Şimdi Ara

Aldatan Kişiye Verilebilecek En Ağır Ceza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi kız tarafından aldatıldım, ortaya çıktıktan sonra köpeğim oldu resmen. Napayım beyler buna?

• Tabiki ayrıl.
  • Bi kız dediğine göre umrunda olan birisi değil, çak-geç bennce.
  • uğraşma hayatından sil git konuşmamak yeter zaten onu üzmeye. gerek yok bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-945AB9741 -- 1 Mayıs 2017; 18:31:6 >
  • ihaneti affetme kardeş, merhamet etme sil gitsin yoksa yine sen üzülürsün
    bi kere yapan bi daha yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guuwa chi-mu -- 1 Mayıs 2017; 18:32:38 >
  • Derhal kontratağa geç,gol atma ihtimalin yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

şişmanlatmak...

şaka yapmıyorum.

bu bir kıza yapabileceğiniz en büyük kötülüktür.

kıza bol pizza, pide, ekmek, hamur yedirin. çikolataları ağzına ağzına verin. baklava, börek, şekerpare ikram edin. ama sürekli yedirin. kanında sürekli yüksek şeker bulunmasını sağlayın. bu çok önemli. her iki saatte bir bol şekerli veya hamurlu bir şeyler yemeli. birkaç hafta bu düzene dikkat edin.

bu sırada huyuna suyuna gidin, övün, başını okşayın, egosunu yükseltin. egosu yükselmiş kız kendini ömür boyu genç kalacakmış, hiç şişmanlamayacakmış, herkes ona hayranmış sanır. çünkü kız milletinin böyle bir bug'ı var. kullanın bunu. normalde kilosuna çok dikkat eden kızlar bile ego bug'ı kullanılarak bir iki ayda 5-10 kilo şişmanlatılabilir. bunu çok yaptım, o yüzden biliyorum.

üstelik hızlı şişmanlayan insanın vücudunda insülin direnci oluşur. beynine siyanür enjekte etseniz bir insanı bu kadar zehirleyemezsiniz. insülin direnci, bir insanı ne yerse yesin doyamaz bir duruma sokar. dolayısıyla, yedikçe yer, yedikçe yer. giderek daha hızlı kilo olur. bu sırada aşığı yağlanma, hareketsizlik, açlık duygusu kızın psikolojisini mahveder.

daha önce anlayışlı, sevgi dolu, aşk dolu olan bir kız insülin direnciyle beraber tam bir kevaşeye dönüşür.

atarlanır, sinirlenir, kavgacı bir kişilik oluşturur. çevrenizdeki şişman kızların çoğu zaman toplumla uyumsuz, kavgacı karakterler geliştirmelerinin nedeni budur.

karakteri pisleşen, .... büyüyen, karnında kat kat göbek oluşan kızı da bir daha hiçbir erkek sevmez

işte tam bu sırada siz de onu terk ederseniz, altın vuruşu yapmış olursunuz.

ceza böyle verilir.

like a king.

cebimde sömürülecek param olmadığını ve hayal ettikleri düğünü yapamayacaklarını anlayınca beni aldatıp terk etmeye kalkan ancak bu sırada nedense birden 15-20 kilo alıp obez olan tüm eski sevgililerime buradan selam ediyorum. nasılsınız, kiloları verebildiniz mi inşallah?

Hocam hayatimda duydugum en yavas en etkili yontem. Yazdim kenara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçirmiş geçmiş ama geçmiş olsun hocam.

• Oyle bir insana hicbir sey ceza gelmez. Yoklugunuz onun canini acitacak olsa boyle bir sey zaten yapmazdi. Ayrilmaniz bile ceza degil. Yol verin gitsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.