Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (629. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
261
Favori
491.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozal126

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_281602.html
    Olgu hocam, bu kamera iş yapar mı? Ucuz bir çözüm istiyorum bizim ortak araca takıcam. Yani o yüzden pahalı bişey almak istemiyorum. İşimizi görür mü acaba?

Çöpp

Adopting Novatek 96220 chipset

Buna vereceğin para 16 $ ile git şoktan kamera al daha iyi. İkiside bulaşık gibi çeker en azından 1 ay kargo bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Ocak 2016; 22:05:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: boolat

slm arkadaşlar benimde bi xiaomi oldu :) 1080 60p çekim yaptım 5dk bir çekim için 650mb oldu! görüntü kalitesini kayıp etmeden nasıl düşürülür o boyut? teşekkürler

GoPro studyo kullanın 1. Msj faydalı linklerde nasıl kullanılır videolar var.

• boolat kullanıcısına yanıt
    Düşüremezsin hocam.Görüntü kalitesiyle birlikte boyutta artiyor.Sadece görüntü kalitesinden taviz vererek mümkün dediginiz.
    Lg G2 kullaniyorum bugun 1.55 dakikalik video cektim 1080p 60fps boyutu 411 mb

Edit:Soruyu yanlis anladim galiba.Sonradan düşürebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 9 Ocak 2016; 22:11:14 >
  • ne yapıp yapıp bulurum :) burayada nasıl yaptığımı anlatırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: amenka

Bende xiaomi yi z23l versiyonunu aldım arkadaşlar listeye benide ekleyebilirsiniz. Yalnız birşey sormak istiyorum kamerada 2k çekim yapabiliyormuşuz. Hem yüksek çözünürlükte video kaydederken sorun çıkmadan hemde yuksek kapasiteli(64gb) bir hafıza kartı bakıyorum. Henüz ne alacağıma karar vermedim. Konuyu baştan aşağı(627sayfa) kontrol de edemiyorum konuda ara bölümü arızalı şuan hizmet veremiyor diyor. Olgu hocam ve diğer bilgili arkadaşlar Bana önerebileceğiniz hatta kullandığınız memnun olduğunuz bir 64gblik hafıza kartı söylermisiniz?

64 gb sandısk 48 mb s okuma hızı
    n11 den ındırımlı alabılırsın

mobıl uygulama yukleyene 5 tl ındırım var

ürünü inceledim ama yazma hızına ulaşamadım. okuma hızı tabi önemli ama kamerada kullanacağım için yazma hızınında yeterli seviyede olması gerekiyor. Hem içinden adapter de çıkmıyormuş onu ekstradan almak gerekiyormuş. hala kararsızım hangi hafıza kartını almam gerekiyor. piyasada çok çeşit markanın çok çeşit ürünü var. kamera kaç gündür kartsız öylece duruyor daha focusu düzgün mü onu bile bilmiyorum. hoş sınavlarım var bu aralar alsamda iyi bir şekilde inceleyemeyeceğim. bahsedilen ürünün fiyatı 60 lira pek bi bilgiyede ulaşamadım. çok çeşitli yazma hızı testleri var testlerde 35.3 mb/s diyende var 19.7 mb/s diyende var. okuma da 40.3 mb/s ve 31.7 mb/s diyende var. altı üstü bir hafıza kartı ne kadar zor olabilir ki almak diyordum. büyük konuşmuşum. şuan yi ile 2k video çekebiliyormuşuz ilerde bunun 4K olma ihtimali var mı acaba ve son birşey bu samsungun evo kartı varmış bunu kullanan memnun olan var mı? 40mb/s civarında yazma hızına sahip buda yaklaşık olarak 320mbit/s civarında bitrate sunuyor. allah aşkına kurtarın beni şu ikilemlerden alayım bir kart artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amenka -- 10 Ocak 2016; 2:58:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

Bende Xiaomi aldım geekbuying den hayırlı olsun

Hayırlı olsun :) geekbuying ve kamera tecrübelerini paylaşırsan sevinirim.

• Arkadaşlar ben de xiaomi yi almayı düşünüyordum ama şu zamlar can sıkıcı oldu. Bir de ekran olmadığı için kullanımı zor olacak gibi, hemen ayar değiştirmek için ekran lazım. Xiaomi yi kalitesinde (aynı çipsetli) ama ekranlı ve mümkünse satın alırken yanında bol ekipman çıkan ne önerirsiniz?

• mKisaca kullanıcısına yanıt
    lınk varmı
  • http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_265306.html?wid=4 su urunle karsılastırırsak eksılerı artıları nedır
  • d_darko kullanıcısına yanıt
    Aradığunız ürün Blackview hero 1 ben 68 dolardan sipariş verdim şu an yolda gelince incelemesini ve karşıkastırmasını ypacağı

• Arkadaslar bime kodak marka class10 32 gb adabtorlu cd kart gelmis fiyati 20 liraydi yanlis hatirlamiyorsam ilgilenen varsa bakabilir oradan da.

• quote:

Orijinalden alıntı: genso

Kafaya takma aparatını nerden temin edicez? Linkini göremedim.
    Edit:Kameranın indirimi bitmiş.

http://m.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Yi-Xiaoyi-Z23L-Version--Ambarella-A7LS-155-Degree-Wide-Lens-Bluetooth-40M-Diving-AV-Out-Sports-DV---White--Basic--342272.html
    Geekbuying'te devam ediyormuş indirim ama kafaya takmak için gereken aparatı bulamadım. Adını bilsem belki bulabilirdim :D

Edit:http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/gopro-kafa-bandi-head-strap-ayarlanabilir-sjcam-202536021?gclid=Cj0KEQiA_MK0BRDQsf_bsZS-_OIBEiQADPf--tF7Qb3ITsctCaRJ3XUgw7dAotSz5ji8eUI4cieQMwYaAijz8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
    Bunu bulabildim daha uygunu yok galiba dış ülkeden 10$ daha pahalıya geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genso -- 10 Ocak 2016; 0:44:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

Aradığunız ürün Blackview hero 1 ben 68 dolardan sipariş verdim şu an yolda gelince incelemesini ve karşıkastırmasını ypacağı

Güzele benziyor ama nereden o fiyata sipariş verdiniz? Ben 92usd gördüm aksesuarlı paket.

Bu arada Elephone eke Explorer kamerayı inceliyordum ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

lınk varmı

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Yi-Xiaoyi-Z23L-Version--Ambarella-A7LS-155-Degree-Wide-Lens-Bluetooth-40M-Diving-AV-Out-Sports-DV---White--Basic--342272.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mKisaca -- 10 Ocak 2016; 1:29:39 >
  • Arkadaslar bende aranıza katıldım. Cihaz yeni elime gecti hediye olarak. Sormak istedigim video formatlarında full hd 60 fps mi yoksa 2 k 30 fps mi kullanıosunuz kıyaslamadım. Birde ntsc pal var ntsc de daha yüksek fpsler var destek sornunu yasarmıyım siz ne kullanıosunuz.
  • arkadaşlar kamera geldi fakat case halen gelmedi. trackingden bakınca son yapılan işlem
    2015-12-19 03:37:00En route to DHL eCommerce Distribution Center olarak gözüküyor. sizce 20 gün içinde elime ulaşır mı ?
    SGKEN1570633915 XFL Surface Mail ile geliyor.

20 gün sonra dalışa gideceğiz. bu tarihe kadar gelmez diye tahmin ediyorum. yeni bir sipariş vereceğim ama 20 günde o da elime ulaşmaz.
    uygun fiyattan su altı case satabilecek olan varsa alabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Bende xiaomi yi z23l versiyonunu aldım arkadaşlar listeye benide ekleyebilirsiniz. Yalnız birşey sormak istiyorum kamerada 2k çekim yapabiliyormuşuz. Hem yüksek çözünürlükte video kaydederken sorun çıkmadan hemde yuksek kapasiteli(64gb) bir hafıza kartı bakıyorum. Henüz ne alacağıma karar vermedim. Konuyu baştan aşağı(627sayfa) kontrol de edemiyorum konuda ara bölümü arızalı şuan hizmet veremiyor diyor. Olgu hocam ve diğer bilgili arkadaşlar Bana önerebileceğiniz hatta kullandığınız memnun olduğunuz bir 64gblik hafıza kartı söylermisiniz?

64 gb sandısk 48 mb s okuma hızı
    n11 den ındırımlı alabılırsın

mobıl uygulama yukleyene 5 tl ındırım var

ürünü inceledim ama yazma hızına ulaşamadım. okuma hızı tabi önemli ama kamerada kullanacağım için yazma hızınında yeterli seviyede olması gerekiyor. Hem içinden adapter de çıkmıyormuş onu ekstradan almak gerekiyormuş. hala kararsızım hangi hafıza kartını almam gerekiyor. piyasada çok çeşit markanın çok çeşit ürünü var. kamera kaç gündür kartsız öylece duruyor daha focusu düzgün mü onu bile bilmiyorum. hoş sınavlarım var bu aralar alsamda iyi bir şekilde inceleyemeyeceğim. bahsedilen ürünün fiyatı 60 lira pek bi bilgiyede ulaşamadım. çok çeşitli yazma hızı testleri var testlerde 35.3 mb/s diyende var 19.7 mb/s diyende var. okuma da 40.3 mb/s ve 31.7 mb/s diyende var. altı üstü bir hafıza kartı ne kadar zor olabilir ki almak diyordum. büyük konuşmuşum. şuan yi ile 2k video çekebiliyormuşuz ilerde bunun 4K olma ihtimali var mı acaba ve son birşey bu samsungun evo kartı varmış bunu kullanan memnun olan var mı? 40mb/s civarında yazma hızına sahip buda yaklaşık olarak 320mbit/s civarında bitrate sunuyor. allah aşkına kurtarın beni şu ikilemlerden alayım bir kart artık

Kendi telefonumda kullandigim kart
    Tavsiye ederim(48 mb s okuma)
    Memnun kalmazsaniz 14 gun içinde iade hakkınız var

Gün içinde hatırlatin da hiz testi yapayım telefondan

• quote:

Orijinalden alıntı: ertan_16

arkadaşlar kamera geldi fakat case halen gelmedi. trackingden bakınca son yapılan işlem
    2015-12-19 03:37:00En route to DHL eCommerce Distribution Center olarak gözüküyor. sizce 20 gün içinde elime ulaşır mı ?
    SGKEN1570633915 XFL Surface Mail ile geliyor.

20 gün sonra dalışa gideceğiz. bu tarihe kadar gelmez diye tahmin ediyorum. yeni bir sipariş vereceğim ama 20 günde o da elime ulaşmaz.
    uygun fiyattan su altı case satabilecek olan varsa alabilirim.

Pm attım

• 
Sayfa: önceki 627628629630631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.