boğuyor resmen, mantık sorularına hiç bir şey demiyeyim zaten. Ben şuna inanıyorum bu soruları layıkıyla zamanında çözen 90 üstü alan adam gerçekten zeki bir insandır.

Bu sınava giren bir arkadaşımız daha var @PHI

Edit: Ayrıca kusra bakmayın benim gibi fen-edebiyatçılar yüzünden bu sınav bu kadar zor oldu.

aynen hocam ..yetiştiren var miydi acaba çok merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ofsevim

quote:

aynen hocam ..ne kadar mantık sorusu vardı ..sınavı hazırlayanlara 180 dk verip coz diyecen görürler anyayi konyayi

+1
    o turkcedekı 2 mantık sorusunu (2*5 toplamda 10 soru) kendılerıne verıcen 15dk cozebılecekler mı
  • quote:

quote:

mantık sorusu derken ... ?

osym sorularımız tükendi diyordu. bi dahakine bende girerim
  • git gide butun sinavlar zorlasiyo, once lys; simdi ales

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 sonbaharda girmiştim bayağı kekti bu sınava göre ama değerlendiremedim yine.

2013 ilkbahar çok zordu bu da çok zordu.birşey soracağım,ben mezun olduğum okulun yabancı dil değerlendirme sınavına girebiliyor muyum acaba ? öyle bir hakkım var mıdır ? 3-5 puan ordan alırız belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

quote:

mantık sorusu derken ... ?

osym sorularımız tükendi diyordu. bi dahakine bende girerim

hocam google a yazın çıkar , millet soru görsün

bulabilirsem sorunun birini ekliym

• Son 6 aydır geçmiş yılların bütün denemelerini süreli olarak çözdüm. Binlerce soru çözdüm. Bu 3. oldu girdiğim. En sıkı çalıştığım buydu, bu da tarihin en zor Ales'iydi.
    Hiç bir duyuru vs yapmadan 4-5 tane olan mantık sorularını hem sayısalda hem sozelde 12-13e çıkarmak vicdansızlıktır. MAtematikteki mantık soruları tamamen süre yemeye yönelikti, öyle de oldu. Sayısal1'i asla 1 saatin üzerinde bitirmeyen ben, sınavda sayısal 1'i bitirdiğimde 1.5 saat geçmişti. O telaşla 1 saatte sözel'i bitirdim, kalan zamanda işaretleme+sayısal2'den 10-15 soruya bakabildim.
    Çevremdeki bir sürü kişiye sordum iyi geçen yok. Memurlar.net ve ekşisözlükten takip ediyorum herkesin berbat...
    Üstüne üstlük soruları da açıklamıyor kıymetli ÖSYM'miz. %10'unu yayınlayacaklarmışmış sadece. Niyeyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

%10'unu yayınlayacaklarmışmış sadece.

Yuh diyorum. Arkadaş o sözel soruları hazırlayan vatandaşları yakalasam iki çift lafım var.
    İddia ediyorum kesinlikle soru hazırlama kapasiteleri yok, iyi geçmesine rağmen bunu diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

%10'unu yayınlayacaklarmışmış sadece.

Yuh diyorum. Arkadaş o sözel soruları hazırlayan vatandaşları yakalasam iki çift lafım var.
    İddia ediyorum kesinlikle soru hazırlama kapasiteleri yok, iyi geçmesine rağmen bunu diyorum.

aynen hocam kendisi çözemez yeminle

• 2010 tecrübeme dayanarak (20dk geç girip 85 almıştım) gram çalışmadan girdim o zaman soruları yetiştirebilmiştim

bu sınavda dumur oldum resmen

çalışan biri olarak kafam bi milyon girdim sınava mantık sorularıyla

gümmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: HULK-ALI

2010 tecrübeme dayanarak (20dk geç girip 85 almıştım) gram çalışmadan girdim o zaman soruları yetiştirebilmiştim

bu sınavda dumur oldum resmen

çalışan biri olarak kafam bi milyon girdim sınava mantık sorularıyla

gümmmmm

herkes öyle hocam ..üzülmenize gerek yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.