Şimdi Ara

Akp Gitsinde Gerekirse Ülke Batsın Diyen Tipler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son zamanlarda fazlasıyla ortalıkta görmeye başladım ab müzakereleri durdurur sevinirler dolar artar sevinirler türk askeri vurulur senin orada ne işin var derler ona bile olması gerekeni yapmış derler bu vatan hainliği değilde nedir ? ben ak partili falan değilim ama her konuda ülkenin çıkarını düşünmemiz gerekiyor eleştirini yine yap ama ülke zarar gördüğünde ak partide zarar görüyor diye sevinme

• Asker konusu farklı onu diyen zaten bu ülkenin vatandaşı olamaz. Ama akpnin ekonomiden gram anlamadığı gercek. İnsanları uyutmasini çok iyi biliyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne oldu şangaycılar rusya destekcileri ? askerlerimizi rusyanın arkasında olduğu suriye rejimi öldürdü. hadi bakalım ne diyeceksiniz şimdi ? Avrupa birliği de şutladı sizi kaldınız ortada. ne şangay ne avrupa. araplarda zaten birlik yok. onun için tek başınıza kaldınız tüm dünyada.

ak parti zarara sokuyor ülkeyi banane ak partiden mak partiden. ülkeyi zarara sokan ak parti ve politikaları. ülke yanıyor ülke sen halen kalkmış akpartiyi savunuyosun burda. daha geçenlerde ekonomimiz çok iyi derken ne oldu birden ? kimden hesap soracaz biz hükümet siz değil misiniz ? tabiki yerrden yere vvuracam şu hale sokanları ben halkım halkkkkkkkkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 24 Kasım 2016; 15:1:33 >
  • Türkiyede iktidarlar 2 sebepten değişmiştir. (tek partili hariç)

1 Darbe
    2 Ekonomik kriz.

Ekonomik kriz 2 ye ayrılır Türkiyede. 1) Genel dünya krizi, 2) ülkenin yönetilememesi.

Dünyada şuan kriz yok. ABD tarihi rekor kırdı.
    Ülkemizde dolar endeksli inanılmaz kırılgan bir yapı var. ABde defolalım diyen RTE var. 1994 e geri dönüp vekilleri içeri atan siyasi kafa var. Herşey sil baştan var. 2002 ye tamamen geri dönüşmüşlük var.

Bu tabloyu LDP mi yaptı ? Saadet mi kurdu ? TKp mi tezgahladı ? 22 milyon seçmeni ile %50 akp yaptı.

Sorumluluk alıp defolup gitmelidir artık. Korkamasınlar diğer partiler çok daha iyi yönetir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kroton

Asker konusu farklı onu diyen zaten bu ülkenin vatandaşı olamaz. Ama akpnin ekonomiden gram anlamadığı gercek. İnsanları uyutmasini çok iyi biliyorlar.

evet ekonomi şuan kötü ak partide bunu iyi yönetemiyor insanların çoğuda bi kriz olduğunun farkında ama bunda sevinecek bir durumda yok muhaliflerin çoğunun bu duruma sevindiğinin farkındayım ekonomi batsın isteyen çok insan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

quote:

Orijinalden alıntı: Kroton

Asker konusu farklı onu diyen zaten bu ülkenin vatandaşı olamaz. Ama akpnin ekonomiden gram anlamadığı gercek. İnsanları uyutmasini çok iyi biliyorlar.

evet ekonomi şuan kötü ak partide bunu iyi yönetemiyor insanların çoğuda bi kriz olduğunun farkında ama bunda sevinecek bir durumda yok muhaliflerin çoğunun bu duruma sevindiğinin farkındayım ekonomi batsın isteyen çok insan var

Kim seviniyor kardeş ?
    Sevinen falan yok gözünü aç. KArnı tok olan ağa babaları bugün akplilerdir. 100 tane yalaka şerefsiz aydın doğan vs gibileri 14 yıldır yedi yedi bitiremedi. Sanki Türkiyenın sahibide aydın doğan krizi en çok ve chp liler seviyormuş havasını yaratıyorlar.

Ben işsizim. Bu siteninde en sert muhalifiyim. 95 den beri RTE ye düşmanım. Allah dese ben yok derim.
    Niye istiyim krizi ? 2002 de zor ipin ucunda kaldık. 15 temmuzda ilk ben çıktım sokağa, darbe olsa daha mı iyi olacaktı ?

Defolup gitmek denen şey var. Seçime gidelim oy tazeleyim değil. Def-olup-gitmek. Kibarca gururunu kapıya asarsın, koalisyon için diğer partileri yanına alırsın nedir hatalarımız dinlersin.

İstismar kanunu geri çekildiğinde RTE "sayemde oldu" dediği günlerde yaşıyoruz. Yahu adamlar 22 milyona eşek oğlu eşek diyor hala o gitmesin bu gelmesinde millet.

• Mesajlarinda ozellikle "ak parti" diye yaziyorsun ama oyle degilsin. Ben daha ozellikle hep bu sekilde kullanmaya dikkat edip de baska partili olan gormedim.

Akplilerin yaptigi gibi her yapilan elestirileri sevinmek olarak gosterip, ulkenin batmasini istiyorsunuz diye algi yapan baska partili de gormedim.

Akp gitmesin de gerekirse ulke batsin diyenlere laf soylen akpli de gormedim.

Daha saymama gerek yok herhalde.
  • Fetöyü besleyip,büyütmek,yapılanmasına göz yummak vatan hainliği midir?
    Pkknın güçlenmesine,sığınak yapmasına göz yummak vatan hainliği midir?
    Mezhepçilik yapıp,suriye iç savaşını körüklemek,3 milyon suriyeliyi ülkeye alarak,etnik sorun,terör ithal etmek vatan hainliği midir?

Bana vatan hainliğinin tanımını yap.Gücü ve yönetimi elinde bulunduranlar,sayıca fazla olanlar eylemleri,uygulamaları tam tersini gösterse de,biz vatanseveriz diyor.Eğer vatanseverlik,gücü ve yönetimi elinde bulundurmak,sayıca fazla olmak ise ben o vatanseverliği almayayım.Teşekkürler.
  • Akp kalsın da gerekirse ülke batsın diyenler daha fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saray ve aylık masrafı aklıma gelince, daha çok dolar alasım ve alışveriş yapmayasım geliyor Baştakiler ekonomiyi düşünmüyor biz ne yapalım? Hiçbir halta yaramayan, diyanet ve avrupa birliği bakanlıklarının bütçesi kısılsın o zaman biz de inanırız.Ülkede kriz var diyanetin bütçesi rekor kırıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP kendi dışındaki insanları dışlamayıp, kin ve nefret pompalamasaydı "haklısın" derdim. Ama bunu yapan bizzat AKP'nin kendisi. Sonucu da bu ne yazık ki.
  • Daha once yazdim gene yazayim.

Bu hainlerin ellerinde 2 secenek kaldi.
    1.Akp yi Ekonomik krizin yok etmesi.
    2.Uluslararasi alanda diktator bu bizi kesiyor deyip, ulkeye askeri mudahalede bulunun diyerek havlamalari.

Ekonomi ile akp gitmezse bir sonraki soyleyecekleri budur .

Ulkede hainden cok ne var.
    Devlet olsam Hain olanin basini keserdim.
    Pkk dhkpc alevi musluman isidci sii ne halt olursan ol.
    İster kepenk kapatan esnaf bozuntusu ,ister pkk propagandasi yapan bir gazateci.
    Yok edeceksin
    Haini ,coluguyla cocuguyla yok edeceksinki o hainlik barindiran kan uremesin.

• merhaba,

gercekten boyle mi diyorlar yoksa "ulke batti bu yuzden akp gitsin" mi diyorlar? biraz daha dikkatli dinleseniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gök Gürültüsü

Fetöyü besleyip,büyütmek,yapılanmasına göz yummak vatan hainliği midir?
    Pkknın güçlenmesine,sığınak yapmasına göz yummak vatan hainliği midir?
    Mezhepçilik yapıp,suriye iç savaşını körüklemek,3 milyon suriyeliyi ülkeye alarak,etnik sorun,terör ithal etmek vatan hainliği midir?

Bana vatan hainliğinin tanımını yap.Gücü ve yönetimi elinde bulunduranlar,sayıca fazla olanlar eylemleri,uygulamaları tam tersini gösterse de,biz vatanseveriz diyor.Eğer vatanseverlik,gücü ve yönetimi elinde bulundurmak,sayıca fazla olmak ise ben o vatanseverliği almayayım.Teşekkürler.

ben burada ak partiyi savunmuyorum ki daha önce ak partiyle alakalı yazdığım görüşlerde belli ak partinin zamanında bu vatana yaptığı kötülükleri bende biliyorum elbette ama şuan yapılan muhalif tutumda sadece ak parti karşıtlığı yok birçok kişi ak partinin tek ekonomi batarsa gideceğini düşünerek ekonominin batmasını istiyor bu yanlış suriyede askerimiz şehit oluyor onun orada ne işi varmış deniyor yanlış ab müzakereleri donduruyor iyi oldu şimdi arada kaldınız diyor bu yanlış

ekonomi batarsa ak partiden çok halk kaybeder
    ordumuz o kürt koridorunu engellemezse yine kaybeden halk olur
    hem ab hemde şangaydan dışlanırsak bunun kaybedeni yine biz oluruz

bende istiyorum ak parti gitsin ama batmış bir ülkeyi bırakarak değil bunun kime ne faydası olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

merhaba,

gercekten boyle mi diyorlar yoksa "ulke batti bu yuzden akp gitsin" mi diyorlar? biraz daha dikkatli dinleseniz?

Bravo.

Adamlar AKP sevdasından kör olmuşlar. El birliği ile ülkeyi uçuruma sürüklüyorlar, bunu kabullenemiyor adamlar. Reis ülkeden daha kıymetli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

Daha once yazdim gene yazayim.

2.Uluslararasi alanda diktator bu bizi kesiyor deyip, ulkeye askeri mudahalede bulunun diyerek havlamalari.

İster kepenk kapatan esnaf bozuntusu ,ister pkk propagandasi yapan bir gazateci.
    Yok edeceksin

Ülkede kriz var ama Diyanet bütçe arttırıyor. Bunu bana bir müslüman açıklasın. bu mu müslümanlık ? halkın krizle boğuşurken sen diyanete mi bütçeyi arttırman gerekli ? bu nasıl müslümanlık bir akpartili buraya gelip bana açıklasın bunu. din diğer insanları ezmek midir ? dinde yeri nedir bu bütçe arttırımlarının insanlar krizle boğuşurken. ? şimdi bunlar hainlik değil mi ?

halk isyan etmesin otursun ezilsin ses çıkarmasın ekonomi bile çökse laf etmesin. tek istediğiniz bu..ezilen krizle boğuşan halkın hakkını kim ödeyecek ? diyanet mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEKNIGHT -- 24 Kasım 2016; 15:27:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

Daha once yazdim gene yazayim.

Yok edeceksin

Ülkede kriz var ama Diyanet bütçe arttırıyor. Bunu bana bir müslüman açıklasın. bu mu müslümanlık ? halkın krizle boğuşurken sen diyanete mi bütçeyi arttırman gerekli ? bu nasıl müslümanlık bir akpartili buraya gelip bana açıklasın bunu. din diğer insanları ezmek midir ? dinde yeri nedir bu bütçe arttırımlarının insanlar krizle boğuşurken. ? şimdi bunlar hainlik değil mi ?

halk isyan etmesin otursun ezilsin ses çıkarmasın ekonomi bile çökse laf etmesin. tek istediğiniz bu..ezilen krizle boğuşan halkın hakkını kim ödeyecek ? diyanet mi ?

Ben ne diyorum sen ne diyorsun.
    Kriz var demek ile.
    Oh kriz var geliyor akp gidecek demek aynimi

• hayır birde oy verilcek süper bir parti varda halk verimiyor salak sanki biri koltuğa zamplanmış dikatatörlük estiren lider, diğeri terör kürt partisi olmuş oda koltuğa zamplı dersimli lider...ne içiyorlar bazen merakediyorum...içlerinden yine olanı ülkeyi yönetebilcek tek parti akp dir...gerçekler acı....sinan oğanlı koray aydınlı bir oluşum görsem başta ben oy vermem akp ye...zaten kızıp bir kaç defa oy atmadım suriye ve çözüm süreci olaylarından...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Kasım 2016; 15:31:4 >
  • zaten batıyor bizim birşey dememize gerek yok

• ülke şu an çok mu ayakta

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.