Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wallstret

Arkadaşlar merhaba,

motorsikletimde ağırlı olarak kullanmak üzere xiaomi yi ve bazı aparatları almayı planlıyorum.
    makina ve apartlarla ilgili aşağıdaki şekilde bir sepet oluşturdum.

Bluetooth selfie'yi aliexpressten yan sanayi alacam, gümrüğe takılmamak içinde siparişi bölecem.
    Alacağım ürünler ve oluşturduğum kombinasyon hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim.

Bu konuda yorumu olan yok mu?

• wallstret W kullanıcısına yanıt
    İnanırmısınız son 2 saattir forumdayım ( + diğer 2 forumda ) yazılan yazılara cvp için yetişemiyorum :(

Ki 50 Mpbs internet 4 Mpbs Upload tarifesindeyim + Makinede SSD diskler var yetmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 9 Ocak 2016; 0:44:35 >
  • wallstret W kullanıcısına yanıt
    Hocam o 30$lık monopod üstünde bluetooth kumanda zaten var bilinçli mi aldiniz 2.kumandayi bilmem ben uyarmami yapayim 2 kumandaniz olur ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ustteki mesajimda kameranin kapagini acip fotografini cektim de musait oldugunuzda su kisa devre olayina bir bakar misiniz? Cunku sorunun cozumunun ne oldugunu konuda bulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w4nkel -- 9 Ocak 2016; 0:50:41 >
  • İlginiz için teşekkürler...

Sehven hem kumanda hemde kumandayı içeren monopod eklemişim.
  • Yeni alacak arkadaşlar yeni versiyonunu alsın daha önceki problemler düzeltilmiş. Bende yeni alacağım için yeni versiyonunu alıyorum

Saygılar.

• Ayrıca xiaomitr De diğer yurtdışı alımlardaki fiyat farkı yok denecek kadar az.

• 2 gün önce bende gearbestten 72 dolara beyaz renk siparişi verdim.

Şuan durumu processing olarak gözüküyor , sanırım kargoya verilmedi halen.

Yada ben yanlışlıkla kargo bilgisini istemiyorum gibi bir şey işaretledim (yukarda bahsetmişsiniz)

30 Ocakta bir geziye çıkacağım umarım elimde olur o vakte kadar.

Yardımcı olabilecek birisi var mı ?
  • Bende xiaomi yi z23l versiyonunu aldım arkadaşlar listeye benide ekleyebilirsiniz. Yalnız birşey sormak istiyorum kamerada 2k çekim yapabiliyormuşuz. Hem yüksek çözünürlükte video kaydederken sorun çıkmadan hemde yuksek kapasiteli(64gb) bir hafıza kartı bakıyorum. Henüz ne alacağıma karar vermedim. Konuyu baştan aşağı(627sayfa) kontrol de edemiyorum konuda ara bölümü arızalı şuan hizmet veremiyor diyor. Olgu hocam ve diğer bilgili arkadaşlar Bana önerebileceğiniz hatta kullandığınız memnun olduğunuz bir 64gblik hafıza kartı söylermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amenka -- 9 Ocak 2016; 4:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amenka

Bende xiaomi yi z23l versiyonunu aldım arkadaşlar listeye benide ekleyebilirsiniz. Yalnız birşey sormak istiyorum kamerada 2k çekim yapabiliyormuşuz. Hem yüksek çözünürlükte video kaydederken sorun çıkmadan hemde yuksek kapasiteli(64gb) bir hafıza kartı bakıyorum. Henüz ne alacağıma karar vermedim. Konuyu baştan aşağı(627sayfa) kontrol de edemiyorum konuda ara bölümü arızalı şuan hizmet veremiyor diyor. Olgu hocam ve diğer bilgili arkadaşlar Bana önerebileceğiniz hatta kullandığınız memnun olduğunuz bir 64gblik hafıza kartı söylermisiniz?

64 gb sandısk 48 mb s okuma hızı
    n11 den ındırımlı alabılırsın

mobıl uygulama yukleyene 5 tl ındırım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaşlar kaliteli 32 gb micro sd kart önerisi olan var mı? Ben şu anda xiaomi içinde bir tane çin malı sd kart kullanıyorum arka arkaya fotoğraf çektirmiyor kaydederken gecikme yapıyor. Videolarda da 4. saniyede bir takılma oluyor hep? Sizlerin kullanıp memnun olduğu kart varsa öğrenmek isterim. Şimdiden teşekkürler.

Art arda çekim yapma olayındaki yavaşlık sd karttan mı yaw ben makinadan zannediyorum

• Titreşimli çıkan videonun linki atabilir misiniz?
    Adana da bu işlerle ilgilenenler var isterseniz Çağatay Kipçak ile görüşün. Facebooktan bulabilirsiniz.
    Ayrıca facebookta Türkiye Multicopterciler Platformu adında gruplardan da destek alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal_byk

Titreşimli çıkan videonun linki atabilir misiniz?
    Adana da bu işlerle ilgilenenler var isterseniz Çağatay Kipçak ile görüşün. Facebooktan bulabilirsiniz.
    Ayrıca facebookta Türkiye Multicopterciler Platformu adında gruplardan da destek alabilirsiniz.

18 dakıkadan sonrakı goruntulere bakın barız tıtrıyor
    g2d nın tasarımından kaynaklanabılır bu
    baska tıtresım onleyıcı takıp sorunu çözen varmıs
    nette vıdeosu vardı onun da

dıkdortgen tasarımı kare tasarıma cevırıyordu sanırım

• Arkadaşlar Xiaomi yi kameranızı daha fonksiyonel kullanabileceğiniz yeni bir şey keşfettim. bundan bu forumda hiç söz eden olmamış zaten yabancı internet sitelerinde 2-3 yerde bahsedilmiş bundan, şimdi hastahanede ufak bir işim var dönünce keşfettiğim şey hakkında video çekip youtube a atacağım oradan öğrenirsiniz ne olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Arkadaşlar Xiaomi yi kameranızı daha fonksiyonel kullanabileceğiniz yeni bir şey keşfettim. bundan bu forumda hiç söz eden olmamış zaten yabancı internet sitelerinde 2-3 yerde bahsedilmiş bundan, şimdi hastahanede ufak bir işim var dönünce keşfettiğim şey hakkında video çekip youtube a atacağım oradan öğrenirsiniz ne olduğunu.

Hocam az önce attığın videodaki soruna cevap vereyim.Odak sorunu mevcut gibi.Ama bilgisayardan açtığın yıldıza bakarak karar vermek yerine yazıcıdan çıkarıp baksak daha net anlamış oluruz.
  • kitapsız youtube benin adsense hesabımı geçersiz tıklama yüzünden kapatmış, moralim bozuldu çekmiyorum video falan.
    aha dediğim şeyi anlatan yabancı bir video. Xiaomi yi kameranızı windows 10 da uygulamalardan kablosuz olarak masaüstü bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan bağlanabiliyorsunuz. yani micro hdmi kablosuna gerek duymadan. nasıl cep telefonunuzdan kamerayı kotrol edebiliyorsunuz bundanda aynı şeyleri yapabiliyorsunuz. ben bağlandım çok güzel bir uygulama.

• Benim kartların bir tanesi geldi baya şaşırdım 17 aralıkta almıştım 22 günde geldi kasım sonu aldığım ve hala gelmeyen ürünlerim var

• cello1234 C kullanıcısına yanıt
    Çok hızlı gelmiş benim eylülde aldığım kingma kılıf salı günü geldi

• Geçtiğimiz ayın 17sinde jd.com üzerinden vermiş olduğum sd kartlardan 3 tanesi elime ulaştı(Mavi olanlar).Aynı gün sipariş ettiğim bir adet yeşil kart ve Mi band ise şu an Arnavutköy'de.Büyük ihtimal yarın elimde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cello1234

Benim kartların bir tanesi geldi baya şaşırdım 17 aralıkta almıştım 22 günde geldi kasım sonu aldığım ve hala gelmeyen ürünlerim var

akıllı telefona takıb hız testıne sokarsanız hayra geçer,
    bılgısayar ubs sı bellı hızdan sonrasını olcemıyor cunku
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.