Şimdi Ara

Aktif subwoofer'da 4 hoparlör çıkışı ve PC ye bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Aktif subwoofer alıp bilgisayara bağlamak istiyorum. Direk olarak PC ye bağlanabileceğini öğrendim fakat 4 hoparlör çıkışı tuhaf geld. Neden 5+1 gibi kullanamıyorum ya da başka bir olayı mı var
    Aydınlatırsaniz sevinirim teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lestet

Arkadaşlar selamlar. Aktif subwoofer alıp bilgisayara bağlamak istiyorum. Direk olarak PC ye bağlanabileceğini öğrendim fakat 4 hoparlör çıkışı tuhaf geld. Neden 5+1 gibi kullanamıyorum ya da başka bir olayı mı var
    Aydınlatırsaniz sevinirim teşekkürler..

merhaba, evet aktif sub direk bağlayabilirsiniz pc ye.. 4 hopalör çıkışı derken neyi kastetteniz.. ?

neler var eliniizde foto atın
  • probody08 kullanıcısına yanıt
    arkasında çıkış olarak 4 hoparlör girişi var.

https://www.amazon.com/Sony-SA-W2500-Performance-Subwoofer-Version/dp/B000OL3QTW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1471991818&sr=8-1&keywords=sony+w2500

yorumlardaki diğer resimlerinde arkasında 4 adet hoparlör girişi ve 1 adet 3.5mm görünüyor. ben bu ürünü 5+1 olarak kullanamıyor muyum yani niyetim elimdeki hoparlörleri bir aktif subwoofer a bağlayıp bilgisayarımda kullanmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: lestet

arkasında çıkış olarak 4 hoparlör girişi var.

https://www.amazon.com/Sony-SA-W2500-Performance-Subwoofer-Version/dp/B000OL3QTW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1471991818&sr=8-1&keywords=sony+w2500

yorumlardaki diğer resimlerinde arkasında 4 adet hoparlör girişi ve 1 adet 3.5mm görünüyor. ben bu ürünü 5+1 olarak kullanamıyor muyum yani niyetim elimdeki hoparlörleri bir aktif subwoofer a bağlayıp bilgisayarımda kullanmak.

Yalnız ürün 120v ac de çalışıyor, speaker in birde out var

açıklamada yazan bu

Connections

Inputs: The SA-W2500 features both line-level and speaker-level inputs. The line level input is a mono RCA jack. The speaker input features two sets of spring clips.

Outputs: There are also two pairs of spring clip speaker-level outputs.

pdf dosyasındada böyle şeyler yazıyor ama biraz garip, speaker out kısmına bağlıyabiliyoruz 2 tane kolon... ozaman 2+1 oldu

speaker in kısmına da sinyal almışlar öyle yazıyo biraz garip bari bu terminalleri bu şekilde değilde jacklı yapsalarmış iyi olurmuş...

• lestet L kullanıcısına yanıt
    Bunu pc ye bağlarsanız,, sadece subwoofer çalışır... diğer 4+4 terminal,, stereo hoparlör giriş çıkışıdır.. anfisizdir, stereo ses çıkışı değildir..
    mesela araba teybiniz var evde,, 2 adet hoparlör çıkışı var, sağ ve sol..
    subwoofere line in girişinden değilde, speaker in girişinden teybi bağladınız,, subwoofer teybin hoparlör çıkışından aldığı sesi size bass olarak verir. diğer sesleride duyabilmeniz için, subwooferin speaker out çıkışına, hoparlör bağlamanız gerekir, çıkan ses teypten gelen anfi çıkışının sesidir...
    yani 4 adet hoparlör çıkışı yok,, subwoferi herhangibir sistemin stereo hoparlör çıkışından çalıştırmak isterseniz, giriş ve çıkış olarak köprü görevi görmektedir.
    yani tam olarak bakmadım ama sitede subwoofer için, stereo çıkış gücüde belirtilmemiş
  • Emin-Firtina kullanıcısına yanıt
    probody08 kullanıcısına yanıt
    yorumlarınız için teşekkürler. almaya,uğraşmaya gerek yok öyleyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.