Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben gearbest den dün akşam satın aldım. Kargoya verilip verilmediğini kargonun nerede olduğunu hangi siteden görebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Cashmir

Dün iş çıkışı deneme çekimi için Eminönü'ne gittim.
    Netlik vs bakmadan direk çekim yaptım.
    Birkaç tane de fotoğraf çektim bir tane örnek aşağıda.

Müzik + Çekimler ne kadar güzel olmuş. İzlediğim en iyi TimeLapse'lerden diyebilirim. Elinize sağlık

Teşekkür ederim :)
    Müzik Kitaro'nun Silk Road isimli parçası soft bir müzik huzur veriyor
    Deneme çekimi olduğu için açılar biraz aceleye geldi.
    Netlik ayarını falan yaptıktan sonra daha güzel sonuçlar çıkacaktır.

• arkadaşlar aşağıdaki karttan aldım. su altı çekimlerinde ham görüntülerde donma oluyor. farklı bilgisayarlarda da denedim. durum değişmedi. bu sorunu yaşayan varmı?

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-android-microsdhc-16gb-sd-adapter-48mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsdquan-016g-g4a-p-FTHFZSAN16GMCAND48
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bende 11 ağustosta sipariş verdim, 14 ağustos tarihli Sweden Post bilgisi görünüyor, 26 ağustos Sweden Post dan yurt dışına çıkış yapıldı görünüyor. Sonuç olarak 29 ağustosta ptt de giriş gözüktü ve pazartesi dağıtıma çıktı salı teslim edildi. Daha önceki yurt dışı siparişlerimi düşündüğümde hızlı geldiğini söyleyebilirim.

Sizinde kurban bayramına yetişeceğini düşünüyorum.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    bende de aynı karttan var pc de bakarken donukluk oluyordu ancak pc kaynaklıymış
  • ernatli kullanıcısına yanıt
    Pim den sonra bulunduğun bölgeye sevk ediliyor ve torbaya ekleniyor dağıtıma çıkıyor. Tabii pimde gümrük işlemleri yapılıyor.
    full hd kayıt yaptıysanız denediğiniz bilgisayarların ekran kartında desteği olmadığı içinde oluyor olabilir. Denediğiniz bilgisayarlar eski bilgisayarsa tabi(yeni bilgisayarların hepsinde oluyor zaten)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

arkadaşlar elimde fazladan 1 adet kamera ve 1 adet kingma su geçirmez kılıf vardır. İlgilenen olursa pm den ulaşabilirsiniz.

Kardeşim ;) bir kafa bandı bulamadın şu kardeşine :) nasılsın. umarım iyileşmisindir. Birde başladınmı iş'e
  • Devadam12 D kullanıcısına yanıt
    abi kafa bandi var bende veririm sana:) 15 Eylul gibi baslayacagim bir aksilik olmazsa abi aklimdasim sirkete geldigim gun haber verecegim sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adogs

Merhaba, bende 11 ağustosta sipariş verdim, 14 ağustos tarihli Sweden Post bilgisi görünüyor, 26 ağustos Sweden Post dan yurt dışına çıkış yapıldı görünüyor. Sonuç olarak 29 ağustosta ptt de giriş gözüktü ve pazartesi dağıtıma çıktı salı teslim edildi. Daha önceki yurt dışı siparişlerimi düşündüğümde hızlı geldiğini söyleyebilirim.

Sizinde kurban bayramına yetişeceğini düşünüyorum.

Bugün kargo numaram girilmiş Sweden Post olarak yorumu da okuyunca yüreğime su serpildi resmen :) Teşekkürler yorum için.

Yalnız aklıma takılan bir nokta var, kargo paketininın resmini koymuşlar siparış sayfasına, adres satırının tamamıı gözükmüyor , resmi ekliyorum. Mahalle ve cadde gözüküyor , bundan sonra daire numarası yazmış olma ihtimalleri nedir sizce?Ticket de attım cevap bekliyorum.

Gerbestten alan biri adres ilk satırının resimde görünenden uzun olduğunu söyleyip beni rahatlatabilir mi lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wade96 -- 5 Eylül 2015; 13:40:35 >

Ben hafıza kartından kaynaklandığını düşünmüyorum hocam sony vegas pro gibi bir programla renderlayın kesin sonucu orada görebilirsiniz. Laptopların çoğunun ekran kartı bu kameraya yetemiyor anca masaüstü Gta 5 gibi oyunlar için hazırlanmış canavar olması lazım.
  • Kamerayla birliktr bisiklet aparatı almıştım.Kameradan daha önce kargoya verildi ama hâlâ gelmedi ondan sonra da su alti kabi aldim o da gelmedi gearbestte aparatlarda sorun yasayan baska var miydi?En son dispute acacagim.

• bu ses yapışkanını iyi hoş çıkardıkta geri takana kadar imanım gevredi yeminlen z23 te kablolar değişmiş zorlaşmış çıkarıp takmak
  • aliexpress ten aldığımız benzinle çalışan kamp ocağını xiaomi yi kamera ile çekerek inceledik gün battıktan sonra çektiğimiz için biraz karanlık
    link:https://www.youtube.com/watch?v=BFvOakJzHzM
  • wade96 kullanıcısına yanıt
    Benim kargo fotosuna baktım adres sona kadar gidiyor yani paketin boyunca yazıyor sıkıntı olmaz sanarım.
  • arkadaşlar z23 almıştım ses için içinden siyah bandı aldım ama hala leş gibi mikrofon kaydı düzgün ses kaydetmiyor.Nasıl çözcez bunu?
  • Arkadaşlar benim Xiaomi Yi Travel edition paketim de geldi. İlginç bir şekilde kutunun ambalajı bile açılmamış gümrükte. Normalde bisiklet için ufak bir metal parça alsam bile içini açıp didik didik ederlerdi. Anakonuda fazlasıyla kronik sorun gördüm umarım bende olmaz da açmam gerekmez aleti.
  • Arkadaşlar ilk olarak deneme fotoğrafı çektim biraz patlama var ama odak konusunda sorun yok gibi geldi bana siz ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 5 Eylül 2015; 16:19:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar benim Xiaomi Yi Travel edition paketim de geldi. İlginç bir şekilde kutunun ambalajı bile açılmamış gümrükte. Normalde bisiklet için ufak bir metal parça alsam bile içini açıp didik didik ederlerdi. Anakonuda fazlasıyla kronik sorun gördüm umarım bende olmaz da açmam gerekmez aleti.

50 den fazla alışverişim oldu daha önce hiç içi açılan paketim olmadı zaten çinliler öyle bi paket yapıyor ki ben evde zor açıyorum

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.