Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
82
Favori
366.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten konuda cacığa bağladı kimsede pek bişey yazmıyor eskiden böylemiydi ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oran 12ye düşmüş
  • Aylıkta bile burgan 13.75 şu an tabi çekmezlerse

• Birde faiz yüksek derler, enflasyona göre eksi faiz veriyorlar.
  • hadi bakalım nereye kadar düşecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YILLIK YUZDE 23 DEN BAĞLAMAK İSTEYENhttps://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=IST FONUNU ALSIN VALÖRSÜZ

YOK BEN RİSKE GİRERİM BORSA UCACAK DİYEN ADAM YILLIK %111,93 DEN HİSSE YOĞUN FON ALSIN https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=TCD

YOK FAİZLER İNER DOLAR İNER DİYEN ADAMhttps://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=HTT DEVLET TAHVİLERİ İCEREN FONU ALSIN

• Faziler yüzde 5e düşse de millet rahatlasa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fastpayci F kullanıcısına yanıt
    Enflasyon da düşerse neden olmasın. Ama öyle TÜİK'in yazıp çizdiği şekilde değil pazarın marketin enflasyonu düşecek.
  • Bunlara şuan 100k para yatırsan 32. günün sonunda getirisi 946,85 tl
    Yazıklar olsun !!! Bunlara

• 12 oran şu an elimizde 25.15 var 160 gün yani bak ne kadar düşmüş be bu süre zarfındada ellememde bittimi muhtemelen 8 yada 9 larda olur bu gidişle ..

• dolarda olanlarda ağlıyor 1 yılı aşkındır ahım şahım bir artma yok.
    faiz ölü döviz ölü parayı eritecez anlaşılan
  • %18.75 faizli n kolay bonom var bu bankadan, lazım gelince içinden tırtıklayabiliyorum faizi kaybetmeden... Tanıdığın %28i var inanılmaz güzel olay. Beni çeken olay vadeye göre yada paranın miktarıba göre faiz biçmemeleri oldu kesinlikle

• şubeye gitmek gerekiyo mu? özel bankacılık yazıyor aktifbank şube fotolarında.. tam anlamadım
  • şubeye gerek yok yani ben hiç gitmedim **** internetten oluyo direk.ha yeni müşterisiysen kurye olayı var. kurye gelmeden de faiz kazanılıyor ama bi noktada kurye gelir.
  • Aktifbankta 150 bin TL lik devlet garantisi yok. Alacaklar bunu bilerek alsın.

• Hoop girdi bono 11.25

• başka bişey isteseydim keşke 10 a doğru gidiyor.
    zaman nede çabuk geçİyor 197 gün kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyken -- 24 Aralık 2019; 19:21:34 >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    uzun vadede bakmak alzım olaya.. n kolay bono bu zaman kadar mevcut koşullarda en iyisiydi. diğer vadeli hesaplarla bonoları da takip ediyorum deneyimlerim beni yanıltmadı hiç... aktif yine bayrağı önde taşır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fazilkanmaz -- 26 Aralık 2019; 21:49:10 >
  • ozzyken kullanıcısına yanıt
    Dolara bel baglamak bu ortamda riskli zaten. Aglatir tabi abi bu ulkede disa bagli isten zarar etmemek zor
    Bononun da tmsf kapsaminda olmayisi acikcasi bir gram dert degil

• Mobil uygulamaya girebilen varmı android ten

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.