Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.comAksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.comAksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.comAksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.comAksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com
    Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com
    Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 5 Haziran 2016; 11:58:26 >

• sanırım bu modelde de mikrofon girişi veya usb mic desteği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraonlinehayat

sanırım bu modelde de mikrofon girişi veya usb mic desteği yok

Bluetooth kablosuz mikrofon desteği var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbestte fiyat artırmışlar galba hayrolsun inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: agolec

Gearbestte fiyat artırmışlar galba hayrolsun inşallah

Paypal dan dolayı Türkiye siparişleri azalınca ne yapsınlar 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

quote:

Yaşım genç olsa başka bir Ülkeye yerleşirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

quote:

Yaşım genç olsa başka bir Ülkeye yerleşirdim

Gençken yerler bizi yamyamlar, tam tecrübeli yaştasın hocam😉

• Hoşuna gitmeyen paraya ihtiyacı olan satmak isteyen varsa 200 lira verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

YouTube hesabı kapanmış
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    :) çok fazla kanal açmışım o yüzden kanalları sildim, vakittim olduğunda yeni kanal ile birlikte yükleyeceğim videoları :)
  • https://www.facebook.com/YiCameraOfficial/videos/594802417359605/ slowmotion video ve alta yorumdan biri

John Hardy I have a question YI Camera, Is it possible to open te YI 4K Action Camera to adjust the lens like the 1st generation Yi action camera?
    Beğen · Yanıtla · 4 Haziran, 18:47
    YI Camera
    YI Camera Every machine can be opened right? But you don't need to open as our quality control for YI 4K has improved than the last :D
    Beğen · Yanıtla · Dün, 05:00

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

https://www.facebook.com/YiCameraOfficial/videos/594802417359605/ slowmotion video ve alta yorumdan biri

John Hardy I have a question YI Camera, Is it possible to open te YI 4K Action Camera to adjust the lens like the 1st generation Yi action camera?
    Beğen · Yanıtla · 4 Haziran, 18:47
    YI Camera
    YI Camera Every machine can be opened right? But you don't need to open as our quality control for YI 4K has improved than the last :D
    Beğen · Yanıtla · Dün, 05:00

• Selam GO PRO sitelerinde gezerken burada buldum kendimi takipteyim ilk aksiyon kameramın bu kadar araştırılmış bir markanın yeni versiyonu olacağı için de şanslıyım :) alın diyin alalım ölün diyin ölelim

• quote:

Orijinalden alıntı: yakari01

Selam GO PRO sitelerinde gezerken burada buldum kendimi takipteyim ilk aksiyon kameramın bu kadar araştırılmış bir markanın yeni versiyonu olacağı için de şanslıyım :) alın diyin alalım ölün diyin ölelim

• 4K çok iyi sence ? @kendimce

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    benim olmadıkça iyi demem :)

• selam Paypal ile ödeme iptal olmuş TR den şimdi öğrendim siparişi nasıl verdiniz merak ettim yaradana sığınıp karttan direk mi ödediniz ?@OlguErhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakari01 -- 10 Haziran 2016; 11:08:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakari01

selam Paypal ile ödeme iptal olmuş TR den şimdi öğrendim siparişi nasıl verdiniz merak ettim yaradana sığınıp karttan direk mi ödediniz ?@OlguErhan

Direkt Kart

Bu arada;

Gearbestin yeni kampanyası, Ticket almayı unutmayın hediyeler güzel :

Detaylar :http://forum.donanimhaber.com/m_117561586//tm.htm

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.