Şimdi Ara

Akülü Araba fırsatları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
15
Favori
35.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Eğer özgür bırakıp sokakta istediği gibi gezmesine izin verdiğiniz halde sıkılıyorsa demek ki arabaları sevmiyor kızınız ve genelde kızlar çok ilgilenmez. Ben küçükken 12v lik akülü arabam vardı 300 ytl idi galiba yanlış hatırlamıyorsam. Ben baya gezdim onunla. Sonralardan okul falan başladı işte fakat eskisi gibi gitmiyordu. Fark ettim ki arabada sorun yok ben büyümüşüm ağır olduğumdan gitmiyormuş :D Arabaya binmeden gaza bastığımda uçuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akin_caliskan2

Merhaba,

Geçen sene bir hevesle kızıma aldım. Almışken iyisi olsun dedim, uzun araştırmalar sonucu Ford Ranger lisanslı olarak E-bebek'ten aldım. 4 çeker, amortisör var, USB'den şarkı çalıyor, farlar vs hepsi aktif. 5 cm kaldırım bile çıkıyor. Nitekim çocuk 3-4 kez bindi, herşeyde olduğu gibi sıkıldı. Diyeceğim o ki, boşa para vermeyin. Kiralanan yerlerde bindirin, hevesini alsın. Let go, sahibinden, ikinci el siteleri vs uğraşmak istemiyorum. Bir tanıdık bulursam 3-4 kez binilmiş olanı yarı fiyatına vereceğim.
    Satmayı düşünüyor musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende oğullarım için almayı düşünüyorum ama sıfır almaktansa forumdan alıp da kullanılmayıp bir kenara konulan 12v 2. el bir ürünü değerlendirebilirim. satmayı düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir.

• Merhaba arkadaşlar,
    Son zamanlarda akülü araba alıp memnun kalan varmı? Varsa hangi model ve marka?
    12 v hangi ürünü tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz de almayı düşünüyoruz ancak aklımda ciddi soru işaretleri var.
    Bir ürün ortalama kaç kg? kucaklayıp 5 kat yukarı çıkıp iner mi?
    Aracı aşağıda bıraksak, akülerini şarj için söküp takmak kolay mı?
    Yoksa şarj olması için akülerini araçtan sökemiyor muyuz?
    Ve son olarak 12v tam şarj ile ortalama kaç dk gider?
  • Bu konuya pek katkı yok son zamanlarda. Sorularınızın cevaplarını ben de merak ediyorum.

• Blur kullanıcısına yanıt
    Her arabanın ağırlığı farklıdır. Ben pilsan panter 12 v uzüktan kumandalı aldım. Kaç kg olduğunu hatırlamıyorum. Ancak alıp 5 kat kucakta taşımak çok zor. Bagaja indir kaldır yaparken bile öf püf yapıyor insan. Akü dolunca 2 saat civarı kullanım imkanı sunuyor. Tabi bu yine marka model kalitesine göre artar azalır. Ayrıca akü sökülüp evde şarj etme imkanı var bizimkinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judge Dredd -- 15 Temmuz 2019; 21:56:2 >
  • Pilsan fantastik su an hb de 1275 tl seviyelerinde alinabilecek iyi araçlardan bir tanesidir.

• Güncel araçlardan hafif ve kaliteli neyi tavsiye edersiniz

• sedna03 S kullanıcısına yanıt
    https://www.a101.com.tr/anne-bebek-oyuncak/dolu-8097-daytona-uzaktan-kumandali-12-v-akulu-araba_p-26026063

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.