Şimdi Ara

AKP'den CHP'ye geçen belediyede, Fahrettin Koca'ya ait hastanenin inşaatı durduruldu. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://sendika.org/2023/06/fahrettin-kocanin-kardesine-devrettigi-iddia-edilen-medipol-hastanesi-4-milyar-834-milyon-tllik-tesvik-aldi-686276

Sanki hayır kurumlarına devretti gibi söylüyorsun. Devlet memurlarının ticari faaliyette bulunması yasak olduğundan görevi süresince kardeşine devretti. Sonuç olarak bu kurumun adının karıştığı tüm kirli haberler doğrudan bakan beyi bağlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    quote:

Not: Bu arada Fahrettin Koca bakan olduktan sonra Medipol ile bağlantısını kesti yönetim kurulundan ayrıldı bilginiz olsun.

Hisselerini de satti mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Sanki internet bağlantısını kesmiş :)) Hisselerini de satmış mı

• Benim bildiğim akpliler hele hele avantaysa para,mal mülk konusunda oldukça inatçı olurlar.Ne yapar eder kilıfina uydurup o binayı geri alırlar diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Fahrettin kocayı bir de iyi parti milletvekili Dr Turhan çömez den dinleyin
    Bağırsak kanseri hastalarının ameliyatında ucuza aldırdığı çin malı cihazlarda nasıl ölüme mahkûm ettiğini,
    İstanbul'da hastaneleri için nasıl kupon arazilere bedavaya çöktüğünü, asfaltının özel olarak nasıl yapıldığını vs.vs.
    https://www.youtube.com/watch?si=EDC7LGHDdN5MfRsW&v=Mo2OOKrW5xY&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğim adam yönetimindeydi geçmişte.

Burdakiler Koç ta çalışsa Koç holding benim diyecekler herhalde 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Mayıs 2024; 23:44:23 >
  • Her zaman ki gibi HABER DOĞRU ÇIKMADI... Bıkmadınız şu yalan yanlış iftira haberler üstünden ucuz siyasetten.

On oldu söylüyorum şu her ortaya atılana sorgulamadan inanmayın. Ben yalanları patlatmaktan bıktım artık siz yalan haber yaymaktan bıkmadınız.

ıha
    ‘Medipol Hastanesi inşaatı durduruldu’ yönündeki haberler asılsız açıklaması İhlas Haber Ajansı
    https://www.iha.com.tr/istanbul-haberleri/medipol-hastanesi-insaati-durduruldu-yonundeki-haberler-asilsiz-aciklamasi-80971934

Not: Sizin anlayacağınız dilden bir örnek vereyim. İmamoğlu inşaat boğaza karşı milyarlık 3 villa yapıyorda nasıl İmamoğlunun şahsi mal varlığına girmiyor ve onu bağlamıyor diye burada savunuyorsunuz yaa hani. Medipol'in yönetim kadrosunda olmayan sağlık bakanını neden Medipol'da olan bir olay bağlıyor onuda çözemedim. ( OLAY DOĞRU OLMADIĞI HALDE )

Not2: Böyle bir haber doğru olsa haftalarca üstünde tepinirdi CHP'li isimler. Böyle kıytırık bir twitter paylaşımı ve kaynaksız paylaşılan bir haber siyasi haberi ile geçmezdi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.