Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sagirdap

Arkadaşlar yurtdışından aldığım ekipmanlarda sanırım eksiklik var. Göğüs bandını su kabıyla kullanmak zorunda kalıyorum bu nedenle ses kaydı olmuyor. Bunun için aparat varmış frame , fiyat sordum 45 tl dedi. Uygun fiyata bildiğiniz var mıdır?

Bu parçada olabilir :

http://m.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_243445.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spade35

Arkadaşlar merhaba. Daha önce konusu geçti mi bilmiyorum bir sorum olacak.
    Hızlandırılmış video ayarını yapabiliyor muyuz? Hızlandırılmış videoda çekim yapılan videoyu çok hızlı halde gösteriyor bunun hızını ayarlayabiliyor muyuz?

GoPro studyo yada Adobe Premier ile yapabilirsiniz.

1. Msj faydalı linklerde programlar nasıl kullanılır diye linkler var

• Arkadaşlar aşağıdaki gibi fotoğrafları nasıl çekeriz. Bu şekilde çekilmiş yarı su altı, yarı su üstü fotoğraflar görsel olarak çok hoşuma gidiyor. Önümüzdeki ay Allah nasip ederse Filipinler'e gideceğim. Eğer bir yöntemi varsa bu tarz fotoğraflar da çekmek isterim. Aksesuar falan mı almak gerekiyor?

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    Bu mesaja eklenen görseller:

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• Öz... kullanıcısına yanıt
    dome port aparatıyla aşağıda verdiğim linkte satılıyor ancak youtube da dome port'un nasıl yapılacağına ilişkın videolar da var

dome port

• quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

dome port aparatıyla aşağıda verdiğim linkte satılıyor ancak youtube da dome port'un nasıl yapılacağına ilişkın videolar da var

dome port

O nasıl bir aparat yahu , kameradan pahalı ?

• quote:

dome port

pahalıymış. bir de sipariş versem bile benim gidiş tarihine kadar kargonun ulaşmama ihtimali var.. en azından aparatın adını öğrendik youtube dan bir bakayım nasıl yapılıyor. sağolasın

• sakın verdiğim linkteki aparatı almayın o gopro için :D

bu da dome kameradan nasıl yapılacağı ile ilgili video sahte dome kameralar 6-7 tl gibi bişey yaza doğu alıp yapmayı planlıyorum.

• buda başka video bunun maliyeti 5 tl yi geçmez :)
  • quote:

sakın verdiğim linkteki aparatı almayın o gopro için :D

bu da dome kameradan nasıl yapılacağı ile ilgili video sahte dome kameralar 6-7 tl gibi bişey yaza doğu alıp yapmayı planlıyorum.

sahte dome fikri iyiymiş. boş vaktimde bir tane sahte dome alıp deneyebilirim.

• arkadaş iphone Action YI uygulamasının güncellemesini yaptıktan sonra kameranın görüntünüsü telefona çok geç geliyor. Kamerayı sağa sola döndürüyorum telefonun ekranına bu hareket 3-4 saniye sonra geliyor.

var mı bunun bir çözümü yoksa yeni güncellemeyi mi bekleyeceğiz.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler üstad. uludağda go proculara karşı güzel videolar hazırlamaya çalışıyoruz:)
  • Arkadaslar yurtdisindan en uugun ve hizli sekilde hangi saticidan alabilirim ayrica su gecirmez kilif kafaya takmak icin aparat yedek pil ve monopod lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: nusperato

Arkadaslar yurtdisindan en uugun ve hizli sekilde hangi saticidan alabilirim ayrica su gecirmez kilif kafaya takmak icin aparat yedek pil ve monopod lazim

Standart posta ile gelecekse satıcıya baglı olmuyor hocam
    Yanı hemen hemen her satici 1 gunde postaya veriyor. ama postanın gelişi değişiyor.

Söyleki aksesuar alırken 6 farklı kullanıcıdan aldım parcaları.

15 gunde gelen de oldu 48 gunde ulasanda.

eğerki hizlı gönderi secenegi secerseniz o ayrı tabii
  • 2 aydır elimde x6 var ama bi türlü fırsat bulup göğe fırlatamadım titreşim aparatım henüz gelmediği için kamerayı bağlamak sıkıntı oluyor ancak ısı yalıtımında kullanılan köpükten kamera ile quad arasına destek yapıp yarın özgürlüğe kavuşturacağım inşallah

• Odak ayarını yaptıktan sonra motosiklette kullandım birkaç kez housing ile, 5 dk içinde buğu yapıp köşelerden görüntüyü bulanıklaştırmaya başlıyor, sadece orta kısım net kalıyor. Bunun için gearbestten buğu bantlarından sipariş ettim. Birde housing içerisinde düşük hızlarde seslerde sıkıntı yok ama biraz hızlanınca sadece rüzgar gürültüsü duyuluyor, bunun içinde gopronun skeleton housinginde olduğu gibi arka kapağı kesmeyi düşünüyorum. Rüzgar sesini mümkün olduğunca engellemek için ise tüylü bir kumaş veya sünger yapıştırmak var aklımda. Daha önce bu tarz uygulamalar yapmış olan veya daha farklı fikirleri olan varsa kesme biçme işlemine geçmeden önce duymak isterim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress te rüzgar sesi kesiciler satiliyor

• Youtube videolarında gördüğüm kadarıyla çoğu kişi kürk gibi kumaşlar kullanıyor. Aliexpressteki bahsettiğin ürünün linkini atabilir misin

• http://m.aliexpress.com/item/32439555049.html

• kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama bu direk kameraya geçiyor. Ben housing ile kullanmayı düşünüyorum. Lens kirlenmesi ve çevresinden sıvı teması olmaması için

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugay Yavuz

Teşekkürler ama bu direk kameraya geçiyor. Ben housing ile kullanmayı düşünüyorum. Lens kirlenmesi ve çevresinden sıvı teması olmaması için

Ben tavşan tüyü kullanıyorlar diye duymuştum.
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.