Şimdi Ara

albea mı, chevrolet aveo mu? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
19.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Euroncap testlerinde 5 yıldız almış sınıfının en güvenli araçlarından biri olduğunu tescillemiş, yürürü mekaniği ve motoru Opel astra ile aynı olan, Opel servislerinde bakımı yapılan Aveo ile http://www.youtube.com./watch?v=viHGybTYJJ8 euro ncap te limkteki gibi davrananAlbea yı kıyasladığınıza inanamıyorum. Bir de Albea için sağlam aveo için zayıf değerlendirmesini yapanlar var. bu da aveo crash testhttp://www.youtube.com./watch?v=ALlLE42EINM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commonwealth -- 28 Eylül 2011; 22:36:45 >

• Albea'da kullandım. Sedan Aveo'da kullandım. Albea'da kendimi taburede gidiyormuş gibi hissettim. Ayrıca arabanın yol tutuşu Aveo'ya göre realet.

Konfor, güvenlik ve donanım kesinlikle Aveo seçilmeli. Bugüne kadar 17 farklı model araç sahibi olmuş bunların arasında bu iki araca da sahip olmuş objektif bakan biri olarak bunu gönül rahatlığıyla söylüyorum.

Bunun yanısıra Yeni Aveo'lar artık bırakın Albea'yı, Linea'yı Bravo'yu dahi geride bırakan bir donanım, konfor ve kaliteye sahip. Yeni Aveo'lar Ncap'ta B sınıfının en yüksek puanını alarak 5 yıldız almıştır.

En baz versiyonun da dahi aşağıdaki özellikler standart gelmektedir :

ABS, Aktif Stabilite Kontrol (ASC), Cruise Control, 8 Airbag, Hill Holder, Klima, Mp3 Çalar, EuroNcap 5 Yıldız...
  • Öncelikle herkese selamlar. Son bir yıl içinde 2004 palio multijet ve 2007 aveo hb 1.2 se sahibi olmuş - ki aveo'yu halen kullanmaktayım - birisi olarak bu konuya naçizane katkıda bulunmak istedim. Yazılanların tamamı tecrübeyle sabittir.

1- Performans kesinlikle palio.
    2- yakıt tasarrufu kesinlikle palio ( takdir edersiniz ki palio dizel)
    3- Estetik ve dış görünüş Aveo
    4- Malzeme kalitesi iç kapı kolları hariç Aveo:)
    5- Parça fiyatları hemen hemen aynı hatta Chevy daha uygun desem yeridir.
    6- Yol tutuşu Aveo
    7- Donanım açık ara Aveo. Palioda klima bile yokken Aveomda aynalar bile elektrikli, isofix, çocuk kilidi vs. bir sürü donanım. say say bitmez.)
    8- Son madde ve bana kalırsa en önemlisi konfor çook büyük farkla Aveo.
    9- Sonuç olarak Aveonun bunca artısına rağmen 2004 model 130000 km komple boyalı klimasız paliomu 13000 tl ye sattım ve 2007 model tertemiz boyasız darbesiz 82.000 km Aveomu 13.250 tl ye aldım. Varın siz hesap edin artık palio yada albea mı - ki albeaya bizim buralarda ALBELA derler- yoksa Aveo mu?

• chevy chevy paylaşımın için öncelikle teşekkür ederim. ama benim daha farklı bir sorum olacak.
    ben 10- 15 bin bandında bir araç almak istiyorum. bu konuda alabileceğin araçlardan 2 si yukarıdakiler. bunlarla beraber aklımda 2000-2003 model arası corolla, 2000 üstü laguna, xsara, megane, vb. araçlara bakıyorum ama: güvenlik, yakıt ve konforda kararsız kalıyorum. özelliklede corolla ile aveo arasında kaldım bu konuda yardımcı olacak varsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoMeTuS

chevy chevy paylaşımın için öncelikle teşekkür ederim. ama benim daha farklı bir sorum olacak.
    ben 10- 15 bin bandında bir araç almak istiyorum. bu konuda alabileceğin araçlardan 2 si yukarıdakiler. bunlarla beraber aklımda 2000-2003 model arası corolla, 2000 üstü laguna, xsara, megane, vb. araçlara bakıyorum ama: güvenlik, yakıt ve konforda kararsız kalıyorum. özelliklede corolla ile aveo arasında kaldım bu konuda yardımcı olacak varsa sevinirim..

PRoMeTuS
    merhaba. Aveo iyi güzel de Corollayla da kıyaslamayalım bence:) bu durumda tabi ki corolla:)
  • Bu arada Aveomu değiştirdim arkadaşlar. 2008 mod Makyajlı kasa Aveo hb aldım. Chevrolet tutkusu değişmez:)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.