Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.036
Cevap
262
Favori
491.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendi makinemle karşılaştırınca bence yok. benimkiler çok daha kötü.
  • Arkadaşlar bu ürünü alırken istediğimiz seriyi kendimiz mi seçiyoruz yoksa şansa ne gelirse mi?
  • Arkadaşlar Banggood ve Gearbest üzerinden kamera siparişeri verdim.

gearbest üzerinden aldığım bugün sabah istanbul şubesine gelmiş. Gümrükten geçmiş hiçbir sıkıntı yok.

Gearbest ile isveçten geldi. Banggood ise Malezya'dan sevk aşamasında. Hafta içi oda elimde olur diye tahmin ediyorum.

Bu seri numarası fln geçmiş acaba bunun özeti nedir hatalı seri mi var ?
  • Kamerayı sipariş verdim bakalım kaç güne gelecek :) ayrıca erhan hocanın tavsiye ettiği kap ve bataryalarıda sipariş geçtim :)

Yalnız sormak istediğim bişey var. 28 dolarlık monopd yerine bu 32 dolarlık aksesuar setinden
    Aksesuar seti sipariş geçsem olmaz mı? yada buna benzer setler var. Hangisi daha iyi olur ? Yorumlarınız bekliyorum ^^

• arkadaşlar kameranın işletim sistemi ne olarak geliyor değiştirme şansımız var mı? kameranın üzerine kendi yapmış olduğum yazılımı yükleyebilir miyim buna imkan veriyor mu? kameranın telefon uygulamasında ne gibi özelliklere sahip oluyoruz fikri olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar bu ürünü alırken istediğimiz seriyi kendimiz mi seçiyoruz yoksa şansa ne gelirse mi?

Genelde rastgele gönderir firmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pierbacardi

Kamerayı sipariş verdim bakalım kaç güne gelecek :) ayrıca erhan hocanın tavsiye ettiği kap ve bataryalarıda sipariş geçtim :)

Yalnız sormak istediğim bişey var. 28 dolarlık monopd yerine bu 32 dolarlık aksesuar setinden
    Aksesuar seti sipariş geçsem olmaz mı? yada buna benzer setler var. Hangisi daha iyi olur ? Yorumlarınız bekliyorum ^^

Orjinal monopod kalite olarak bayağı iyi,ama o kadar paraya böyle bir set almanız daha mantıklı bence.Ekstradan da kaliteli,ucuz monopod isterseniz blitzwolf öneririm.

• Izmir Ici Fazladan Kingma Hausing Ve Kumanda Satan Varsa Ilgilenirim

Time-lapse i telefondan yapmak için uygulama varmı acaba Teşekkürler

• arkadaşlar eski yazılıma dönebiliyor muyuz?birde öyle deneyeyim diyorum bu ses sorununu.Bu kadar düşük ses mi olur yahu
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis anlamayin ama attiginiz videolar arasinda kalite farki yok ses farkida öyle bariz degil şimdi Sağırmısın Arkadaşım diyeceksin şöyle izah edeyim telefonu ses kaydina aldiktan sonra elimize alirken dahi yada masaya koyarken kayitta gümbür gümbür aes oluyor şimdi bu kamera bisiklete takildiği takdirde bi telefon kadar titreşime hasas ses alirsa takırtıdan başka ses alamayız bunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor kanımca

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanb35

ses farkı yok mu?Kardeş duymuyormusun?

buraya koyulan videolarada mı bakmıyorsun?Adam denizde 5 metreden sesi o kadar net geliyor ki.Benimki 1 metreden duyulmuyor.Bariz ses farkı var kesinlikle

Dakika 4:40 dan sonra izleyebilirsiniz benimkiyle bu videodakinin farkını.Yeni seride bariz kısık ses sorunu geliyor haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 6 Eylül 2015; 13:14:15 >

• arkadaslar soyle bır vıdeo var bu adam pc yle kamerayı baglıyor ve pc ye goruntu aktarıyor canlı olarak webcam olarak kullanılır mı bu yanı ? bakabılır mısınız

https://www.youtube.com/watch?v=BQamhcRymts

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    Su kabı takılı mı sizde? Videoda takılı değilmiş mesela. Oda çok etkiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanalp44

Su kabı takılı mı sizde? Videoda takılı değilmiş mesela. Oda çok etkiliyor.

hocam ben suda kaydetmedim ki zaten masaüstünde su kabını neden kullanayım.Ses işlemi uyguladık ben böyle kısık bir ses görmedim.O arkadaşınkini görünce ağzımın suları aktı bunda hüsran yaşadım
  • Merhaba arkadaşlar :) Kamerayı balayında su altı-üstü çekim yapmak üzere almıştım. Çok sayıda su altı denemesi yaptım. Şansıma balayı boyunca hava pek iyi değildi. Su seviyesi çok değişkendi ve çok akıntı olduğu için su biraz bulanıktı. Su altı kabı da gereğinden fazla buğu yaptı :) Suyun dışında kameranın video ve fotoğraf performansını inanılmaz beğendim. Bu çektiğim videolardan biri, ayarı 1080p yaparak izlerseniz daha iyi fikir edinebilirsiniz.

• Telefon kiliflarimdan birine telefon ile beraber ekranlı çekim yapabilmek için şu şekilde bir uygulama yaptım. Ancak benzer birşey deneyecek arkadaşları uyarmak isterim silikon çok bulaşıcı bir madde. Japon yapıştırıcı ile yapmaları daha güzel olur :) Bir adet silikon kılıf ta feda etmiş olduk bu şekilde. Artık yenisini sipariş ederiz :)
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• bisiklet sürerken göğüs aparatı ile kayıt yaptım(başı kafa bandı ile) adobe premierede montajladım umarım beğenirsiniz
  • Banggood üzerinden siparis verdigim Xiaomi Yi'mi ben de teslim almak üzereyim, postaci gelmis bulamamis :) Bilgi amacli yaziyorum; Banggood, 24 Agustos Siparis, 29 Agustos Malezya Cikis, 5 Agustos Eskisehir PTT. Car suction holder ile birlikte 75.8$, gümrüksüz.

Simdilik su alti cekim yapmayacagim icin su alti kabi ve monopod da almadim, ucus videolarini kayit amacli kullanacagim, vakti gelince foruma eklerim umarim.

Muhtemelen kamerama focus ve ses cözümlerini uygulayacagim.

Xiaomi Yi'lerde de Gopro Hero 3-4 lerdeki gibi mini USB üzerinden harici mikrofon ile ses kaydı da oluyordur diye umuyorum, yapan varsa bi reply ederse memnun olurum.

Son olarak tek parca olarak 2gb dan büyük kayitlara izin vermiyor gibi bir sey okumustum. Microsd formatini zaten NTFS yapacagim, ama olay kameranın firmware yazılımında bitiyor diye de okumustum. Kameram elime gecsin, testler sonrasi cözüm arayacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza13 -- 6 Eylül 2015; 15:40:35 >

• hasanb35 H kullanıcısına yanıt
    Video time lapse var oyle yap kendisi direkt time lapse olarak çıkıyor.

• Burda da su altı kabının lens yerinin ortasında buğudan dolayı su damlacığı gibi bir şey oluştu.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.