Şimdi Ara

Akülü Araba fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
17
Favori
35.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    40+ kg kapasiteli tavsiye ettiğiniz marka va mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

40+ kg kapasiteli tavsiye ettiğiniz marka va mı?
    pilsanın Aküleri çıkıyor diye biliyorum, hızlı gidip gitmediğini kontrol edip almanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ara uyguna kampanya var mı?
  • Arkadaşlar 1 yaşında oğlum var ona almayı planlıyorum ama 9 yaşındaki abisi çok istemişti ama alamamıştım zamanında. Şimdi 9 yaşındaki oğluma sana aldım deyip küçüğü bindirmeyi planlıyorum ona göre 10 yaşındaki çocuğa da uygun olan bir f/p ürün var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baydin.21

Arkadaşlar 1 yaşında oğlum var ona almayı planlıyorum ama 9 yaşındaki abisi çok istemişti ama alamamıştım zamanında. Şimdi 9 yaşındaki oğluma sana aldım deyip küçüğü bindirmeyi planlıyorum ona göre 10 yaşındaki çocuğa da uygun olan bir f/p ürün var mı? Şimdiden teşekkürler.
    Gelip geçici bir heves oldu bizim için umarım sizde aynı pişmanlığı yaşamazsınız.
  • Herkes almayın geçici bir heves , bekleyince akusude bitiyor dediler. Ben vazgeçtim. Denge bisikleti alın yada skooter

• Benim gibi sizde Geçici heves olduğunu düşünüyorsanız 2. El bakın... hevesi geçince zarar etmeden tekrar satarsınız

• yeğenim büyüdü artık. bisiklet alırız diye akülü arabasını ilana koydum.

sıfırına çok para vermenize gerek yok.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-oyuncak-cabrio-gt-sport-akulu-araba-683705997/detay/
  • Çocukken biz de imrenirdik ama bence gereksiz. 2 yaşında oğlum var ama almayacağım. Etrafta gördüğüm çocuklar zaten 5-6 yaşından önce kendisi zor kullanıyor.
    Ebeveynler ellerinde kumanda kendileri oyuncak gibi oynuyor.

Diğer bir yanı da çocuğa şimdiden böyle büyük araba vs hediye alınca artık çocuk her seferinde daha iyisini bekliyor. Boşuna 1.000-TL gibi paralar yazık günah.
  • En uygun ve kaliteli akülü araba bunlar şu anda. İlgilenenler linkten bir incelesein derim.
    https://www.e-bebek.com/baby-toys-off-road-akulu-araba-p-byt-8169/https://www.e-bebek.com/baby-toys-storm-akulu-araba-p-byt-9091/
  • quote:

Orijinalden alıntı: z_vitamini

En uygun ve kaliteli akülü araba bunlar şu anda. İlgilenenler linkten bir incelesein derim.
    https://www.e-bebek.com/baby-toys-off-road-akulu-araba-p-byt-8169/https://www.e-bebek.com/baby-toys-storm-akulu-araba-p-byt-9091/
    Her yerde bunları paylaşıyorsunuz, site çalışanı olduğunuz da öğrendik... Arabalar nasıl peki? Birkaç senelik, aküleri zayıflamış arabalar olabilir mi?

• Arkadaşlar sonunda Akülü arabayı aldık.
    Özellikle almadan önce çok araştırdım.
    Köy yerinde ve 2 kişi kullanacağı için hem güçlü hem de 4 çeker olması önemli idid bizim için.
    Önce Ford un Lisanslısını alacaktık şu hepsi buradada satılan ve merkezi Bursada olan. Adamlarla konuştum tam alacaktım 3500 olan fiyatı 1 gün içinde tam alacam dediğim halde 4500 e çıkardılar.
    Ben de ondan vazgeçip Pilsan a bakmaya karar verdim.
    Özellikle almadan önce bir sağlamlığını vs. görmek istedim. Ama Ankrada hiç bir yerde bulamadı. Yiba çarşısına gittik ama oradaki satıcılar kelimenin tam anlamıyla hödük. Adama 4 çeker var mı diyorum öyle araç mı varmış hiç duymadık nasıl oluyor o iş falan demeye başladılar. Neyse sonra bisikletçinin bir tanesinde 2 çeker olan fakat aynı kasayı kullanan Atak modelini gördük.
    Sonuç olarak internetten 1700 TL ye Pilsan PANZER modelini sipariş verdik.
    Daha ürün henüz teslim edilmedi ürünü kullandıkça deneyimlerimizi aktarırız.

• Merhaba,

Geçen sene bir hevesle kızıma aldım. Almışken iyisi olsun dedim, uzun araştırmalar sonucu Ford Ranger lisanslı olarak E-bebek'ten aldım. 4 çeker, amortisör var, USB'den şarkı çalıyor, farlar vs hepsi aktif. 5 cm kaldırım bile çıkıyor. Nitekim çocuk 3-4 kez bindi, herşeyde olduğu gibi sıkıldı. Diyeceğim o ki, boşa para vermeyin. Kiralanan yerlerde bindirin, hevesini alsın. Let go, sahibinden, ikinci el siteleri vs uğraşmak istemiyorum. Bir tanıdık bulursam 3-4 kez binilmiş olanı yarı fiyatına vereceğim.
  • takip
  • bende kızlarım için almayı düşünüyorum ama sıfır almaktansa forumdan alıp da kullanılmayıp bir kenara konulan 12v 2. el bir ürünü değerlendirebilirim. satmayı düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir.
  • Ebebek pilsan model 499 tl tv de reklamı mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende oğullarımiçin almayı düşünüyorum ama sıfır almaktansa forumdan alıp da kullanılmayıp bir kenara konulan 12v 2. el bir ürünü değerlendirebilirim. satmayı düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,

Bu akülü arabalar araba bagajına sığıyor mu?

Yeni kasa Peugeot 3008 marka aracım var, bilgisi olan varsa, yardımcı olabilirse çok makbule geçer.

Teşekkürler.
  • kawas87 K kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Her akülü arabanın ölçüsü farklıdır. Kimisi çok büyük, kimisi ufak. Almayı düşündüğünüz arabanın ölçülerine göre bagajınızda ölçüm yaparsanız kesin yanıtı alabilirsiniz.
  • TylerD. kullanıcısına yanıt
    çocuğa bunu alsak ne sevinir de mi hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.