Şimdi Ara

Aktif ögrencilik bilgisi bulunmamaktadir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kyk basvuru için boyle diyo ama ben gidip yuz yuze kayit oldum ogrenci belgemde var baska bu sorunu yasayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de e-kayıt yaptırdım aynı hatayı alıyorum ne yapacağız
  • Bende de aynı problem var,ben de e kayıt yaptım.

• Normal birşey bence, okul başladıktan sonra gözükür. Daha hangi sınıfta olacağımız bile belli değil sonuçta.
  • Arkadaşın birisinin hesabında da öyle oldu.
    e-devlet üzerinden girdiğinde o sorun oluyor.
    Nasıl düzelecek acaba ? Ya da ne yapmamız lazım ?
  • bende e devletten yaptım.şu şu tarih ve saatte kaydınız yapılmıştır yazdı.e devletten elektronik kayıt belgesi aldım,üniversitenin sitesinden ön kayıt yaptım belgesinide aldım ama e devlette bende de böyle görünüyor.başka birley yapmak lazım mı ?
    e devlet uygulamasını indirip karekodu tarattım e devlet kayıt olarak indirdiğim belgeyi gösteriyor.
  • Up sorunu yaşayanlar varsa yazsın arkadaşlar 1-2 güne geir gibime geliyo siz ne düşünüyosunuz
  • aynısı bana da oluyor bende e kayıt yaptım yarın üniversitenin bulunduğu şehire gidip yüz yüze kayıt yaptırıcam sırf bunun için bende hemde öğrenci belgesi sorgulama yapınca da aktif bir öğrencilik bulunmamaktadır yazıyor
  • Bende de var bu sorun.bi doğru düzgün olmadı bunlar.şimdi ben emin olamadım perşembe günü falan üniye normal kayıt olmaya gitsem e kayıt yaptığım için kabul ederler mi belgeleri acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: grangehawking

aynısı bana da oluyor bende e kayıt yaptım yarın üniversitenin bulunduğu şehire gidip yüz yüze kayıt yaptırıcam sırf bunun için bende hemde öğrenci belgesi sorgulama yapınca da aktif bir öğrencilik bulunmamaktadır yazıyor

dostum ben yüz yüze kayıt yaptırdım öğrenci belgemide aldım sıkıntı olma ihtimali yok bence sen garantiye almak amaçlı git.hocam bide haber verirsen sevinrim kayıt yaptırdıgında
  • quote:

Orijinalden alıntı: trinitrobenzen

Kyk basvuru için boyle diyo ama ben gidip yuz yuze kayit oldum ogrenci belgemde var baska bu sorunu yasayan var mı

siz yüz yüze kayıt yaptırdığınız halde neden öyle oluyor ben zaten sırf bu sorun çözülsün diye yüz yüze kayıt yaptırmaya gidiyorum istanbuldan konyaya
  • aynı durum bende de var.napsak?
  • quote:

quote:

Kyk basvuru için boyle diyo ama ben gidip yuz yuze kayit oldum ogrenci belgemde var baska bu sorunu yasayan var mı

siz yüz yüze kayıt yaptırdığınız halde neden öyle oluyor ben zaten sırf bu sorun çözülsün diye yüz yüze kayıt yaptırmaya gidiyorum istanbuldan konyaya

e kayıt yaptırmış olsam içimde bi şüphe olurdu ama yüz yüzede orda dekan yardımcısı imzalıyo öğrenci belgeni bu fakültenin öğrencisidir şu tarih itibariyle yazıyo kağıtta ordan sonra rahatlıyo insan yüz yüzeyi yaptırdıktan sonra için ferah olsun internet işi sıkıntı bir sürü sorun çıkıyo.kyk başvurunu yaptın mı peki ben öğrenci belgemi göremiyoruma basıp uniyi kendim ekledim

• Up hala duzelmedi var mı düzelen sıkıntı yok uniye kayit oldum dekan oldu kaydin diyo ama e deete dusmuyo

• quote:

quote:

quote:

e kayıt yaptırmış olsam içimde bi şüphe olurdu ama yüz yüzede orda dekan yardımcısı imzalıyo öğrenci belgeni bu fakültenin öğrencisidir şu tarih itibariyle yazıyo kağıtta ordan sonra rahatlıyo insan yüz yüzeyi yaptırdıktan sonra için ferah olsun internet işi sıkıntı bir sürü sorun çıkıyo.kyk başvurunu yaptın mı peki ben öğrenci belgemi göremiyoruma basıp uniyi kendim ekledim

bende de kyk başvurusunda sorun çıkıyo hem belge sorguladığımda hemde kyk başvurumda sorun çıkıyo normalde e kayıt yaptırdığım için barkodlu belgem ve okul numaram var ama benimde e devlete düşmediği için korkuyorum üniversiteye gidicem istanbuldan konyaya

• up
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bende de kyk başvurusunda sorun çıkıyo hem belge sorguladığımda hemde kyk başvurumda sorun çıkıyo normalde e kayıt yaptırdığım için barkodlu belgem ve okul numaram var ama benimde e devlete düşmediği için korkuyorum üniversiteye gidicem istanbuldan konyaya

Ne yaptın dostum düzeldi mi sorun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.