Şimdi Ara

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
121
Favori
137.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5800 dan memnun nadir bir kullanıcı ben telefon işindeyim 5800 dan gelen şikaayet kadar başka bir telefonddan şikayet gelmedi kp500 den bile düşünün artık o kadarda satıldığı halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutum9

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

iğrenç bir tadı vardı

bu 250 gr lık ranch soslar cıkmadan once almıstım tadı igrenc sakın almayın bide pahalı

•  Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU)

BU MARKADAN AKLINIZA NE GELİRSE...

-Bir tanıdığımda laptop'ı var, deliler gibi ısınıyor ve bir süre sonra kendi kendine kapanıyor.. İade etmeye çalışıyoruz.
    -Cep telefonları (sgs2 hariç) beş para etmez.. i8910 almıştım zamanında, 2 ayda bozuldu ve telefonun reklamlarında "var" diye gösterilen bir çok şey yoktu özellik olarak.. İade ettim.
    -Amcama televizyonunu almıştık bu markanın.Sony ile arasında kalıp, biraz daha canlı görünümüne aldanıp almıştık ama lanet olsun aldığımız güne, HD girişlerinde hep problem hep problem.Bir kere değiştirdiler yenisiyle, bu aldığımızın da ses seviyesini bir türlü ayarlayamadık gitti. Birazcık yükseltiyoruz sesi en sona dayanıyor, kumandayı değiştirdik hala aynı..İade etmeye çalışıyoruz.
    -Yeni evlenen arkadaşım -çok uyarmama rağmen- buz dolabı aldı 2 hafta önce, üst kısmı buz değil SU üretiyor adeta. Servise gitti daha 1 haftası dolmadan, hala serviste..İade etmeyi düşünüyor.

Ürünleri özellikle belirtmeye ihtiyaç bile duymuyorum artık, çünkü insanları yanlış yönlendirmek istemiyorum. Benim resmini koyduğum ürünleri sorunlu sanıp, gidip aynı markanın farklı bir modelini almak gibi bir hata yapabileceğinizi düşünerek; tek tek ürün yerine direk MARKADAN UZAK durun diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KadirşinaS_ -- 22 Ağustos 2011; 13:41:37 >

araştırmadan piyasaya çıkıp almıştım, meğersem bu kablosuz moden değilmiş sadece çoğaltıcıymış.

ve kullanımı az olduğu için destek konuları da azdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lorik.Cana

quote:

Orijinalden alıntı: musdroo

quote:

Orijinalden alıntı: SpookzPiece

quote:

Orijinalden alıntı: *Professor Chaos*

quote:

Orijinalden alıntı: SP4RCO

quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

quote:

Orijinalden alıntı: Kingdom_of_Salvation

quote:

Orijinalden alıntı: snake52

Iphone 3 almıştım o kadar çok mutluydum ki inanamazsınız.Hani şu çinli yokmu böbreğini veren çocuk nasıl yapar böyle birşey demişti herkes.Benim ki daha başka.1 hafta sonra Iphone 4 çıkmı iyimi.Yeniler hep eskileri dövermiş.Benim Iphone sönük kaldı tabii bende hemen elden çıkardım çakma bir iphone4 buldum.Ama aynı iphone'a benziyor.Şimdi bunun garantisi de var.Reklam için değil ama isteyen olursa Pm atsın sitesi var göndereyim.Gerçi herkes biliyordur ama isteyen varsa.Şimdi ise beklediğim şey , o muhteşem şey

pm

pm

PM

PM

PM!

pm

pm

pm

• quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

Aldım Pişmanım Bari Siz Almayın Tavsiyeleriniz [SS]'li(ANA KONU) çok para vermiştim berbatttttt

Çık git terket burayı insanları yanlış bilgilendiriyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

A4 tech X7 serisi mouselar
    750bf aldım kısa sürede soyuldu ve sonra 1 yıl geçmeden bozuldu.
    Neyse dedim benim kısmetin xl-747h aldım oda aynı şekilde.
    Kötü malzeme kalitesi ve dayanıksız mouselar.

50 bunlara verene kadar üzerine biraz daha ekleyin g500 falan alın uzun vadede karlı çıkarsınız, arada dağlar kadar kalite farkı var.Acı bir şekilde tecrübe ettim

nasıl kötü aksine dayanıklı kaç kere vurdum masaya bişe olmadı sen kötü kullanmışındır insanlara yanlış bilge verme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydeprem -- 22 Ağustos 2011; 17:15:27 >

• Eker kefir süt bildiğin ekşimiş yoğurt çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 22 Ağustos 2011; 17:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

quote:

Orijinalden alıntı: ßy Emre

Vatan bilgisayardan pc almayın :D

Ben 3 yıl önce aldım hala kullanıyorum müşteri hizmetlerindende çok memnunum. Hayatımda karşılaştığım en kaliteli müşteri hizmeti diyebilirim. Ben bozuyodum götürüyodum ben bozdum diyodum adamlar yenisini veriyodu öyle yani

anlamadım ki onlaramı kötü örün gitiyor ben ordan aldım 6 aydır bişe yok pcde %25 indirim yaptılar hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: k3vin

bütün ürünleri...

ee yuh konuya cevap yazmakdan sıkıldım allah allah bi bende saglam örün var galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Molzen

quote:

Orijinalden alıntı: k3vin

bütün ürünleri...

%100 katılıyorum

evde neredeyse herşey samsung.
    tv, monitör, tel(2xgs2,1xgs1), ev tel, beaz eşya, ., ., .
    hiç birindede sorun yok kaç yıldır(ay).

• sony mp3 player almıştım neredeyse hiç kullanmadım. keşke almasaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Eker kefir süt bildiğin ekşimiş yoğurt çıktı

Kefiri kafirler ve çocuklar sevmez genellikle, ne kadar sağlıklı halbuki bir bilsen..
  • Çoğunu inceledim bazıları duyduklarıyla hareket etmiş.İNsanları b*k çukuruna sürüklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

Eker kefir süt bildiğin ekşimiş yoğurt çıktı

Kefiri kafirler ve çocuklar sevmez genellikle, ne kadar sağlıklı halbuki bir bilsen..

Sağlık konusunu bilmem ama bundan sonra almayacağım süt diye alıyoruz ekşimiş yoğurt-ayran tarzı bir şey çıktı

P-660RU-T1 V2
    ttnetten aldım 3 yıl oluyor kablolu modem olmasına rağmen sık sık internet bağlantısı kopuyor onlie oyun oynamak eziyet ping tavan yapıyor devamlı 150ms den aşa inmiyor gerçi ilk zamanlar böyle değildi git gide artarak oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -mehmet- -- 22 Ağustos 2011; 22:45:41 >
  • Sanırım konu super gidio
  • Lacoste marka bez ayakkabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

P-660RU-T1 V2
    ttnetten aldım 3 yıl oluyor kablolu modem olmasına rağmen sık sık internet bağlantısı kopuyor onlie oyun oynamak eziyet ping tavan yapıyor devamlı 150ms den aşa inmiyor gerçi ilk zamanlar böyle değildi git gide artarak oldu

Pişman değilim hiçte bağlantı problemiyle karşılaşmadım bu modemde.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.