Şimdi Ara

AKPLİLERİN MUHALİFLERE TAHAMMÜLÜ YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnterneti aktroller mi bastı bilmem. Yalnız haberlerde, videolarda yürüyüşle ilgili bir şey görsem yorumlarda akpliler ağır hakaretler ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla ben akpli olsam chp yi desteklerim çünkü akp işine yarayan hareketler her daim chpden çıkıyo. Helal aynen derim her hareketine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni görev yerin hayırlı olsun.

• Kilısdarin ayakkabisindan tut ictigi caya kadar bi suru konu acilmis

• İlk 2 mesajı görünce bu kısır döngünün düzelmeyeceğini anladım.Bir taraf ayda dolarla maaş alan beyaz yakalı güruh ve bunu sürekli söylemek zorunda hissediyor (???) Öbür taraf ise zor durumda kalsa dahi sesini çıkarmıyor.İki tarafta birbirini sevmiyor.Bu böyle gider..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 16 Haziran 2017; 1:9:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnız_adam11

Tayyip Erdoğan'dan önce bi moka benzemeyen Cumhuriyetiniz reisin sayesinde bi işe yaradı. Adam olun.

• Akp'li kafasına göre muhalif kesim eleştirmemeli, onlarda Erdoğan'a tapmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

O değilde akp gidince bunlar ne b.k yicek.Bir çoğu lise mezunu ezik bunların

İşte o yüzden akpyi bu kadar savunuyorlar.
  • Bu ara gerek haber sitelerinde
    gerek buralarda
    çoğaldılar..
    pek hayra gitmiyor bu çoğalma..

ama onlar yokmuş gibi davrandığınızda kendiliğinden bir süre sonra kayboluyorlar..
  • hayir bir de iste halka comar dediniz yok soyle dediniz boyle dediniz diyen adamlar vardi 10 sene oncesinde falan. ya o 'comar' lafinda bile bi mizah var bir elestiri var. bunlar direk ana avrat 7 sulale kufur edip herkesi fetocu dis ulkelerin ajani ve terorist ilan ediyolar. simdi o insanlar kalmadi oyle comar dediniz yok koyun dediniz vs artik akp'li olmayanlara kufur etmek vs hepsi serbest ve o gun halka tepeden bakiyorsunuz vs diye soylenen insanlar bugun bu ulkede en basitinden %25 secmene koyun diyor CHP genel baskanina edilen kufurlerin haddi hesabi yok. simdi hepiniz hakliyken belki de haksiz duruma dustunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omertalord -- 16 Haziran 2017; 9:12:16 >
  • quote:

Sen ne mezunusun

• bu sefer sadece ak partililier değil, yürüyüş devlete karşı diye bir kısım milliyetçiler de var o yüzden çok görünüyor tepkiler.
  • quote:

Dedi sayın prof dr hazretleri.

• Adamlar olay çıkarmıyor birşey yapmıyor. Altı üstü yürüyorlar..

Akp de bu korku neden

• quote:

Lise mi? Çok iyimsersin.
  • Ülkede kimin kime tahammülü var onu söyle hele

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Sorun şu ki hakaret eden kişi asgari ücretle reisinin 3 çocuk isteğiyle kontrolsüz üreyen, eğitim hayatı hiçbir zaman olmamış(okumamış), boğazına kadar borç batağına batmış, günde 13 saat iş güvenliği hiçe sayılan bir işte köle gibi çalışan, hayatı hiçbir zaman vasat kalitenin üstüne çıkamayan vatandaşlarımız Akp sevdalısı ve Akp ye muhalif herkese küfür ediyor nefret duyuyor.

Rica ediyorum aranızda psikiyatri konusunda eğitim almış biri bu insanların ruh halini bana açıklayabilir mi ?

Kimse cevap vermemis psikolog degilim ama ben bir isim buödum buna: comar sendromu

• erkurt02 kullanıcısına yanıt
    Muhalefet muhalefet olsada akplilerin tahammülü olmasa. Chplilerin iktidara tahammül edememesi de var tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    Yani devamli boyle agir hakaretler edenler sadece egitimi dusuk olanlar degil diyorsun. O daha kotu. O kadar egitim, ogrenime ragmen hala davrasini degismemisse o zaman baska seylerde sorun var demektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.