Şimdi Ara

AKP li vekil:' vatandaşlıktaki Türklük tanımını kaldıracağız' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 4 madde değişebilir denince ortalık karışmıştı değil mi ? Yine aynısı olabilir. Yine yanlış anlaşıldık, yine doğru bir açıklama değil denecektir.

Hatta abartılıp bu kişinin parti ile ilişkisi de kesilebilir.

Ancak unutmayın ki bunların hepsi planlı programlı algı ölçme çabaları. İstesen de istemesen de seçtiğin yolun sonunda bunlar olacak. OLACAK.

Bugün söyleyip yarın yalandan, yalanladıklarına bakma sen. Amaçları bu.

Ve bazı tatlı su canlılarının düşündüğü gibi tekrardan Osmanlı'yı yaratma, yada o tarz bir düşünceye hakim devlet yaratma çabası değil, tamamen bölünme.

Türk'ün yetkisini,vatan sahipliğini yani patronluğunu alaşağı etme. Osmanlıda olduğu gibi, balkanlarda olduğu gibi. Böl-parçala-yönet.

Sen daha hadi oradan, komplo teorisyeni, vatan haini muhalif demeye devam et. Akp'nin maşa olduğunu kabul etme.

• Secde edin komple Padişaha.zaten kabeniz akp il başkanlıkları değilmi..
  • Almanya cumhuriyeti diye bir vatandaslik seklini dunyda duyan var mi. Ya da fransa cumhuriyeti vatandasi.ya da ingiltere cumhuriyeti vatandaşi vatandaşi gibi.

Yaziklar olsun bu cumleleri kullananlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çomar haberin tarihine bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarkarapuar

ben 15 senelik akpartili olarak inanmıyorum benim kuruluşundan buyana var olduğum prartiden biri diyemez desede dedikten sonra partide kalamaz
    böyle bişey dediyse kripto fetocudur turk düşmanı siyasetçilere ne olduğunu hdpden örnekleri var tutuklanır içeri alınır.

Fetocu demek akepeli demek la 15 yıldır ögrenemedin mi .Kandırıldın mı yoksa
  • Bu konu öyle milliyetçilikle ilgili değil. Anayasadaki böyle bir tanım 24 anayasasında da vardı ve bazı dönemlerde tanım konusunda çok istismara uğradı. Yani böyle bir düzenlemenin tarihsel bir nedeni var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @lazer__ sen trolsün sen provakatörsün 2009 tarihli haberi koymuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkını Arayan Serçe

Bu konu öyle milliyetçilikle ilgili değil. Anayasadaki böyle bir tanım 24 anayasasında da vardı ve bazı dönemlerde tanım konusunda çok istismara uğradı. Yani böyle bir düzenlemenin tarihsel bir nedeni var.

öyle bir düzenleme olmayacak olamaz.
  • Evet diyenlerin çoğu Türk'üm demeyi ırkçılık sanan tayfa. Umarım bu kafa yapısı ülkenin yarısından azdır. Seçimler belli edecek.
  • quote:

quote:

Bu konu öyle milliyetçilikle ilgili değil. Anayasadaki böyle bir tanım 24 anayasasında da vardı ve bazı dönemlerde tanım konusunda çok istismara uğradı. Yani böyle bir düzenlemenin tarihsel bir nedeni var.

Olmak zorunda kardeşim. O Türklük ifadesi yorumlandığında(Hangi zihniyet tarafından yorumlanacağını sen anlamışsındır.) seni bile kapsamayacak haberin olsun. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı demek çok daha net bir ifadedir. Anayasanın da bu tarz yorum içerecek cümlelerden uzak durması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 19 Mart 2017; 18:20:21 >

• quote:

quote:

quote:

Olmak zorunda kardeşim. O Türklük ifadesi yorumlandığında(Hangi zihniyet tarafından yorumlanacağını sen anlamışsındır.) seni bile kapsamayacak haberin olsun. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı demek çok daha net bir ifadedir. Anayasanın da bu tarz yorum içerecek cümlelerden uzak durması gerekir.

şimdi anlamadım nasıl yorumlayacak ki ben turk olmayacağim

• quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi anlamadım nasıl yorumlayacak ki ben turk olmayacağim

Kıymetli anayasa profesörü, Venedik Komisyonu üyesi Osman Can'ın verdiği bilgiyle konuşuyorum. Böyle bir madde zamanında bırakın Anadolu Türklerini Orta Asya'dan kopup gelen Türkleri bile bahse konu haklardan mahrum bırakacak şekilde yorumlandı. Yine aynı zihniyet gelince sen bir Anadolu insanı olarak yine o haklardan mahrum bırakılabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

ben 15 senelik akpartili olarak inanmıyorum benim kuruluşundan buyana var olduğum prartiden biri diyemez desede dedikten sonra partide kalamaz
    böyle bişey dediyse kripto fetocudur turk düşmanı siyasetçilere ne olduğunu hdpden örnekleri var tutuklanır içeri alınır.

Adam kendi milletvekilinin dediği şeye bile inanmıyor, Allahım siz nasıl yüzsüz bir topluluk oldunuz

Hocam resmi gazeteye de inanma diyen secmen. Mobildeyim yoksa videosunu koyardm

Haberim var hocam o videodan maalesef, ülkenin yüzde 30-40ı da o kafada maalesef

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Adam kendi milletvekilinin dediği şeye bile inanmıyor, Allahım siz nasıl yüzsüz bir topluluk oldunuz

Hocam resmi gazeteye de inanma diyen secmen. Mobildeyim yoksa videosunu koyardm

resmi gazetedemi yayınlandı buraya koy onu aynı dakka akpartiden istifa ederim.

https://m.youtube.com/watch?v=ZbF4rCZQNRU bunu kast etmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

İlk 4 madde değişebilir denince ortalık karışmıştı değil mi ? Yine aynısı olabilir. Yine yanlış anlaşıldık, yine doğru bir açıklama değil denecektir.

Hatta abartılıp bu kişinin parti ile ilişkisi de kesilebilir.

Ancak unutmayın ki bunların hepsi planlı programlı algı ölçme çabaları. İstesen de istemesen de seçtiğin yolun sonunda bunlar olacak. OLACAK.

Bugün söyleyip yarın yalandan, yalanladıklarına bakma sen. Amaçları bu.

Ve bazı tatlı su canlılarının düşündüğü gibi tekrardan Osmanlı'yı yaratma, yada o tarz bir düşünceye hakim devlet yaratma çabası değil, tamamen bölünme.

Türk'ün yetkisini,vatan sahipliğini yani patronluğunu alaşağı etme. Osmanlıda olduğu gibi, balkanlarda olduğu gibi. Böl-parçala-yönet.

Sen daha hadi oradan, komplo teorisyeni, vatan haini muhalif demeye devam et. Akp'nin maşa olduğunu kabul etme.

Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kurtarıcı kendiniz olun.

Mustafa Kemal Atatürk

İmzanızdaki söz harika bir söz. İnşallah bu ülkeyi de Türkçüler kurtaracak.

• Aha iyi günlerimiz bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkücüyüm milliyetçiyim tam destek EVET

• Bahçeli duy bunları duy , arap yazında sizde rahat edin bizde. Azınlık bölümüne ekleyin türklük tanımınıda .

• quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Ülkücüyüm milliyetçiyim tam destek EVET

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerine Türkluk batıyor Atatürk'ü de bu yüzden sevmiyorlar zaten Türk milliyetçisi görünce kuduruyor köpüruyor soysuzlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.