Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyu daha yeni fark ettim ve hemen yerimi alim dedim.
    Kameramla mutlu mesut yaşarken, birden bire kaşıntı başladı Olgu hocamın testini geçerse ve fiyatıda düşerse hemen bende 1 tane kaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

PAYPAL gibi garanti kurumu gittikten sonra çin alışverişleri nasıl olur orası meçhul... en azından ödemeyi yaptık ve hala alışveriş koruması altındayız..

Sanirim baska ulkeden sahte adresle paypal acip o sekilde kullanmaya calisacagiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @olguerhan

super özellik olacak bu olay, Bluetooth üzerinden mikrofon,

https://www.facebook.com/YiCameraOfficial/?fref=nf adresinde biri sormuş harici mikrofon takılıyor mu diye verilen cevap bluetooth mikrofon..

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/YiCameraOfficial/videos/590864151086765/

Yeni gelenler ek apartlar:

1 - Bluetooth mikrofon
    2 - yeni monopot ( Galiba smart phone desteği ile remote )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 31 Mayıs 2016; 22:21:47 >

• Bende uzun süreden beri Yi kullanıyorum kronik bir hatası olmassa hemen yi 2 almayı düşünüyorum
  • External mikrofon olmayacak galiba.
    ben onun ümidiyle bekliyordum ama yinede alacam galiba. lakin fiyatının düşmesini bekleyeceğim.

eski versiyonuyla idare edecez artık yada baktın olmuyor 1 tane daha eski versiyonundan alırız ;)
  • CieMtr C kullanıcısına yanıt
    Kablolu değil Bluetooth mikrofon olacak yi tech. Resmi sayfasında yazıyor

• quote:

@olguerhan

super özellik olacak bu olay, Bluetooth üzerinden mikrofon,

https://www.facebook.com/YiCameraOfficial/?fref=nf adresinde biri sormuş harici mikrofon takılıyor mu diye verilen cevap bluetooth mikrofon..

https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https://www.facebook.com/YiCameraOfficial/videos/590864151086765/

Yeni gelenler ek apartlar:

1 - Bluetooth mikrofon
    2 - yeni monopot ( Galiba smart phone desteği ile remote )

Obaaa süper haber

1. Sayfaya ilk fırsatta ekleyelim, bu arada Paypal kredi kartı ile Türkiyeden alışveriş olayına destek vermeye devam edecekmiş diye duydum sağlam kaynaklardan

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Umarım böyle saçmalık yapmazlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

• kendimce kullanıcısına yanıt
    Hakikaten o monopod nası bişi dikkatimi çekmemişti önceden ( Bu videoyu izlemiştim )

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 1 Haziran 2016; 16:20:21 >
  • Özel Scriptlerimi devre dışı bırakacaklarmış ?
  • Yeni indirim kodu ile : GBYI2 215 $
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Yeni indirim kodu ile : GBYI2 215 $

Gearbest best price koruması yok mu? Fiyat düşüyor bu gidişle pre order dönemi bitmeden fiyatti yerlerde olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 2 Haziran 2016; 13:44:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Yeni indirim kodu ile : GBYI2 215 $

Gearbest best price koruması yok mu? Fiyat düşüyor bu gidişle pre order dönemi bitmeden fiyatti yerlerde olacak :)

• Zaten cin versiyonu 189 dolara satisa cikti bi piyasaya ciksin gearbest cin versiyonunu 150 dolara belki daha aza bile satabilir onu aliriz biz de suan international.versiyon onsipariste

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

Zaten cin versiyonu 189 dolara satisa cikti bi piyasaya ciksin gearbest cin versiyonunu 150 dolara belki daha aza bile satabilir onu aliriz biz de suan international.versiyon onsipariste

Cn ve int versiyonlarının farkı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

quote:

Zaten cin versiyonu 189 dolara satisa cikti bi piyasaya ciksin gearbest cin versiyonunu 150 dolara belki daha aza bile satabilir onu aliriz biz de suan international.versiyon onsipariste

Cn ve int versiyonlarının farkı nedir

Bu konuda bir bilgim yok ama eski versiyonda batarya sony markaydi ve batarya kapaginda metal parca vardi fiyati 10 dolar daha fazlaydi

• olgu hocam su mesaji da ekler misin ilk sayfaya cin versiyonu daha ucuz tahmin edildigi gibi 130 dolari gormesi zor degil bence

The Xiaomi YI 4K will be available in white, black, or rose gold for 1199 yuan *182$. The camera will release only in China, however you can purchase one internationally 249$
  • quote:

olgu hocam su mesaji da ekler misin ilk sayfaya cin versiyonu daha ucuz tahmin edildigi gibi 130 dolari gormesi zor degil bence

The Xiaomi YI 4K will be available in white, black, or rose gold for 1199 yuan *182$. The camera will release only in China, however you can purchase one internationally 249$

Bence çıksında fiyatı ivedi inecektir

Şu anda ortalıkta hep söylentiler

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 7 Haziran 2016; 17:33:31 >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 7 Haziran 2016; 17:30:14 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.