Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu gün bende xiaomi yi beyaz sahibi oldum cihaz Z23L versiyon şimdilik elimde sadece kamera var balık avlarımı çekmek için su geçirmez kap ve göğüs aparatı almak isyiyorum yurt içi güvenilir link verebilirmisiniz ?

ilk yaptığım deneme çekimim

focus hatası var mı yok mu karar veremedim :o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archerTR -- 18 Şubat 2016; 19:41:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertan_16

arkadaşlar kamera için gearbestten 2 adet case aldım. biri 40 m diğeri 60 m ancak ikisi de sıkıntılı.

40 mlik caseyi içinde peçete ile 18 ve 25 metrelere indirdim çıkardığımda peçeteler nemliydi.

60lık caseyi direk kamera ile lastiğine silikon sürerek soktum ancak case üzerinde ön taraftaki lens kısmının bulunduğu noktadaki siyah lastiklerde nem belli oluyor.

şimdi sorum şu olacak 60lıkta ön çerçevenin böyle nemlenmesi normal midir ? aldığım caseler hatalı mıdır ? su geçirmeyecek başka case almam mümkünmüdür ?

arkadaşlar bu casenin şuanki görüntüsü kingma 60m sol alt köşeye dikkat. dalıştan çıkardığımda diğer köşelerde de aynı sorun mevcuttu
    http://prntscr.com/a3nbbv

bu da dalışın videosu
    https://www.youtube.com/watch?v=OM14zovhTxg

• Bu ekenler amkovler felam xiaomiye yaklasamaz bile resmen. Kac gundur arastiriyorum nerdeyse bir ay olacak keske bekleyecegime 60 dolarli fiyatlardan alsaymisim diyorum. Izlemedigim video bakamdigim inceleme kalmadi neredeyse xiaomi hep onde. Xiaomi fiyatina yakin daha iyi 90 dolari gecmeden sanirim kamera yok. Varsa da ben bulamadim heralde. Elinde satmayi dusunen varsa talibim ayrica.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Long exposure script ile çektiğim bir görüntü hemde geceyarısında...
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• arkadaşlar tarantula x6 ya xiaomi yi baglamak için gimbal dışında ucuz bi aparat önerisi yapabilir misiniz ? tskrler

• canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Genel anlamda cekim kalitesi sizce nasil?

• arkadaşlar ilk uçuş denemesini kısada olsa yaptım. hava rüzgarlı olduğundan fazla sürükledinde indirmek zorunda kaldım. haftaya pazar hava güzelse daha yükseklere çıkacağım. tarantula için agresip denilmesinin sebebi kumandasından kaynaklanıyor. kumandanın hassaslığı iyi değil. o yüzden hareketler çok keskın oluyor. alışmak zaman alıyor.

]

• black_isti B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bu ürünüde kullanabilirsiniz.

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Link :
    http://www.aliexpress.com/item/Adjustable-Head-Vented-Helmet-Strap-Mount-for-Mobius-ActionCam-Sports-Camera-Video-DV-DVR-Bike-Helmet/32579738098.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 16 Şubat 2016; 14:00:06 >

• cok tskrler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_isti

arkadaşlar tarantula x6 ya xiaomi yi baglamak için gimbal dışında ucuz bi aparat önerisi yapabilir misiniz ? tskrler

https://youtu.be/1LXROFCtodc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_isti

arkadaşlar tarantula x6 ya xiaomi yi baglamak için gimbal dışında ucuz bi aparat önerisi yapabilir misiniz ? tskrler

http://m.gearbest.com/rc-parts/pp_27022.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adananın karaısalı ılcesınde bulunan "varda (alman) köprüsü"nden xıaomı yı vıdeosundan alınan ekran goruntusu
    çekımlerı yaparken adrenalın doruktaydı :)
    çok harıka bır mekan ve ınsanlıga faydalı bır sanat eserı

vıdeoları cekıyorum da ısleyecek program bulamadım
    ınsaallah bırçok mekan goruntuleyecegım
    malzeme bol bızım buralardaAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    Bu mesaja eklenen görseller:

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 26 Nisan 2016; 8:05:33 >

• kopya mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 16 Şubat 2016; 21:45:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

kopya mesaj

Hocam çok güzel fotolar,köprüye bayıldım.Kamera gerçekten 10 numara..

• Son gelen ios uygulaması güncellemesinden sonra fotoğraflar bana daha güzel gelmeye başladı.
  • Arkadaşlar yurtdışından aldığım ekipmanlarda sanırım eksiklik var. Göğüs bandını su kabıyla kullanmak zorunda kalıyorum bu nedenle ses kaydı olmuyor. Bunun için aparat varmış frame , fiyat sordum 45 tl dedi. Uygun fiyata bildiğiniz var mıdır?
  • Cem_16 kullanıcısına yanıt
    tskrler
  • Arkadaşlar merhaba. Daha önce konusu geçti mi bilmiyorum bir sorum olacak.
    Hızlandırılmış video ayarını yapabiliyor muyuz? Hızlandırılmış videoda çekim yapılan videoyu çok hızlı halde gösteriyor bunun hızını ayarlayabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.