Şimdi Ara

Akp nin açılım sürecinden hendek görüntüleri. İzle unutma ibret al

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
2
Favori
9.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 56
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sissil (8 mesaj) fero (3 mesaj) Peni_Silin (3 mesaj) Oğuzhan/ (3 mesaj) KAUANKA (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40 mesaj) Mobil (25 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
246 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Akp nin açılım sürecinden hendek görüntüleri. İzle unutma ibret al
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2971 Mesaj
    Aynısını şimdide chp yapıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

kaynak olmadan video olmadan teyitsiz bilgilerle saçmalamışsınız. bu haberi de yeni akİT yapmış...

|
    |
    fero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [10 Mart 2021 14:07:20 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Şimdi o hendek kazan zihniyetle kimlerin bir arada olduğunu da unutma, ibret al..

|
    |

bu akıl adamlarının kafaları ne ekonomi ne eğitim ne arge alanında bir gelişime basmıyor, ancak parti çıkarına çalışıyor. Ne yapayım ben böyle adamı?

(cevabında belli zaten:"abi cehape vaktinde bunu şunu yaptı yapmıştı")

BANANE CEHAPENDEN SENİN. Kendi adamlarını uyut böyle.

Kürtlere vermek istediğini haklar için illa pkk'yı cortlatmanızmı gerekiyordu? dağda saçma sapan komunist kitaplarıyla sana kin içinde büyüyen adamlar senin çözüm sürecin ile aşşağa inip gül gibi oynayacak mı? bu mudur kafa adamı? amerikanın vietnamda başına gelen şeyi tekrar yaşatan adamları ANCAK CEHAPE İLE KARŞILAŞTIRIRSIN. Başkası yemez çünkü.

pkk'yı hdp altında muhalefet tarafına alıp sonrada bunlar hdp ile iş yapıyor diyerek üste çıkan kafa adamlarını tebrik etmek lazım.Haklısın böyle birşeyi düşünmek büyük ileri görüşlülük.Vaktinde hitler yapmıştı. Akp sağcılığını bilip siyasal islam altına girmese ben de verirdim akp atatürk üzerinden din edebiyatı yapmanın anlamı bu... Ülkenin ortak paydasını şu dakikadan sonra ayırmaya çalışan bu kafa adamları gitsin 1850lerde oyasın. Güzel bi arap ihaneti alsınlar.(tekrar aldılar tabi gülüyoruz sadece tekrar tekrar tekrar...)

Toplasan 2 yıl yönetime geldiler koalisyon ile onunda geçmişteki dertlerini çektiler. chpnin yönetmediği yerde chp diye chp diye ağlayın. chp'nin bir halt ettiği yok. Etmeye yetkisi de yok

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/5d/14/835d14b4c024344dff57facad77cb27a.jpeg&t=0&width=480&text=1

Birde gelmiş süleyman demirel yazıyorsun. Adam solcu bile değil, cehape diye itelemeye çalışıyorsun. Hay allahım gülüyorum.Ama adam doğru söylemiş kürtçe konuşan adam yan köydeki kürtçe konuşan adamı bile anlamıyor. Kürtçe adı altında diller var ama tas kayıp hamam kayıp.

|
    |
    Sezgin99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2526 Mesaj

Hayırdır, pkk'nın soyunun silinmesi için hazırlanan plan çok dokundu heralde, içimizdeki pkk'lılar destek vermese o yiğiyler orada hiç uğraşmadan temizler atarlar ama gavurdan çok gavur olmuş bazılarımız.

Putin çözüm süreci için bir cümle kurdu, dediki "Erdoğan çok uyanık, çözüm süreci ile pkk ile mücadelede vakit kazanıp silah teknolojisine kafa yordu ve onları hiç beklemedikleri şekilde vurdu". Uyanık olalım şu devletin aklına bir güvenelim.

Peki pkk'lı İT yöneticiler ne dediler, "Karşımızda bambaşka bir TSK var, biz böyle birşey görmedik"

Ne kandırılması kardeşim, hepsi büyük büyük oyunlar bunlar, koca devlet bir adamın kandırıldık sözüne mı inanalım şimdi, yok öyle birşey. Fetöyü de pkk'yi da tasfiye etmek için oyun bunlar uyanık olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 26 Kasım 2020; 0:0:50 >
    |
    |

Bunu bile muhalefete ve millete kitlediler ya.

La uyanın ve utanın.

Artık yetmedi mi kendinizi para için satmanız ?

Doymadınız mı son model araçlara ?

Millet can çekişirken, askerlerimiz şehit olurken hâlâ mı hainlik ?

Bunu nasıl ödeyeceksiniz ?

Para karşılığı trollük yapmak, haram yemek, kul hakkına girmek ... Müslüman bir halk bunları nasıl yapar ?

Biri de çıkmış ateist ahlaktan yoksun olur gibi laf eder. Lan sen kendine baksana ?

Daha yeni evlenmiş ya da evlenecek ya da yeni çocuğu olmuş ya da olacak.. Bunun sevinciyle gidiyor ve şehit oluyor. Bu hiç mi dokunmuyor size eyyy AkTroller ?

Yazık lan sizin gibi şahıslara. Hâlâ muhalefet naapmış diyor ?

|
    |

Orijinalden alıntı: Oğuzhan/

bu akıl adamlarının kafaları ne ekonomi ne eğitim ne arge alanında bir gelişime basmıyor, ancak parti çıkarına çalışıyor. Ne yapayım ben böyle adamı?

(cevabında belli zaten:"abi cehape vaktinde bunu şunu yaptı yapmıştı")

BANANE CEHAPENDEN SENİN. Kendi adamlarını uyut böyle.

Kürtlere vermek istediğini haklar için illa pkk'yı cortlatmanızmı gerekiyordu? dağda saçma sapan komunist kitaplarıyla sana kin içinde büyüyen adamlar senin çözüm sürecin ile aşşağa inip gül gibi oynayacak mı? bu mudur kafa adamı? amerikanın vietnamda başına gelen şeyi tekrar yaşatan adamları ANCAK CEHAPE İLE KARŞILAŞTIRIRSIN. Başkası yemez çünkü.

pkk'yı hdp altında muhalefet tarafına alıp sonrada bunlar hdp ile iş yapıyor diyerek üste çıkan kafa adamlarını tebrik etmek lazım.Haklısın böyle birşeyi düşünmek büyük ileri görüşlülük.Vaktinde hitler yapmıştı. Akp sağcılığını bilip siyasal islam altına girmese ben de verirdim akp atatürk üzerinden din edebiyatı yapmanın anlamı bu... Ülkenin ortak paydasını şu dakikadan sonra ayırmaya çalışan bu kafa adamları gitsin 1850lerde oyasın. Güzel bi arap ihaneti alsınlar.(tekrar aldılar tabi gülüyoruz sadece tekrar tekrar tekrar...)

Toplasan 2 yıl yönetime geldiler koalisyon ile onunda geçmişteki dertlerini çektiler. chpnin yönetmediği yerde chp diye chp diye ağlayın. chp'nin bir halt ettiği yok. Etmeye yetkisi de yok

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/83/5d/14/835d14b4c024344dff57facad77cb27a.jpeg&t=0&width=480&text=1

Birde gelmiş süleyman demirel yazıyorsun. Adam solcu bile değil, cehape diye itelemeye çalışıyorsun. Hay allahım gülüyorum.Ama adam doğru söylemiş kürtçe konuşan adam yan köydeki kürtçe konuşan adamı bile anlamıyor. Kürtçe adı altında diller var ama tas kayıp hamam kayıp.

Eminim sen çocuğunu despotlukla, döverek büyüteceksin. Yeni dünya sadece dedeleri eğitimli babalar yetiştiren avrupalı çocuklarındır diye de ahkam keseceksin. Sen ne yaparsan yap o eğitime ait olamayacaksın.

Tüm söylediklerini yukarda özetledikten sonra şunu diyeceğim.

PKK'nın toplum düşmanlığını destekleyen her söylem teröristçedir. Bunun için HDP içinde CHP içinde adam aramaya gerek yok. İstisnasız bu budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 25 Kasım 2020; 12:33:25 >
    40 yaşını aşmış egosunu hiç yaşayamamış 1 metre boyunda eni boyuna eş bir möderatör kalkmış kendince adalet dağıtıyor. Kim şikayetçi kime göre yanlış! sikip geçiyor! Sikerim böyle DH'yi adaleti ona teslim eden forumu da!!

• Teğmen
    129 Mesaj

alışmışsın " ama cehapede de şunu bunu yapmıştı" demeye şimdi diyecek lafın yok.

Televizyonda o kadarını öğrettilerse demek, ne yazdığını kendin bile anlamıyorsun muhtemelen, televizyonda batılılar bize öçü yaptı diyerek ağlayan adamların laflarından birini buraya yazmışsın. Sıkıştığın yerde konuyu değiştirmeye çalış.

Koca bir yazık. 20 Senelik kafa adamlarının bizi getirdiği nokta bu işte. Sıkıştığı yerde sürekli gündem değiştirmeye çalışan, dış güçlerin bö demesiyle dağılan düzen.

Hadi git biat falan et sen. Günün birinde koltukları bana kalır diyerekten boş bekleyen VASIFSIZ'lar sürüsüne katıl.

|
    |
    Sezgin99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

çözüm süreci bence mantıklı bir işti ama ama ama karşılarındaki muhatap parti bu süreci yine hainlikle yürütmek istedi.

Düşünün, karşında bu ülkenin vatandaşı var ve elinde silah, geçmişte silaha karşılık silah denendi ve ölenler çok oldu, ne yapmak lazım elbette, oturup konuşmak lazım, işi silahla değil, konuşarak mümkünse parti düzleminde sıkıntıları konuşmak ve çözmek lazım.

Buraya kadar herşey olması gereken gibi ama karşı muhatabın, konuşacağız deyip, arkasını dönünce kendi bildiği yöntemleri denemeye devam etmiş ve sonunda yine kaybeden kendileri oldular.

ama bu asla çözüm olmaz ve olmadı da...

|
    |

sonuna kadar haklısın. aklı başında düzgün insanlar da siyasetten uzak durmaya yorum bile yapmamaya özen gösteriyorlar.

tüm taraftarlarda aynı kafa var zaten bir işi sen yaptıysan yanlış bile olsa senin taraftarın bu yanlış yapılmış diyemiyor diğer tarafta aynı. dediğin gibi chp ye laf edince akp li, akp ye laf edince chp li oluyorsun ama bir türlü doğru olamıyorsun vesselam.

|
    |
    lutufi123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Canlı Tv izle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.