Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
82
Favori
366.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 bin tl param var en yüksek nasıl kazanc sağlarım
  • böyle abudik gupidik bankalara para yatırın faiz için ama sonra bu banka paramızın üstüne yattı, paramızı vermediler diye ağlamayın.
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    aktifbank batarsa ülkedeki çoğu şey elden gider. AK parti ile çok yakın bağı olan bir bankanın batması için ak partinin ülkeden gitmesi gerekiyor.

tekstil, enerji, inşaat, finans ve telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren bir firma. ayrıca uzun zamandır passolig aktifbank bünyesinde işliyor.

ülkenin en zenginlerinden ilk 7 de olan bir isim diye hatırlıyorum.

batar mı? evet batabilir ama abudik gubidik bir banka değil onun bilincinde ol diye yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 21 Eylül 2018; 12:57:30 >
  • zarrab’ın ifadesinde adı geçen banka:

savcı: gelirlerinizin önemli bir bölümü aktif bank’tan mı geliyordu?

zarrab: kesinlikle. aktif bank direkt iranlılarla çalışıyordu. beni ortadan kaldırdılar. halkbank’la 2012’de çalışmaya başladım. daha önce temasım olmuştu gerçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atrix1212 -- 22 Eylül 2018; 0:33:22 >
  • Burgan bank 32 gun vadeli faiz oranı %28

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emir66 E kullanıcısına yanıt
    Ne kadar mevduata verdiler bu oranı? Bana 25bin tlye %25 dediler.
  • loremipsum L kullanıcısına yanıt
    200k ya verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

200k ya verdiler
    hesap açtıktan sonra kimle görüştün ?
  • atrix1212 kullanıcısına yanıt
    yeni müşteri değilim, kalamış şubesiyle çalışıyorum. 9 aydır genelde piyasanın yüzde 1-2 üzeri oran veriyolar.
  • emir66 E kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.bende 26,5 dan baglayacagım 1 ay.
  • Mevduatın %26.5 oranı ile mevcut stopaj avantajıyla birlikte karşılaştırıldığında %28 AktifBankın Bonosu düsük mü kalıyor?

• demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Aktifin %28 i mevduatta 26,52 ye denk geliyor evet biraz düşük kalıyor aktifin avantajı düşük miktarada yüksek oran vermesi ve günlük olması

• birikim vadeli hesap falan olsaymış keşke. bono sattıktan sonra almayı unutmuşum saat 5i geçti 1 günlük faizim boşa gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

birikim vadeli hesap falan olsaymış keşke. bono sattıktan sonra almayı unutmuşum saat 5i geçti 1 günlük faizim boşa gitti.
    Hesabı aktif hesap olarak tanımlarsanız otomatik olarak repo yapıyor olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Hesabı aktif hesap olarak tanımlarsanız otomatik olarak repo yapıyor olması lazım.

Alıntıları Göster
    repo alış saati geçmiş ama dediğiniz gibi güncelleme yaptım vadesiz tl nin altında aktif hesap yazıyor. gelir umarım hiç yoktan iyidir
  • Bankanın verdiği n kolay kartı maestro dışında visa mastercard troy filan olan var mı bendeki kart bkmexpress'e de masterpass'a da eklenmiyor

• Alım satım yapınca 17 gün olarak bağlıyor herhalde faiz düşecek.

• demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla farklı farklı bonolar var hangisinde hangisinde satılabilecek bono varsa birinden alım yapmış oluyorsunuz.Bonolar tükenedebilir almak istediğiniz halde tükendiği için alamazsınız. Bugün aldığım bononun vadesi 251 gündü değişebiliyor yani

• quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Alım satım yapınca 17 gün olarak bağlıyor herhalde faiz düşecek.
    Enflasyon yıllık 24.5'a geldi. Bu saatten sonra faizler düşmez.
    17 gün sonra da en kısa vadeli bono 200 küsür gün olacak mecburen.
    Reel faiz diye birşey yok bedavaya fonluyoruz adamları. Para değerini koruyabilirse yine iyi.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:52:53 >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.