Şimdi Ara

Akşamları Yurtdışı Çıkışlar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 01:00 itibariyle normalleşme başladı. Akşamları Yurtdışı Çıkışlar?
  • Merhaba hocam, bu durumu arkadaşlarım network ekiplerine iletmiştir. Şu an incelemeler devam ediyor. En kısa süre içerisinde incelemeleri tamamlayarak size bilgi vereceğiz.
  • cat174 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunun akşam devam etmesi durumunda test sonuçları ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz? Ben konuyu network ekiplerimize ileteceğim.
  • umidoo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorunu teknik uzmanlarımızdan bağımsız olarak network ekiplerimize iletebilmem için test sonuçları ile birlikte destek kaydı numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • nutz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunun akşam devam etmesi durumunda test sonuçları ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz? Ben konuyu network ekiplerimize ileteceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba PM den ilettim

doymadınız teste :) network ekipleriniz bunları zaten görüyordur.

• Bu akşam problem yok. Akşamları Yurtdışı Çıkışlar?
  • Türknet bazı siteler için Türk telekom altyapısını bazıları için ise kendi altyapısı kullanıyor gibi gözüküyor özellikle google servisleri için son dönemde Türk telekom altyapısını kullandığını düşünüyorum. Bu sebeple yurtdışı çıkışları eskiye oranla daha iyi gibi gözüküyor. Son dönemde bu sebeple darboğaz yaşamadığını düşünüyorum. Bunlar benim yorumlarım öncesinde darboğaz yaşayıp yaşamadığı hakkında bir fikrim yok ancak eskiye oranla sanki şikayetlerde bir düşüş varmış gibi.

Google ye giderken

Akşamları Yurtdışı Çıkışlar?

Speedtest e giderken

Akşamları Yurtdışı Çıkışlar?

Muhtemelen 6. atlamadaki cihazda route tablosunu öyle ayarlamışlar duruma göre bir yada birden fazla servis Türk Telekom a yönlendirilmiş gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hipnoa -- 18 Şubat 2021; 4:13:0 >

• umidoo kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, PM'e farklı bir arkadaşım bakıyordu. Konuyla ben ilgileneceğim. Ancak test sonuçlarınız 16.02.2021 tarihine aittir. Dün akşam sorun yaşadınız mı?
  • nutz kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, sorun yaşayan müşterilerimizin ilettiği ekran görüntülerini paylaşmam durumunda sorunun tespiti hızlıca yapılarak çözümlenecektir. Bu nedenle test sonuçlarını talep ettim.
    Benimde yeniden testleri paylaşmama gerek var mı?
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, bu akşam tekrar kontrol edebilir misiniz? Sorun yaşayan abonelerimizden ekran görüntülerini alarak network ekiplerimize ileteceğim.
    PM üzerinden ve bu konu üzerinden defalarca paylaştım. Eğer siz başka bi arkadaşsanız sürece yeniden mi başlicaz? Bi sürü ss attım. Onlar geçerli değil mi? Network ekiplerine iletildiğini söylemişlerdi?
    Hocam, teknik uzmanlarımız network ekiplerimize sizin sorunu iletmiştir. Genel bir sorun varsa ben teknik uzmanlarımızdan bağımsız olarak sorunu network ekiplerimize ileteceğim. Bunun için sorun yaşayan abonelerimizden ekran görüntüsü talep ettim. Siz de sorun yaşamaya devam ederseniz sizden de güncel test sonuçlarını alarak ileteceğim.
    Tamam öyle olsun. Sürekli kontrol ediyorum zaten. Yine speedtest atmak yeterli mi?
    Merhaba dun kismen duzelmis ama 50-55 mbps seyrinde sonuclar cikiyor bugun onlarida ekledim online islemlerden PM den gonderebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: umidoo

Merhaba dun kismen duzelmis ama 50-55 mbps seyrinde sonuclar cikiyor bugun onlarida ekledim online islemlerden PM den gonderebilirim

Senin süpermiş ya bu değerler bu haliyle.

Valla hocam bilemedim yurt disi cikislarini biran evvel duzeltmeluler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.