Şimdi Ara

AKP Sosyal Medya Merkezi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sokak çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Ev ev dolaşıyorlar, düşünün ne paralar gidiyor.

AKP Sosyal Medya Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 19 Haziran 2018; 18:27:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alıntıları Göster
    Ah garibimin hoşuna mı gitmiş.. 3 gün kaldı Bu muhahaa 'ların üzeri 100 katını görünce yüzünün halini merak ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

İşleri "Boş konuşmak" olan ve bunun için para alan adamların ofisinin önüne "Onlar Konuşur, AKP Yapar!" afişini asmak da ilginç olmuş.
    24 Haziran akşamı çok değil az kaldı göreceğiz kimlerin çok çalıştığını, ha 8 Temmuz 'a uzamassa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

yani burda bu sacma sapan yazilar yazan troller bunlardan mi bilmiyorum ama eger yaptiklari is, yazida belirtilenin yani internette propaganda yapmanin disinda her yanlisa mantiksiz da olsa cevap vermek, insanlari aldatmaksa bu, para icin ideolojisini, dusuncelerini, fikirlerini satmaktir ki bence bir insanin hayatinda yapalabilecegi en igrenc seydir...
    Sen kalkıp farklı ideolojileri savunacaksın, ben kalkıp bu ideolojiyi savunduğum için satılmış diyeceksin o kadar basit değil bu işler ben akp ye yakın düşünüyorsam sen örnek chp ye yakın düşünüyorsan ve ben sana niye chp ye oy atıyorsun demiyorsam ama sen kalkıp satılmış ideoloji diyorsan, senin gibiler bu ülkeyi yönetmesin diye tek oyumu nereye vereceğimi hiç şaşırmam.. Niye dedim çünkü burada İnce 'mi Meral 'mi diye daha arafta kalanlar var onların düştüğü hale düşeceğime birbirlerini yemelerini seyrederim daha iyi.. Ahahaha İYİ 'mi dedim ben..

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Yoo.

Insan calistigi yeri tanitir biraz. Ayip ayip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eleman mı aryorlar.

Ben suriyeliyim benim hemen alrlar.

• Öksüz'ün , yetim'in , garib'in hakkı olan vergileri yiyin elbet birgün çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Yoo.

Ben blokladim kendisini hala bir seyler mi yaziyor

• quote:

Yoo.

Karakterini yerlere indirmek için elinden geleni yapıyorsun herhalde hakkımda asılsız iddialarla hiçbir yere varamazsın.. Kendi kendine eğlendiğini sanırsın.. Seni alıntı yapan garibimde çok çaresiz kadraja girmek için alıntı yapıp duruyor sana, dur ona da karalayım bir şeyler.. Nasılsa görmüyor çaresiz.. Bloklamış anca bunu yapabilir zaten daha fazlası elinde gelemez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2yk -- 20 Haziran 2018; 9:47:27 >
    Yav birak simdi.

Oralardan oldugun acik. Gruplardan biliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben blokladim kendisini hala bir seyler mi yaziyor

Alıntıları Göster
    Çok mu çaresizsin bu kadar mı yapabiliyorsun bloklamaktan ötesi gelmiyor mu elinden.. Vaahhhhh.. Bunlar RTE düşmanlığını oy verenlere kadar indirmeye başlamışlar Rabbim yar ve yardımcıları olsun çok kötü bir durum..
  • quote:

Yav birak simdi.

Oralardan oldugun acik. Gruplardan biliyoruz.
    Ahahahaah keşke olsam bina maslak deniyor artı o binaları tahmin ediyorum o binaların karşısındaki üniversite de okuyorum biraz iç yapısı tanıdık geldi Ziraat Bankası 'nın binasına ya da orada olan bir binaya benziyor, iç tasarımdan dolayı tahmin yaptım ve keşke olsa en azından 3 k maaşım olurdu ve emin ol dh ta işim olmazdı twitter ve facebook daha etkili oralarda icra ediyor olurdum işimi gerçi ne iş yapıyorlar bilmiyorum ama sosyal medya da yazılar paylaşıyorlardır herhalde..

Az para değil 3 k ev de oturmaktan iyidir ha 3 k mı bilemem belki 5 k belki 1,8 k her ne ise bize vurmaz öyle piyangolar..

• AKP troll'ü olduğunu MH gibi herkese tek tek yanıt vermesinden anlayabilirsiniz. Mesaj başına ücret alıyor.

O zaman cok pis kandiriliyorsun

Adamlar para alip senin kadar calismiyorlar. Hakkini ara.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Sen kalkıp farklı ideolojileri savunacaksın, ben kalkıp bu ideolojiyi savunduğum için satılmış diyeceksin o kadar basit değil bu işler ben akp ye yakın düşünüyorsam sen örnek chp ye yakın düşünüyorsan ve ben sana niye chp ye oy atıyorsun demiyorsam ama sen kalkıp satılmış ideoloji diyorsan, senin gibiler bu ülkeyi yönetmesin diye tek oyumu nereye vereceğimi hiç şaşırmam.. Niye dedim çünkü burada İnce 'mi Meral 'mi diye daha arafta kalanlar var onların düştüğü hale düşeceğime birbirlerini yemelerini seyrederim daha iyi.. Ahahaha İYİ 'mi dedim ben..

Alıntıları Göster
    kardes nerenle okuyosun yazdiklarimi

eger savunacak bir fikrin varsa gel savun, yaz, ciz icinden geldigi gibi ama gidip trolluk icin bu tip yerlerden para aliyorsan en asagilik adamsin diyorum... eger bu tip yerlerde calisiyor da buraya sacma sapan seyler yaziyorsan, ideolojilerini, fikirlerini ve dusuncelerini satmissin, sokakta bedenini satan kadinlardan daha asagilik durumlara dusmussun diyorum.

tabi eger boyle bir durumun yoksa cemkirmene gerek yok kardesim. yarasi olan gocunur

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.