Şimdi Ara

Akü arızası-seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımın 2 ay önce bi gece farları açık kalmış gibi(kalmadığı halde) aküsü bitti. Arabayı ite kaka çalıştırdım ve sonra 2 aydır hiç aküsü bitmedi geçen hafta tekrar bi gece akü bitti sabah vurdurduk çalıştı yine ama gece sabaha kadar durunca vurdurmadan çalışmıyor artık. Oto elektrikçiye götürdüm akü değişecek dedi.

İlk sorum aküde prpblem belli ama acaba marş dinamosunda arıza varda şarj mı etmiyor diye geldi aklıma.

İkinci sorum 60 amper akü 240 lira işçilikle 300 olur senin aküyü de 30 a saysak 270 e çözeriz bu işi dedi. İnternette akü fiyatları 130-140 lira. Alsam kendim takabilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60 Lira işçilik neymiş sorsaydın.Atomu parçalıyor herhalde.Aracınıza uygun aküyü araştırarak alın.Aldığınız yerin işçilik falan istememesi gerekiyor.İstiyorlarsa uygun bir yerden akü alıp kendiniz değiştirin.5 dakika bile sürmez.Nasıl değiştireleceğini internette araştırın videolar çok güzel anlatıyor.Mümkünse bir daha o ustayada uğramayın.Benim görüşüm
  • Teşekkürler dostum alıp kendim takayım bari yarın bir akü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 Amper Mutlu akü 180-200 TL arası.

Adam kazıklayacak adam aramış 60 TL değil hadi 10-15 TL alsın. Depozito ücretini hayret 10 TL sayarım dememiş.

Eliniz anahtar tutuyor ise zor bir şey değil akü değiştirmek. Yalnız akünüzün aynı kodu ile almanızı tavsiye ederim yerine oturmama gibi sorunlar yaşamayın.

Kendiniz yapmasanız bile bir kaç yerden fiyat alıp uygun bir yere yaptırabilirsiniz.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam verdiğin bilgiler için kendim alır değiştiririm onu sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.