Şimdi Ara

akpye oy verip pişman olan var mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
2
Favori
37.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tayip ne dedi silahlarimi ortaya cikarttigim gun natonun bile agzi acik kalacak her seyin bir zamani oldugunu biliyorsunuz hocam ben zitlasmayi yada olayinizi kucultmek icin demiyorum haklisiniz en azindan egitim sistemi duzgun olmali degilmi ama feto herkesi aldatti kandirdi artik feto yok RTE ne yapacagini iyi biliyor ve 2023 te RTE nin ne yapacagini simdi bilemeyiz bu oyunu bir tek RTE bozar hani amerikanin oyunlari diyoruz iste o oyunlari zaten amerikanin oyunlarini bozarsa hersey degisir. 2023 ben inaniyorum her sey duzelecek bu sans verilmeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost_TR

Müslümansan şeriatın gelmesine bu kadar karşı cıkmazsın hani savunuyorsunuzya tecavüzcülere ceza az diye gelsin şeriat gör cezaları bak o zaman ne hırsızlık nede tecavüz kalır ortada kalır
    müslüman değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joyned

Tayip ne dedi silahlarimi ortaya cikarttigim gun natonun bile agzi acik kalacak her seyin bir zamani oldugunu biliyorsunuz hocam ben zitlasmayi yada olayinizi kucultmek icin demiyorum haklisiniz en azindan egitim sistemi duzgun olmali degilmi ama feto herkesi aldatti kandirdi artik feto yok RTE ne yapacagini iyi biliyor ve 2023 te RTE nin ne yapacagini simdi bilemeyiz bu oyunu bir tek RTE bozar hani amerikanin oyunlari diyoruz iste o oyunlari zaten amerikanin oyunlarini bozarsa hersey degisir. 2023 ben inaniyorum her sey duzelecek bu sans verilmeli.
    tayyip ülkenin yarısını fetöcü pkklı yapmadı mı? böyle siyasetçi istemiyorum ben. bölücülükten ayrıştırmadan prim yapan siyasetçi istemiyorum. kaldıki bunu koltuğunu koruyabilmek için yapıyor. koltuk milletten daha önemli değildir.

• hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece onları adam yeri koydu onlarda biz adam değiliz dediler ve hainlik yaptilar RTE de hainlerle isimiz olmaz dedi hepsini tutuklatti.

Koltuk ile alakasi yok zaten adam 13 yil baskanlik yapmis eger koltuk olsaydi derdi biz kefenimizle yola ciktik demezdi ve Abd gibi ulkelerin karsisida olmazdi.

Tamam fetoye guvenmesi yanlis olabilir ama onuda ulkemiz icin yapti bilseydi onlar teror orgutu onlarla calismazdi adim gibi eminim soyluyor kim olursa olsun hainlik yaparsa cezasini cekecek hocam siz 2023 u bekleyin ben guveniyorum.

• hawk1903 kullanıcısına yanıt
    osmanlı zamanında da diğer dine mensup insanlara birşey olmadıysa sıkıntı yok
  • Ben hiç vermedim.

Babam eski toprak ülkücü.2002 de mhp ye verdi.

2007 de komşunun aklına uydu mu uymadı mı emin değilim.Ama verdiyse sadece 2007 de akp ye oy attı.

Bana atmadım diyor ama bilemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zarangoz kullanıcısına yanıt
    Dolar 10 tl olsun oyum reise ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

Dolar 10 tl olsun oyum reise ☺️
    Dolar 5.000.000 da olsa oyum reise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Dolar 5.000.000 da olsa oyum reise.

Alıntıları Göster
    bana bir sebep söyler misiniz bu dediğiniz için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

bana bir sebep söyler misiniz bu dediğiniz için?

Alıntıları Göster
    Zorunami gitti gardas sebep ariyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

müslüman değilim.

Alıntıları Göster
    Konuyu acmandan belliydi zaten.yardira yardira genclerin beynini yikamaya calisiyorsunuz.allahin izniyle hic bir turk genci sizlerin safsatalarina oyunlarina gelipte ne muharrem inceye nede aksenere oy atmayacaktir.bu ulkeyi bolemeyeceksiniz.2023 hedeflerinizde ozerklikle bu ulkeyi bolmek istediginizi cok iyi biliyoruz.

• quote:

Akp ye 2023 e kadar sans verilmeli cunku RTE isini iyi biliyor baskasi gelirse ne yapilmali bilemez ama RTE yillardir 2023 icin calisiyor en azindan bu emegi icin bu sans verilmeli ben inaniyorum 2023 Turkiyesi icin RTE ulkeyi cok guclu bir ulke yapacak ve birlesik Turkiye devletini kuracagina inaniyorum.
    2023'te:
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost_TR

Varsın ülke akp ile batsın sanki bundan öncekiler batırmadı buda batırsın ne olucak en azından rst cekerek batıyoruz
    Batmiyor canim kardesim kim dedi battigini.osmanlinin yikilis donemi haric cumhuriyet tarihinde hangi hukumet boyle bir şer ittifakiyla karsi karsiya kaldi.bu ittifaki abd ye yapsalar simdiye eyaletlerinde birer devlet kurulmustu.kizilderelileride unutmamak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

2023'te:

Alıntıları Göster
    Size bu forumda boluculuk yapmak anti devletcilik yapmak icin ne kadar veriyorlar canim kardesim.haw much many.

• quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

Size bu forumda boluculuk yapmak anti devletcilik yapmak icin ne kadar veriyorlar canim kardesim.haw much many.

Alıntıları Göster
    Sizin tayfa neden hem Türkçeyi hem İngilizceyi doğru yazamıyor usta,biraz anlatır mısın bize?Belki sizin bu sorununuza toptan bir çözüm bulabiliriz ne dersin?

Analar,babalar!!Çocuğunuzu okutmak yerine tarlaya sürerseniz sonuçları bu olabilir.Sonra o çocuklar forumlarda yorum yaparken yaşam mücadelesi veriyorlar,biliyor musunuz oy bile kullanıyorlar.Hatta hiç tanımadıkları insanlara paylaştığı bir karikatürden dolayı bölücülük suçlamasında bile bulunabiliyor bu keratalar.Aman dikkat!!!!

Babası,çocuğu okula gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 25 Mayıs 2018; 23:43:22 >

• Baskanlik amerika projesi ise feto amerika projesi ise chp kanmiyorsa nasil bir terslik icinde oldugunuzu bilmiyorsunuz.

Feto amerikanin oyunu, akp feto ile isleri bitirince neden chp ile hemen anlastilar ve RTE onlarin zatti ise neden fetoyu musallat ettiler.

• Ben ilk günden beri Ak partiye oy verdim Allah nasip ederse yine Ak partiye oyumu vereceğim..Ben bu dalgalanmanın geçici olduğunu ve seçim sağlıklı şekilde sonuçlanırsa yine her şeyin normal seyrine döneceğine inanıyorum..
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Bu adam gibi oturup her şeyi devletten beklersek yarinin degisecegini dusunmek hata olur.

• quote:

Bu adam gibi oturup her şeyi devletten beklersek yarinin degisecegini dusunmek hata olur.
    Foruma yeni mi atandiniz? Hayirli olsun göreviniz

• İlk oyumu kullanma hakkım geldiğinde tesadüfen akepe de ilk defa seçimlere girmişti malûm o günden beri iktidarlar. Taa ozaman bile bunların ne olduğunu bildiğim için ve ilk oyumun CHP pe gitmesi gerektiğinin düşündüğüm için "tamamen Atatürk sevgisi" CHP ye vermiştim. O yüzden pişmanlığım yok ancak ülkenin bu hale gelmesi ve yine akepe nin kazanma ihtimalinin yüksek olması veya kim gelirse gelsin ülkenin düzeleceğinden pek umudum olmadığında ötürü üzgünüm diyebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.