Şimdi Ara

AKP'ye son bir şans verilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
4.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam ekonomi şuan gerçekten kötü. aynı şekilde mülteci sorunumuzda var fakat enflasyonun küresel çapta olduğunu ve suriye yapılacak askeri müdahaler ile mültecilerin yavaş yavaş suriyeye yerleştirilmesini göz önünde bulundurursak çok da bir sorun kalmıyor. Ayrıca hem pandemi hem ukrayna savaşı zaten büyük bir trajedi aynı zamanda suriye savaşı da ülkeye çok zarar verdi. başka ülke olsaydı bizim yerimizde PKK İŞİD EL-KAİDE YPG FETÖ PYD HİZBULLAH gibi örgütlerle mücadele etse MAHVOLURDU. Biz ise hala dimdik ayaktayız. Ayrıca SİHA İHA VB askeri olarak çok güçlendik. Dolar 5 lira olrusa ve mülteci sorunu çözülürse oy verebilirim

@hamza5806

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 25 Mayıs 2022; 0:30:25 >

• Sen ver kardeşim ben vermeyeceğim zaten bugüne kadar da vermedim. Ama ne yaparsın çoğunluk istedi diyip katlandım. Bakalım AKP benim ve benim gibilerin yaptığı gibi çoğunluk bizi istemiyor diye düşünüp gidecek mi ? Yoksa İstanbul'da olduğu gibi seçimi kabul etmeyip " ama çaldılar diye" seçim yeniletecek mi ? Göreceğiz.

Bu arada küresel bazda ekonomi kötü öyle mi ? Ahaha g20 ye bak hangisinde enflasyon %70 miş. Suriyelileri pek sorun olarak görmemeniz de sanırım aldığınız maaşı hak etme çabaları. Neyse kısaca algılarınız artık geçersiz.

Maaşlı Ak Trollerin Algısına gelmeyin...

AKP ZİHNİYETİ giderse Maaş da gidecek dertleri bu..!

KARARSIZ SEÇMEN

Z Kuşağı gençler iyi görün bu Zihniyeti..

2023 SEÇİMLERİ TÜRKİYE İÇİN KADER'DİR VE SON ŞANS'DIR..

Sandığa giderken 10 MİLYONA YAKIN SURİYELİ KANSIZLARI da Unutmayın..!!

Osman Öcalanı TRT ye çıkaranları Unutmayın...

TÜRKİYE ACİL ERKEN SEÇİME GİTMELİDİR..
  • Ülkenin ayakta durduğu filan yok. Çık dışarıya bu söylediklerini halka söyle sana gereken cevabı verirler. Ayakta duranlar varsa senin gibi torpille yıllarca başkalarının hakkını yiyen beslemeler var. Onlarin işini de hukuk çözecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ver kardeşim ben vermeyeceğim zaten bugüne kadar da vermedim. Ama ne yaparsın çoğunluk istedi diyip katlandım. Bakalım AKP benim ve benim gibilerin yaptığı gibi çoğunluk bizi istemiyor diye düşünüp gidecek mi ? Yoksa İstanbul'da olduğu gibi seçimi kabul etmeyip " ama çaldılar diye" seçim yeniletecek mi ? Göreceğiz.

Bu arada küresel bazda ekonomi kötü öyle mi ? Ahaha g20 ye bak hangisinde enflasyon %70 miş. Suriyelileri pek sorun olarak görmemeniz de sanırım aldığınız maaşı hak etme çabaları. Neyse kısaca algılarınız artık geçersiz.

• BÜTÜN DÜNYADA ENFİLASYON VAR

@Dj_Gençkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAYAT BİTTİİ -- 24 Mayıs 2022; 19:31:4 >
  • don't feed

• Ne kadar batağa batılır kategorisinde bir ödül kovalıyorsak; ben varım.

• Algını seviyim senin.

• Bütün şanslar feda olsun

• Lotusx L kullanıcısına yanıt

TAMAM İŞTE BÜTÜN ÜLKELERDE VAR ENFİLASYON BENDE BUNU DİYORUM.

• BAK BAKİM DİĞER ÜLKELERDEKİ ENFLASYONA. Bİ DE BİZDEKİNE. DENKMİYİZ ONLARLA. SEN OY VERMEK İSTİYORSAN GİT VER. TUTAN YOK SENİ.

• Dünyada kriz var diye A haberde hergun tellallığı yapıp.Bizim ekonomimiz iyi diye haber yaparsan % 30 sigirda inanır.Egitim yok ,cahil çok ya bu memleketin cidden iq seviyesi maymuna yakın.

• Aynen verilir, 20 senedir tüm kurumların içinden yeteri kadar geçilmedi zaten, bir 5 sene daha geçip komple bitirsinler ülkeyi.

Tüm ülkelerde olduğunu söylediği enflasyon da %8 civarı tek haneli bir rakamdan ibaret. Bizde iki hafta boyunca fiyatı aynı kalan bir şey yok neredeyse. %150 enflasyonun olduğu ülkeyle Almanya'daki enflasyonu bir tutuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün yenisi türüyor şu *** forumunda yeter ya

• Gerçekten her gün böyle saçma sapan açılan konulara gerilmeyin, sırf uyuz etmek için açılıyor.Hergun pustluguna açılan konu sayısı 10 lari geçti. Safi süzme trollerin manipule etme çabaları.

• sibelledu13youtube
    Popstar baris
    https://www.youtube.com/watch?v=GkiqcWATjqg
  • Boşanma aşamasında olduğu eşi tarafından yıl ortasında öldürüldü.

Olay 18:06:2023 tarihinde boşanma aşamasındaki eşinin son bir kez buluşma vaadi ile, olay yerine gelen eşlerin tartışması ve sonrasında….

• ENFİLASYON DEĞİL, ENFLASYON. BÜTÜN ÜLKELERDE %100'ÜN ÜZERİNDE ENFLASYON MU VARMIŞ, BAK BAKAYIM!

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Bilerek salak trol ayağına yatmaya çalışıyor ama yargilanmaktan kacamayacak

• Csb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.