Şimdi Ara

Alarko CARRIER XPOWER GOLD Kullananlar ? (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
431
Cevap
8
Favori
74.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Biraz geç oldu ama iç ünitedeki reset tuşuna 3 saniye basılı tutarsanız elektrik kesildiğinde ve geri geldiğinde klima tekrar çalışmaya başlayacaktır.Aktif olduğunda 3 bip sesi geliyor ve güç ışığı 5 kez yanıp sönüyor.Bu arada yaklaşık 2 aydır bende xpower gold kullanıyorum gayet memnunum,kısa bir süredir kullanıyorum ama alacak arkadaşlara tavsiye edebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • astertis A kullanıcısına yanıt
    Te?ekkürler, bahsetti?iniz yöntemle halletmi?tim sonradan. Bizim de neredeyse 4 yyl oldu ve oldukça memnunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuisance

Selamlar,

Foruma soru sorduktan sonra Carrier 53 UQV 035H modelini alıp montajını yaptırdım. İlk gelen montaj ekibinden çok memnun kalmadım, fakat şikayetimi iletince tekrar gelip hatalarını düzelttiler. Alarko müşteri hizmetleri bu süreçte çok ilgili davrandı.

Klima'dan dış görünüşü hariç epey memnunum. dış görünüşü biraz fazla kaba geliyor bana, netteki fotolarından daha kötü maalesef :(. Onun dışında çok memnunum, klimanın sadece nem alma modunu çalıştırarak evin diğer ucundaki yatak odasında bile rahat bir uyku almamızı sağlıyor. (2l/h nem alma kapasitesi var, diğer bir çok markada bu değer 1,5l/h seviyesinin altında, ancak 18 veya 24 btulu modeller bu seviyede)

Dış ünitenin sesi konusunda olumsuz yorumlar okumuştum fakat bizim dış ünite balkon içinde olduğu halde sesi rahatsız etmiyor. İç ünite ise oldukça sessiz. Hele uyku moduna aldığınızda çok çok başarılı.
    Merhabalar hocam. Bende bu modele bakıyorum. Aradan geçen 2 senelik sürede yorumlarınız nasıl olur? Şu anda 2900 civarında satılıyor. Üretim yeri neresidir? Diğer firmalar gibi gree ve midea üretimi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Merhabalar hocam. Bende bu modele bakıyorum. Aradan geçen 2 senelik sürede yorumlarınız nasıl olur? Şu anda 2900 civarında satılıyor. Üretim yeri neresidir? Diğer firmalar gibi gree ve midea üretimi mi?

Alıntıları Göster
    Hocam 13000btu bu klima nerede bu fiyata satılıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

Hocam 13000btu bu klima nerede bu fiyata satılıyor?

Alıntıları Göster
    HB'de mesajı yazarken 2900'den satılıyordu. Fiyat yükselmiş.

https://www.hepsiburada.com/alarko-carrier-x-power-53-uqv-035h-a-12000-btu-duvar-tipi-inverter-klima-p-EVALRKSTR311091

3769 olmuş şu anda. İnanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eScapeeXc

Alıntıları Göster
    Ben gayet memnunum, soğutması tüketimi v.s. mükemmel. tek kusuru iç ünite üzerinde dijital ekran v.s. yok. üretim yeri tayland diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuisance -- 14 Temmuz 2018; 22:39:5 >
  • 2 sene önce toshiba almaya karar verdiğimizde carrierın 9000 btu fiyatı 2550 tl idi bugünde diğer odaya almaya karar verdik bu sefer ucuzuna kaçalım dedik 2020 mart sonu fiyatı 3675 tl ye çıkmış.

Neyse korona var önümüzü görelim sonra alırız dedik bu sefer de ek gümrük vergi zammına yakalandık.

Bir umut fiyat aynı kalırsa 3675 tl den alacağız yoksa euro uçuyor ek vergide geliyor. Bu fiyatlara şükreder hale geleceğiz.

2 sene öncede toshiba 13 butluğu 3900 tl ye almıştık şimdi oda olmuş mart 2020 sonu 6 bin falan.

Bu toshibalar 3 sene önce 9000 btuluğu 2700 falandı ne oluyor ülkeye abi herşey ateş pahası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 12 Mayıs 2020; 3:22:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    2 yıl geçmiş ama aklınızda bulunsun.
    Bayilerde daha ucuz oluyor o fiyatlar.
    2 sene önce yani siz o mesajı yazdığınız dönem de carrirer bayisi bize o klimaya 3200 fiyat vermişti 13 btuluğa.

Bu tarz klimalar hb de n11 de trendyol da gg de pahalı nedense.

Baymak gibi klimalar ucuza bulunur ancak ilginç...

• Bugün 13.000 btu olan modelini aldım. Montaj yapıldı fakat iç ünite modeli üzerinde 2017 yazıyor. Eski bir model almak canımı sıktı. Kullananlar memnun mu acaba ?

• arıza ışığımı acaba ,ne ile ilgili olduğunu bulamadım.

• Jayus kullanıcısına yanıt

kumanda üstünde filter tuşu var ona bastınmı sıfırlıyor , tabi buarada filitreyide temizlemen gerekiyor , yada iç ünitede reset tuşuda var o da aynı işi görür

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.