Şimdi Ara

Akp Fetö diyorsunuzda Eceveti seçtirende Fetö-Abd ydi.....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet evet eceviti aydın düşünmeye başlayan, sol görüşlü, bilim aşığı, anti dinci, ilerici, atatürkçü insanlar seçti dimi? çoğunuzun yaşı küçük dönemden haberiniz yok o seçimler tamamen amerika-fetönün ekseninde gitti saat farkından dünü abd yazıyordu ertesi günden itaberen eceveti fetö medyası eceveti yıkama yağlama gorevi görüyordu tvler ,gazteler heryer hatta o denem bile post modern darbeyi alttan alttan ovdüler fetocu kısmı, yani ecevit muhafazakar dindar oylarıyla başbakan oldu halk kandıralarak burdakilere sorsak ecevit ecevit diye ayin yaparlar ama tamamen fetö ve abd planı....Bence bundaki amaç çok yaşlı sağlık sorunları olan bir başbakan oturutup ülkeyi istenilen şeklide sevmek öpmek zaten öpüp sevdilerde bu sayede (ecevitin 1970 lerdeki donemine birşey demem yanlış anlaşılmasın)

edit çok komik gelen arkadaşlara ıspat koyuyımda biraz sorgulasınlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 13:6:52 >

• buna boşuna cevap yazmaya çalışmayın. yav he he deyip geçin
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SkippeR -- 24 Mayıs 2017; 0:54:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazot yuklu tanker

buna boşuna cevap yazmaya çalışmayın. yav he he deyip geçin

yaş 33 canım ne yaşadığımı iyi biliyorum sülalemdeki dindar kesimden çoğu vatandaş ecevite attı çünkü...yav hehe kendine de....bak ıspatlı kayıtlı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 0:53:11 >
  • Bunu ilk kez burada açıklıyorum. Atatürk'ü Cumhurbaşkanı yapan da FETÖ idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Henry Huxley

Bunu ilk kez burada açıklıyorum. Atatürk'ü Cumhurbaşkanı yapan da FETÖ idi.

yaşarınızın küçük olduğuna eminim...ya ne yaşadığımı biliyorum..okadar netki basın feto ecevit....hayali bir dünya değil...hiç merakatme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 0:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Henry Huxley

Bunu ilk kez burada açıklıyorum. Atatürk'ü Cumhurbaşkanı yapan da FETÖ idi.

yaşarınızın küçük olduğuna eminim...ya ne yaşadığımı biliyorum..okadar netki basın feto ecevit....hayali bir dünya değil...hiç merakatme...

Hiç bi' halt yaşadığınız yok. Hükümeti aklamaya çalışan trollün tekisiniz, o kadar.
  • alaka yok feto hep borusunu otturdu sağ sol kesimide istediği gibi parmağında oynattı tabi senin aklın zorun yine dinci dediğin partilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 0:56:18 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Ecevit feto dan icazet almadan tuvalete bile gitmezdi!

Bu durumu burdaki veledlere anlatma anlamazlar..

Tevellütleri yetmez çünkü!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar belki hepiniz dalga geçeceksiniz belki güleceksiniz ama umrumda değil açıklıyorum çünkü artık yeter :

Kayıp Mu kıtasını kaybeden de Fetö ve ABD'dir !!!!
  • Ohoo fetonun daha ilk yılları,niyeti amacı pek belli değil.Herkesle iyi geçinen bir cemaat olarak biliniyor.Bizimkilerde zararsız Müslüman bunlar,diğerleri gibi radikal değil diye ses etmiyorlar.Mesele Fetonun niyeti ve amacı,devlet içinde kadrolaşmasının olduğu zaman ses edebilmek/karşı çıkabilmekti...
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    yüzünüze çarpıcak bir ton ıspat buldumda konuya koyamıyorum nedense siz onlarda fake dersiniz şimdi....
  • arkadaşlar ben de bir gerçeği açıklamak zorundayım ki istanbul fethedilirken pensilvanyadan icazet alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doblolu Esnaf -- 24 Mayıs 2017; 1:7:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Arkadaşlar belki hepiniz dalga geçeceksiniz belki güleceksiniz ama umrumda değil açıklıyorum çünkü artık yeter :

Kayıp Mu kıtasını kaybeden de Fetö ve ABD'dir !!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

alaka yok feto hep borusunu otturdu sağ sol kesimide istediği gibi parmağında oynattı tabi senin aklın zorun yine dinci dediğin partilerde

Hayır, öyle bir şey olmadı. Siyasi tarihten bihaber olmak zor tabi. AKP'nin Fethullah Gülen'le ilişkisiyle diğer siyasilerin ilişkileri arasında galaksiler kadar fark var.

Yukarıda cahilce Fethullahçılar'ı yamamaya çalıştığınız 28 Şubat'ın en önemli hedeflerinden biri de Fethullah Gülen'di. Ordu sonradan AKP-Fethullah iş birliğiyle kumpasa yenik düşene kadar da bu çalışmalar durmadı. Ki zaten Gülen'in 1999'da ülkeden kaçması da bunu destekler nitelikte. Onu kurtaran, bugünkü rahat yaşantısını sağlayan AKP olmuştur. Bunu yandaş gazetelerin eski sayılarında dahi görmek mümkündür. AKP araya girmese zaten bugün Fethullah Gülen diye bir problem kalmayacaktı.
  • bak canlarım tepeye eklediğim kadar ıspat eklmeye çalıştım hepsini iyi okuyun tamamı? muhaha derken kendiniz komik duruma düşmeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 1:17:4 >
  • quote:

bak canım tepeye eklediğim kadar eklmeye çalıştım hepsini iyi oku tamamı? muhaha derken kendiniz komik duruma düşmeyin...@TheCaliph_

Mu Kıtasıyla ilgili değilse ne yazık ki ilgimi çekmiyor

O kıta bulunacak abi bu kadar basit kaybeden fetöcüler o kıtayı bulacak !
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    görmek istemyen gözler görmek istemez hesabı senin için yapacak birşeyim yok sana ıspatı sunsam bile boş göz kalp mühürlü çünkü sen fetöyü sadece badem bıyıklı dinci oluşum görmeye devam et canısı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 1:19:44 >
  • quote:

görmek istemyen gözler görmek istemez hesabı senin için yapacak birşeyim yok sana ıspatı sunsam bile boş göz kalp mühürlü çünkü sen fetöyü sadece badem bıyıklı dinci oluşum görmeye devam et canısı..

Artı olarak bir de ilkokullu cahillerdir kendileri.

Gözüm mühürlü olsa beni de kandırırlardı ama kitap okuyan adamı asla kandıramazlar. En kuvvetli silah bilgidir ,kalemdir. O yüzden korkumuz yok kitabın gücü yetiyor bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Artı olarak bir de ilkokullu cahillerdir kendileri.

Gözüm mühürlü olsa beni de kandırırlardı ama kitap okuyan adamı asla kandıramazlar. En kuvvetli silah bilgidir ,kalemdir. O yüzden korkumuz yok kitabın gücü yetiyor bize

evet abd nin veya dünyanın en gelişmiş ülkelerinde en iyi üniverstelerinde okuyan iş bulan senin fantezi ürünü olarak bile yaşayamayacağın hayatı ve parayı kazanan cahiller topluluğu şu an kendi ekseninde olan insanlar bile gülüyodur sana... (tabi gizliden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Mayıs 2017; 1:27:44 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.