Şimdi Ara

Alarko CARRIER XPOWER GOLD Kullananlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
8
Favori
74.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaslar.25 m2 odamıza 12 binlik Alarko CARRIER XPOWER GOLD klimasını alacağız sice bu alarko klimalar iyimidir.Elektriği az harcasın soğutması iyi olsun arıza cıkarmasın ve servis ağı iyi olsun ?

DC İnverterli, A Sınıfı Carrier’lar

Modern klimanın mucidi ve günümüzde dünyada klimanın 1 numarası Carrier, XPower Gold serisi klimaları ile diğer klimalarda opsiyonel olarak sunulan özellikleri, artık klimanın standartları olarak sunuyor. XPower Gold’ta standartlar:

Tüm modeller beyaz renkli düz ön panellere sahip.

Nano teknolojisi ile üretilen 5 filtre ile mükemmel iç ortam havası.

DC Twin Rotary kompresörlü, DC Inverter teknolojisi.

A sınıfı enreji etiketi ile daha az elektrik tüketimi. (53 NQV 25-35-50M)

(-15)ºC ısıtma, (-10)ºC soğutma yapabilme. (53 NQV 035-050-060 M)

Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gazı.

11 kademeli hava akış yönü ile kusursuz konfor.

Hi-Power modu ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşma.

İsteğe bağlı otomatik yeniden çalışma.

Arıza teşhis fonksiyonu.

Tek dokunuşla size özel çalışmanın seçimi "Preset".

Ekonomik: Gelişmiş DC Inverter teknolojisi ile standart klimalara oranla %50 enerji tasarrufu sağlayan XPower Gold serisi klimalar A sınıfı enerji etiketine sahip. İNCELEYİN »»

Temiz İç Ortam Havası: Nano teknolojisine sahip 5in1 filtreleme sistemi ile mükemmel iç ortam hava kalitesi. Klimada bilinenin ötesi. İNCELEYİN »»

[simage]
    [/simage]

Çok Sessiz: Uzaktan kumandanın üzerindeki "Sleep" tuşuyla klimanın 21 dB ses seviyesinde çalışması sağlanabilir. 21 dB ses seviyesi kütüphanelerden (40 dB) ve uyku halindeki yatak odalarından (30 dB) daha sessiz demektir. İNCELEYİN »»

Güçlü: Çünkü Hi-Power (Hızlı Isıtma/Soğutma)çalışma konumunda ekstra yüksek fan hızı ve 650 m³/saat hava akışı ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşır. İNCELEYİN »»

Tek Dokunuşla “KONFORUM”

Klimanızda kendi konforunuz için istediğiniz ayarları yaptıktan sonra uzaktan kumandanın üzerindeki bir tuşa ("Preset") dokunarak bilgileri hafızaya alabilir ve klimayı tekrar çalıştırdığınızda bu ayarların tekrar yapılmaden konforunuzu yaşayabilirsiniz.

Her Yerde ya da İstediğiniz Yerde KONFOR

11 kademeli panjur ayarı ile havayı istediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz. Panjur ayarının bu kadar fazla olmasının nedeni havaya tam olarak kumanda edilebilmesi ve konforun eksiksiz sağlanmasıdır. 11 kademe içinde bir yön mutlaka istenen yöndür.

Ayrıca;

Çevre Dostudur: Çünkü Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gaz kullanılır. Yani dünyamızın daha fazla ısınmasına yol açmadan gönül rahatlığı içinde özgürce ısınabilir ve serinleyebilirsiniz.

Estetiktir: Carrier XPower Gold serisi klimalar için tasarladığı ipeksi beyaz renkli düz ön panelleri ile klima estetiğini yeniden şekillendiriyor.

CARRIER XPOWER GOLD SERİSİNDE BUNLARIN HEPSİ STANDART...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan.07 -- 11 Ağustos 2011; 14:37:57 >

• yardım arkadaslar lütfen
  • alarko klimalar iyidir düşünmeden al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

alarko klimalar iyidir düşünmeden al.

P.tesi taktırcaz yorumları yazcam buraya..
  • up... Yokmu yorum yazan
  • kardeş Toshç skvr13 dedik alarko diyorsun, Tosh. dururken bunu at kenara. bakma bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt07

kardeş Toshç skvr13 dedik alarko diyorsun, Tosh. dururken bunu at kenara. bakma bile..

öylede tosh biraz pahalıya kactı carrieri 12 taksit 1800 tl ye aldık bugun takılıyor hemserim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan.07

quote:

kardeş Toshç skvr13 dedik alarko diyorsun, Tosh. dururken bunu at kenara. bakma bile..

öylede tosh biraz pahalıya kactı carrieri 12 taksit 1800 tl ye aldık bugun takılıyor hemserim

hayırlısı olsun o zaman...
  • quote:

quote:

quote:

tsk ederim sence secimim iyimi carrier den yana sonucta ikiside aynı fabrikadan cıkıyor aynı malzemeyi kullanıyor toshıba ile :))

• quote:

quote:

quote:

quote:

tsk ederim sence secimim iyimi carrier den yana sonucta ikiside aynı fabrikadan cıkıyor aynı malzemeyi kullanıyor toshıba ile :))

Kardeş burada o kadar çok satıcı ve çığırtkan var ki o yüzden ben bu konuda bir şey demeyeceğim.Yok şu marka o fabrikadan çıkıyor yok bundan çıkıyor yok o marka şuna etiket basıyor yok komressörü şu marka allah aşkına bırakın bu savsatacıları ya.Onlar kendilerini biliyor.Şu sıralar Alarko ve Demirdöküm, vs... çığırtkanlığı derdindeler.Acaba gidip de bir kere Toshiba ya da ME,MHI ya da hitachi fabrikalarını gezmişler mi hayatlarında.Yok böyle bir şey ya, ne demek Tosh. fabrikasından çıkıyormuş.Senelerdir klimacıların salladığı, attığı şeyler bunlar.Aynı fabrikadan çıkma/çıkmama tartışmasının ekonomik, küresel, firmanın rasyonel davranışları açısından tartışmasına burada girmeyeceğim çünkü kimse anlamaz.Açın dağıtın bakın TOSH skvr ile Alarkonun ünitelerini parçalara ayırın, AYNI FABRİKAdan mı çıkıyormuş görün.Bunu söylemek için belgelemeniz lazım bu birincisi.İkincisi aynı fabrikadan çıkması için de parçaların birebir ya da kısmen kalite farkı ile aynı olması lazım.Bİr fabrika üretim kaynakları politikası gereği Tek MARKA adı altında farklı parçalar üretip farklı marka ile satmaz.Tek fabrikada; farrklı markalarla parça yapıları aynı ama kalite farklılığı ile aynı ürünü farklı markalarla üretebilir.Örnek: Fujitsu ve General.Aynı fabrikanın ürünleri de farklı isimle aynı ürünlerdir.Dolayısıyla TOSH. ile Alark. Carrier aynı değildir.Bırakın şu forumdaki saçma sapan atılan yorumları.Çok merak ediyorsanız burası değil, TOSH. AIr. COn. yurt dışı fabrikasına bir mail atın bakalım, Alarko carrier sizden miçıkıyor diye?Adama gülerler yapmayın.Sizi anlıyorum, BUNLARI ANLAMAK ZORUNDA dğeilsiniz ama burdaki böyle saçma yorumları yapanların hepsi foruma sonradan katılmış marka çığırtkanları.Onlar kendilerini biliyor.O yüzden eski deneyimli forum üyeleri bunlar yüzünden yazmıyor yazmaz bile.Benim evimde hastası olduğum için bu işin inverter birsürü cihaz var, gelip görebilirsin istersen.Ama tek diyeceğim, TOSH skvr13 o cihaza on basar.O kadar para verdiniz, bu bir yatırım bence az daha kıyıp TOSH. alsaydınız.Ya da ME, Daıkın, Hİtachi, Fuj.-general, Toshiba, bunlar iyilerdir.Ama bunların yanına Alarkoyu koymayınız.Bence takmadan önce değiştirmeimkanınız varsa değiştirin.Sonuçta dağıtıcı aynı.Çünkü bunu taktırdıktan sonra biyerde TOSH. denediğinizde keşke bunu alsaydım dersiniz.Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygt07 -- 25 Temmuz 2011; 14:56:11 >

• valla bu alarko carrier gold serisinden almayı düşünüyordum...ama yukarıda yazan arkadaş içime büyük bir kurt düşürdü....bu klimayı alıp taktıran arkadaşın da kullanımı ile ilgili görüşlerine ihtiyacım var
  • klimanız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah..zahmet olmazsa kurulumdan sonra yorumlar ve resimleri de alablirmiyiz ?öncelikle şunu merak ediyorum.soğutmasını değil de ısıtması nasıl acaba....?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihkutay

klimanız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah..zahmet olmazsa kurulumdan sonra yorumlar ve resimleri de alablirmiyiz ?öncelikle şunu merak ediyorum.soğutmasını değil de ısıtması nasıl acaba....?

aklına hic bisey gelmesin kardesim sorunsuz taktırabilirsin klimanı.Tam olarak ısıtma sansım olmadı
  • resim ekleme şansınız varsa çok büyük jest yapmış olacaksınız.....bu klimayı bayağı bi zamandır araştırıyorum...siz hangi modeli nerden aldınız fiyat konusunda fikir verebilirmisiniz
  •  Alarko CARRIER XPOWER GOLD Kullananlar ?

Aldığım model XPOWER GOLD modeli 42 NQV 035 12 btu olanından.Cihaz bugun takıldı beklediğimden hakikaten iyi cıktı ve parasını sonuna kadar hakediyor bence.Hic düsünmeden alın derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan.07 -- 25 Temmuz 2011; 22:12:09 >
  • XPOWER GOLD modeli 42 NQV 035 modelini almayı bende düşünüyorum.www.idealeşya.com adlı sitede kdv dahil 1641 tl.üstelik de Axess karta vade farksız 12 taksitle....net üzerinden almadınız herhalde
  • quote:

Aldığım model XPOWER GOLD modeli 42 NQV 035 12 btu olanından.Cihaz bugun takıldı beklediğimden hakikaten iyi cıktı ve parasını sonuna kadar hakediyor bence.Hic düsünmeden alın derim ben.

benceçok iyi yaptın bende 2x9 midea var 5 sene oldu ve performansları düştü aldığıma pişman oldum(comprosörler zayıflamış ) bende çitti çitti XPOWER GOLD düşünüyorum en azından DC inventörlü. fiyatıda uygun bence çok iyi yapmışın. Tabi mitsibuşi,daiken,toşiba pahalı ürünler bence Alarko CARRIER XPOWER GOLD onlardan aşağı kalır bir ürün deyil zaten senenin 4 ayı maksimum kulanıyorsan (sogutma amaçlı)bence yeter de artar kafana takma kullan kullana bildigin gibi (bende mersedese binmek isterim ama renault arabaya biniyorum,rolex saat takmak isterim ama casio saat kullanıyorum.) ha bide milete bakma cebinde parası olmayam pağlı ürünleri savunuyor savunanlarda hiç bir zaman ne pağlı ürünleri alabiliyor nede alabilecegi ürünleri alamıyor bu havada hayel ederk pervanede serinlemeye çalışıyorlar. (birde midea klima aldın memnun kalmadın diyenleri duyar gibiyim 5 sene hizmet verdiler gününde 10 saat non stop çalışıyor hala öyle çalışıyor elektirik faturasını hiç sormayın ogünkü şartlarda param ona yetiyordu onun için onları aldım 5 sene serin serin gecirdim...gümletene kadar devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 26 Temmuz 2011; 13:36:46 >

• Arkadaslar aklınıza hic bir soru takılmasın.Eco modunda %25 tasarruf yapıyomus calıstırdıgımda eco modunda calıstırıyorum bende.Tavsiye ederim alacaklara.Dış üniteden hic ses gelmiyo.
  • her klima soğutur ama her klima ısıtamaz.Isıtma performanslarından sonra tam yorum yapalım.Bekliyoruz...
  • quote:

her klima soğutur ama her klima ısıtamaz.Isıtma performanslarından sonra tam yorum yapalım.Bekliyoruz...

Evet yavaş yavaş soğuklar geliyor sanırım.Bende de Alarko Carrier 53 NQV 050M X-Power Gold var.1 hafta önce aldım.

Soğutma kapasitesi maksimum: 20500
    Isıtma maksimum: 21500

İnşallah soğutmada başarılı olduğu kadar ısıtmada da iyidir.Gerçi çok uzun süre değil ama ara sıra ısıtma için de kullanabiliriz :)
    Daha doğalgaza geçilmediği içi apartmanımız kalorifer ile ısınmakta.O da biraz geç yanıyor kurallar gereği.20-30 gün kullanılabilir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.