Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    ya bende veriyorum siparişi @OlguErhan bekleyemicem zaten ihtiyacım da var.. ama bu yeni kampanyadan tam faydalanma olayını anlamadım alışveriş dışında sosyal medyadan nasıl dahil olunacağının detayını verirmisin?

http://www.geekbuying.com/item/-Package-F--International-Version-Xiaomi-YI-4K-Action-Camera-2--Black----Waterproof-Case--Black----1-Piece-Spare-Battery---Charging-Dock---EC-BRB01-Skateboard-Accessory-367693.html

Sanki bu daha cazip gibi extraları ekleyince ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakari01 -- 10 Haziran 2016; 14:22:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yakari01

ya bende veriyorum siparişi @OlguErhan bekleyemicem zaten ihtiyacım da var.. ama bu yeni kampanyadan tam faydalanma olayını anlamadım alışveriş dışında sosyal medyadan nasıl dahil olunacağının detayını verirmisin?

http://www.geekbuying.com/item/-Package-F--International-Version-Xiaomi-YI-4K-Action-Camera-2--Black----Waterproof-Case--Black----1-Piece-Spare-Battery---Charging-Dock---EC-BRB01-Skateboard-Accessory-367693.html

Sanki bu daha cazip gibi extraları ekleyince ?

O çekiliş gibi birşey, bazı ürünlerde indirim söz konusu olacak o tarihlerde.

• Hocam,
    Bu ürün 6 eksenli görüntü sabitleyici ile geliyor deniyor ve test videosunda hafif görüntü oynaması olsada başarılı gözüküyor.Siz bunu deneyip test ettikten sonra görüntü sabitlemesi ile ilgili de paylaşırsanız sevinirim.Video daki gibiyse iyi de yoksa giyilebilir bir gimballa canavar olablir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: boraonlinehayat

sanırım bu modelde de mikrofon girişi veya usb mic desteği yok

Bluetooth kablosuz mikrofon desteği var

hocam aynısı xiaomi yi ye de bir güncelleme ile eklenebilir aslında özellikle motovlog için kullananlar için süper olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: agolec

Hocam,
    Bu ürün 6 eksenli görüntü sabitleyici ile geliyor deniyor ve test videosunda hafif görüntü oynaması olsada başarılı gözüküyor.Siz bunu deneyip test ettikten sonra görüntü sabitlemesi ile ilgili de paylaşırsanız sevinirim.Video daki gibiyse iyi de yoksa giyilebilir bir gimballa canavar olablir .

Deneyeceğiz tabi bende giyilebilir Gimbal'da var ama bu kamerayı ona nasıl sokarım bilemedim
    aynen abi gimbal bende düşünüyorum ama aynı ürüne hem telefon ve kamerayı takabilmek istiyorum.Bu gidişle dji osmo falan alıcam :)
  • Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

bi uyarı aldım sipariş vermekle vermemek arası bi yerde kaldım ne ödeme alıyor nede onay veriyor ? bilen var mı _?

Partial paid; kısmi ödeme diyor bi kısmını wallet ile ödediğim için ne yapmalıyım ?
  • hocam şimdi sipariş geçsek ne zaman kargoya verilir ki acaba. Birde hocam düğünümde normal kamera olarak kullanacam 4k olarak sizce güzel olurmu? Gündüz olacak düğün bahçede ve nikah salonunda olacak. Güzel bir kamerada yok. Bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifbagci

hocam şimdi sipariş geçsek ne zaman kargoya verilir ki acaba. Birde hocam düğünümde normal kamera olarak kullanacam 4k olarak sizce güzel olurmu? Gündüz olacak düğün bahçede ve nikah salonunda olacak. Güzel bir kamerada yok. Bunu almayı düşünüyorum sizce nasıl hocam

siparis sirasina gore 30 haziran-1 temmuzda kargoya verilir en iyi ihtimal 10-15 gunde sana ulasir. 40 gunde kargosu gelmeyende var bazi terslikler olabiliyor.

dugun icin kullanmanizi tavsiye etmem genis acili lens olmasindan dolayi beklediginiz hos bir goruntu olmaz dugun icin ayrica 4k kayit boyutu inanilmaz yer kaplar
  • Şimdi gyro var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almamak için kendimi zor tutuyorum :P
  • Bende Ön siparişi Verdim Kimlik kopyası ve sanal kartın bir kısım bilgileri doğrulamak için istediler neyseki çözdümde gearbest.com hakkında çok olumsuz yorum var sizde katılıyormusunuz ürün umarım kazasız gelir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocaens

Bende Ön siparişi Verdim Kimlik kopyası ve sanal kartın bir kısım bilgileri doğrulamak için istediler neyseki çözdümde gearbest.com hakkında çok olumsuz yorum var sizde katılıyormusunuz ürün umarım kazasız gelir :)

Walla ben toplamda hesapladım tam 1.600 $ lık ürün almışım ( video çektim ) sıkıntı yaşamadım. Ortama puan vs olayları ile baya indirimli olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 15 Haziran 2016; 20:09:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Şimdi gyro var mı?

var
    MaşaAllah hocam, iyi rakam. 190 USD Drone gümrüğe takıldımı hocam ?
    Teşekkürler hocam içim rahatladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Takılma değil ama gümrük vergisini ödedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Takılma değil ama gümrük vergisini ödedim

ne kadar ?
  • Verdim gitti siparişi hayırlısı bakalım:)

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

Bizleri yüreklendiren arkadaşım @OlguErhan 'a çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.