Şimdi Ara

AKÜLÜ VİDALAMA, MATKAP, TAŞLAMA, DEKUPAJ VE DİĞER ALETLERDE SICAK FIRSATLAR (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.028
Cevap
405
Favori
400.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kırıcı delici arıyorum abiler, makita hr2470, dewalt d25143k veya bu ayarda makinelere bakıyorum. var mıdır tavsiye?

• Arkadaşlar merhaba, okulda kullanmak için matkap alacağız. Köy okuluyuz öyle büyük bir bütçemiz yok.
    Tavsiye edebileceğiniz marka model yada şu vasıflara sahip olsun diyeceğiniz matkap önerisi var mı?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.yigit -- 22 Şubat 2021; 19:43:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asyalcin kullanıcısına yanıt
    Makita -dewalt -bosch pro ,
    hepsini kullandım .Üçüde iyi makine orjinal olmak kaydıyla.
    Fiyat konusuda önemli fakat , piyasada ve bendede makitanın sempatisi bir tık öndedir.
    Ben alacak olsam makitayı tercih ederim.
    Şuan hb de 1000 TL , orjinal olup olmadığını bende bilmiyorum.
    Sahtecilik aldı başını gidiyor ,letgo gibi yerlerden kesinlikle almayın.
  • d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Normal sadece duvar delme ,saç delme ve ufak -tefek vidalama yapmak için istiyorsanız. Ortalama bir kullanım için Blackdecker iyidir.
    Şuan Amazon da beh 710 darbeli modeli 300 TL civarında.
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Karaköy civarlarında batarya içlerini değiştiren pilciler var, bitik şarjlılarınızı tekrar çalışır hale getirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUĞRUL 37

Normal sadece duvar delme ,saç delme ve ufak -tefek vidalama yapmak için istiyorsanız. Ortalama bir kullanım için Blackdecker iyidir.
    Şuan Amazon da beh 710 darbeli modeli 300 TL civarında.

Aynen dediğiniz işlerde kullanacağınız.Almışken imkanlar dahilinde iyi bir şey almak istiyoruz

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Yeşil renkli bocsh , Blackdecker orta segmentte uzun ömürlü matkaplar.
    Bunlarda olmazsa bir alt olarak einhell var.

Benim tavsiyem Bosch ,olmazsa Blackdecker.
    Daha ucuz makinelerde iş görür , fakat onları tavsiye edemiyorum. Ne zaman elinizde kalır hiç belli olmuyor.
  • Basit ev kullanımı için fiyat performans noktasında içime sinecek çin menşeili ürünler arasında epeydir dolaşıyordum.

Kafamdaki sorulara cevap bulmak için epey yorum okudum, youtube da bayağı video izledim.

Bugün de tüm online satış sitelerinde ilanları bulunan bir satıcının telefonuna ulaşıp oradaki arkadaşlarla da görüştüm kafamdaki sorulara cevap almak için.

Haftasonu için ürüne ihtiyacım vardı.

An itibariyle aşağıda linkini bıraktığım ürünü 199 ₺ ye sipariş ettim.

Artılarını eksilerini bilerek aldım. Zaten görüştüğüm arkadaşlar net bilgilendirdi.

Abi 36v yazanı 15v dir, 42v yazanı 20v dir diye.

Yanında verilen uçların vasat olduğunu da açıkça söylediler.

Piyasadaki çeşitlilik kafanı bulandırmasın, hemen hepsi aynı ürün, 2020 diyenler de aynı, sadece ülkeye giriş tarihi 2020, malzeme aynı. Pili sağlam olanı al, gerisi basit ev kullanımına fazla fazla yeter hilti niyetine kullanmazsan diye belirttiler.

Allah utandırmasın diyelim artık. Gelsin, kullanayım, yine birşeyler yazarım buraya.

https://www.hepsiburada.com/jcb-pro-plus-darbeli-36-v-5-ah-sjs-metal-sanzuman-cift-akulu-27-parca-set-hediyeli-sarjli-matkap-p-HBV00000WQ7JJ?magaza=hirdawatcii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 24 Şubat 2021; 14:7:34 >

• Cihazın birebir aynısından 4..5 ay önce almıştım.

Almadan önce ben de araştırmıştım yazdıklarının aynısını bilerek aldım. Bu fiyata anca bu kadar iyi olurdu diyorum. Ev için fazlasıyla yeterli.

Ben ozaman 185 TL ye almıştım bu fiyata avuç içine sigan bir vidayı akşama kadar zor sıkan minik aletlerden anca alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 24 Şubat 2021; 19:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Cihaz güya %25 indirimle bu fiyata inmiş.

https://www.hepsiburada.com/hyundai-hpa1200-12v-li-ion-cift-akulu-vidalama-p-HBV00000F6DI1?magaza=esch%c4%b1rdavatbahce

359 TL

Çift akülü bir cihaz için fiyat iyi gibi ama bunun dışında kalite ve performansı nasıldır acaba?
    Aslında normal bir ev kullanıcısının, hatta ayda yılda bir iki vida atacak, bir iki delik delecek birinin çift aküyle işi olmaz.

Bu sebeple yukarıdaki cihaz yerine mesela:

Ferm Power Cdm1129 Akülü Lı-Ion Vidalama 12V 1,3Ah 357,20 TL yerine 243,79 TL
    https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/ferm-power-cdm1129-akulu-li-ion-vidalama-12v-13ah-P428491776

243 TL

böyle bir cihaz almak daha mantıklı ve ekonomik bir tercih olur mu?

Bu iki cihazı kullanıp karşılaştırabilecek var mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam merhaba.

Sorduğunuz Hyundai HPA1200 model makineyi 6 ay önce 340 liraya satın aldım. Bugün 350 liraya sattım  

Makine çok güzel gözüküyor ancak mandreni sıkıntılı. Yorumlarda çok yazan olmuş mandreni yalpalıyor.

Hiç sevemedim bu makineyi. Güçlü olmasına rağmen güçlü ama kalitesiz hissi yaratıyor.

Onun yerine Attlas marka 12V makine aldım 168 liraya.

Tek batarya. Şarj standı yok adaptörle şarj ediliyor. Vites yok. Mandren çapı daha küçük.

Ama eline aldığın zaman kat kat daha kaliteli hissi yaratıyor. Attlas yerli marka olsa da bu ürünler Made in China bunu bilerek aldım ancak ilk izlenimim iyiki böyle bir alışveriş yapmışım oldu. Tavsiyem bu makinedir.

• Arkadaşlar merhaba hb de satılan sturdy 36v5a şarjlı matkabi yeni aldım.

Bataryaları ne kadar sürede doluyor nette bir bilgi bulamadım, bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  • Geçen ay Max Extra MX1215 aldım gayet memnunum,

https://www.gittigidiyor.com/tamir-tadilat-gerecleri/elektrikli-alet-edevat/matkap/max-extra-mx-1215_spp_65058?id=588219494

bence bu fiyata (270TL) 23Nm, 2 vites, LED aydınlatma, çift akü, hızlı şarj ve çanta ile gelmesi güzel, mandren de yalpalama görmedim. Şarj istasyonu yok, adaptör doğrudan aküye takılıyor Servis de yaygın görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuRtCaN -- 27 Şubat 2021; 11:36:36 >
  • Jagenhagar kullanıcısına yanıt

Şarj istasyonu kırmızıdan yeşile dönünce dolmuş demektir tam bitikten tam dolu hale 2 saat civarı bir sürede geliyordu ilk aldığım zamanlarda diye hatırlıyorum ,36v yazıyor ama 12v tur büyük ihtimal

• Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Çok beklentim yok zaten hocam, teşekkür ederim ev işlerini görür heralde
  • Görür hocam, çok para vermeye de gerek yok bu ürünlere ucuz buldunuz mu ve ihtiyacınız varsa almayın diyenleri dinlemeyin alın gitsin geçen sene kampanyalı 99tl ye satılmıştı bu çantalı modeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baristatales -- 27 Şubat 2021; 12:52:12 >
  • Jagenhagar kullanıcısına yanıt
    Ev işlerini görür ,tek sorun batarya 2,5 -3 yıl ömrü var bu ucuz makine bataryalarının.
  • Beyler Stanley fırçasız var bende. Bugün mermer deldim Bosch ucla. Makine sallanacak kadar balans yapıyor. Eskiden biraz vardı sanki yine. Bunu garantiden baktirabilir miyim? Dümdüz olması gerekmez mi?

• Nømad kullanıcısına yanıt

Sayın arkadaşım cihaz elinize uluştımı kullandınızmı biş şeyler yazabilirmisiniz size zahmet

• Merhabalar

Akülü vidalama ihtiyacım var. Ev kullanımı için. Ancak tonlarca seçenek var. 200 tl lik ürünler de çok güven vermiyor. Stanley SBH20D2K-TR ilgimi çekti. Kömürsüz olması özellikle. Ancak bir yalpalama sorunu olduğundan bahsediyorlar yorumlarda. 1000 tl bu cihaza verilir mi kullanıcı olan arkadaşlardan yorum alırsam çok sevinirim. Bunun yerine başka bir model tercihine de açığım tabi ki. Örneğin Einhell Te-Cd 18/50 Li modeline de baktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulos28 -- 2 Nisan 2021; 8:54:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Beyler Stanley fırçasız var bende. Bugün mermer deldim Bosch ucla. Makine sallanacak kadar balans yapıyor. Eskiden biraz vardı sanki yine. Bunu garantiden baktirabilir miyim? Dümdüz olması gerekmez mi?

Farklı uçlarla da aynı sallanıtıyı yapıyorsa o zaman aletten denebilir.

Çünkü uçlardaki mikron yamukluk (özellikle uzun uçlar) yüksek devirde salıntı yapar.

Bende Stanley kırıcı delici var, toplamda 5-10 kez kullanmamışımdır, onda da var öyle bir salıntı ama hassas işler için kullanmadığımdan rahatsız etmiyor beni.

En pahalı markalarda bile belli bir salıntı olabiliyor.

Kalite kontrol sürecinden geçebildiğine göre üreticiler bunu kusurlu olarak görmüyor.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.