Şimdi Ara

aldığım gow 3 sadece amerikadan alınmış ps3 çalıştırabilirmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç gün önce HPcom sitesinden aldığım oyunu yeni aldığım ps3 üm daha gelmediği için ps3 cafede denedim ama oyunu açmadı ve orda çalışan eleman bu oyunun sadece amerikadan alınmış ps3 ile oynanabileceğini söyledi şimdi ne yapmam gerekiyo bir akıl verin bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: fruktozamin

Arkadaşlar birkaç gün önce HPcom sitesinden aldığım oyunu yeni aldığım ps3 üm daha gelmediği için ps3 cafede denedim ama oyunu açmadı ve orda çalışan eleman bu oyunun sadece amerikadan alınmış ps3 ile oynanabileceğini söyledi şimdi ne yapmam gerekiyo bir akıl verin bakalım

playstation 3 oyunlarında bölge kodu yoktur. sorun başka bir şey olmalı.
  • quote:

Arkadaşlar birkaç gün önce HPcom sitesinden aldığım oyunu yeni aldığım ps3 üm daha gelmediği için ps3 cafede denedim ama oyunu açmadı ve orda çalışan eleman bu oyunun sadece amerikadan alınmış ps3 ile oynanabileceğini söyledi şimdi ne yapmam gerekiyo bir akıl verin bakalım

Emredersiniz komutanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım99

quote:

Emredersiniz komutanım

Dostum insani bir şek,lde yardım istedik dalga geçmenin ne getirisi var sana çok merak ediyorum.Anlayan arkadaşlar lütfen fikirlerini yazsın ilk defa bu durumla karşılaşıyorum ve duyuyorum.Oyun kodları ülkeler arasında değişiyor mu????

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım99

quote:

Emredersiniz komutanım

Dostum insani bir şek,lde yardım istedik dalga geçmenin ne getirisi var sana çok merak ediyorum.Anlayan arkadaşlar lütfen fikirlerini yazsın ilk defa bu durumla karşılaşıyorum ve duyuyorum.Oyun kodları ülkeler arasında değişiyor mu????

bir daha söylüyorum, bölge kodu yoktur ps3'te, o yüzden değişen bir şey de yok. sorun başka birşeyden kaynaklanıyor büyük ihtimalle. bazı arkadaşlar sorun yaşadılar gow 3'te, oyuna girmeye çalıştığında siyah ekran çıkıyordu sadece, hata oyundaydı. sende böyle mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frosties -- 21 Mart 2010; 19:13:53 >

• hayır dediğim gibi kendi ps3 üm bozuldu ve yeni bir tane daha aldım daha elime ulaşmadı ve gow 3 ps 3 kafede denedim oyuna girince update istedi ve oyun başlamadı bende anlamadım ne olduğunu
  • quote:

hayır dediğim gibi kendi ps3 üm bozuldu ve yeni bir tane daha aldım daha elime ulaşmadı ve gow 3 ps 3 kafede denedim oyuna girince update istedi ve oyun başlamadı bende anlamadım ne olduğunu

ben oyundan bahsediyorum, konsoldan değil. update'i yaptınız mı cafede?
  • quote:

hayır dediğim gibi kendi ps3 üm bozuldu ve yeni bir tane daha aldım daha elime ulaşmadı ve gow 3 ps 3 kafede denedim oyuna girince update istedi ve oyun başlamadı bende anlamadım ne olduğunu

• update yaptık ama yine istedi
  • Ps3 Cafe'de 1 tane mı ps3 var. Diğerlerinde denesene.
  • quote:

update yaptık ama yine istedi

internet'e bağlı olmayan bir ps3'te denemenizi öneririm. o zaman da oyuna girmezse oyun sorunludur.
  • denedik dostlar denedik hep aynı şey oldu.Ya internet bağlantısı sorunluydu yada bi halt var oyunda.Şimdi başka bir cafede deniyecem bakalım sonucu yazarım.En azından buna benzer sorun yaşayanlar buradan bakar. Değer verip yazan arkadaşların hepsine teşekkür edreim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fruktozamin -- 21 Mart 2010; 19:36:33 >
  • Bazi oyunlar sorunlu cikmisti oyle hatirliyorum
  • Ps3 oyunlarında bölge kodu yoktur herhangi bir bölgeden aldığın bir oyunu herhangi bir bölgeye ait Ps3 konsolunda oynayabilirsin. Oyunda bir sorun olabilir bazı Gow 3 oyunlarında sorun yaşayanlar olmuş.
  • Kaderin cilvesi yeni ps3'üm az önce gelmiş ancak eve teslimatı yarına kalmış bende gittim kargodan aldım ve oyunu denedim updatelerini yaptı ve 720p seçeneğinde başlattım şimdi açıldı ve introyu izliyorum.Sanırım cafe ci eleman beni oyunu ucuza almak için kafalamaya çalıştı.Herkese teşekkür ediyorum.Savulun olimpos tanrıları ben geliyorrrrrrruuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fruktozamin -- 21 Mart 2010; 20:21:17 >
  • eveet bir sorunu daha hallettik ve bir bölümün daha sonuna geldik.bakalım kahramanımız ash gelecek bölümde neler yapacak...
  • Bu konu çok ilgimi çekti seni ayakta yemişler haberin yok ps3 te bölge kodları

1.bölge 2.bölge 3.bölge 4.bölge bunlarda sadece oyunun kabı kağdındaki resimler farklıdır okadar

Ps3 region free dir yani herbölge özgür

Yani senin oyunu

ZOMBİYA DAN

TANZANYADAN

UGANDA DAN

DOĞU AFRİKA KONGOSUNDAN ALMAN

HİÇBİRŞEYİ DEĞİŞTİRMEZ

evet oyunları çalıştırman için update gerekir

cd nin içinde zaten update mevcuttur
  • Oyun +18 olduğu için belki çocuk kilidine takılmış olabilirsin. Ps3 ün bir yerlerinde ayar vardı, şiddet içeren oyunlar oynanmasın diye +18 oyunları oynatmıyordu hata veriyordu...
  • +18 Diye ocuk Kilidi Mi Olur Yaw???
    Yo Artık +16 Bebek Kilidi +12 Cenin Kilidi....
    Ben De O Yaştan Geçtim Ama Çocuk Değildim İyi Hatırlıyorum...
    Benim Yaptığım Şeyleri Bi Çocuk Yapmaz Herhalde
  • Ps 3 oyunlarında bölge olmaz ama eklenti indirirken arıyor maalesef
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.